Dejwol
Dołączył/a: październik 2016
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1 lipca 2018 roku, o godzinie 17:53 zapytałeś o rekord ilości podań na MŚ: to jest strona o Barcelonie czy Mistrzostwach Świata?
0
Ale on musi przejść na ustawienie 4-3-3. To tak, jakby mieć fatbike'a i jeździć tylko po asfalcie.
0
Ciężko się nie zgodzić.
0
Tym bardziej dziwne. Pewnie za kilka lat będą "kulisy odejścia CR7", w których będzie się żalił, że chciał pożegnania, ale prezesik nie pozwolił. Dziwne, dziwne, dziwne.
0
Oczywiście, że należy. Cholernie tego nie rozumiem w Realu. Zdaję sobie sprawę, że są niejedne spory na poziomie piłkarz - klub/zarząd, ale żeby nie żegnać takich filarów jak Krystian? A później chłopcy, którzy kibicują Realowi, dziwią się, że ich klub zbiera negatywne opinie na temat szacunku.
2
Serio Real nie zrobi pożegnania dla Ronaldo?
0
I to kluczowym.
0
Uff, przeczytane na jednym wdechu.
1
Wziąć.
3
Kuba Błaszczykowski. Fenomenalny występ z Japonią.
0
Nie oglądam od dawna Juve - sądzicie, że Krystian pasuje do taktyki Starej Damy? W ogóle, do Serie A?
0
Czyli teraz na słoikach z pesto będzie twarz Krystiana.
0
Arthur nie będzie nowym Xavim? A skąd pewność, że w ogóle się u nas sprawdzi? I o co chodzi z tym parciem na Thiago? Przecież są na rynku znacznie lepsi od starszego ze Szklankatarów.
9
Czy Hazard czasem nie marzy od dosyć dawna o grze dla Białych?
29
Można go zawsze dać na bramę. Rzucanie się w polu karnym jakoś z łatwością mu przychodzi więc chyba da radę.
0
Chyba zbyt przywiązuję się do piłkarzy, których lubię. Interes jest oczywiście intratny, ale brakowałoby mi jego (niekiedy) topornej gry.
2
Piccolo Daimaō Junior! Jezu, jakie wspomnienia. Strzała z boiska do chaty i RTL7 czym prędzej.
0
Wyciągnęli go Chin żeby zwrócić do Chin?
Myślicie, że Krystian przejdzie do Starej Damy czy to znowu foszki pięknego?
0
Oczywiście, oczywiście. Też wolałbym być ugryziony niż połamany. Poza tym, myślę, że Ci, których El Pistolero naznaczył musieli się nieźle zdziwić :D. To nietoperz! - Nie! To baribal! - Nie! To dingo! - Nieeeee! To EL PISTOLERO!
0
Co jak co, ale chyba bardziej niedorzecznych fauli nie widziałem w piłce nożnej. Mógłby chociaż poćwiczyć jakieś szybkie, ledwo dostrzegalne ugryzienia, a on łapał przeciwnika i wgryzał się w niego jak Nosferatu na głodzie.
12
Ciężko, że El Pistolero nie będzie miał Cavaniego. Niemałe osłabienie dla Urugwaju.
0
Racja, w końcu wystarczy wpisać w google "kupię wątrobę tanio olx wielkopolska".
11
A nie bierzesz pod uwagę tego, że "nielegalne źródło organów" może właśnie pochodzić od osoby, która mogła zostać zamordowana w celu pozyskania rzeczonej wątroby? Nie twierdzę, że tak było, aczkolwiek nie zaprzeczam.
0
W sumie, jeżeli tak ma wyglądać gra Hiszpanów, to wolę ich odpadnięcie na tym etapie turnieju. Przyda się reset i zasianie nowego pokolenia. Okaże się, że Samurajowie będą mistrzami świata.
0
Drodzy administratorzy, małe połknięcie literki: (Marca) Fernando TORREA.
0
Owszem. Nie ma to jak wstać wraz ze słońcem.
7
Wczorajsza wygrana Brazylii i przegrana Niemców, ba, zajęcie ostatniego miejsca w grupie, osłodziła tak cholernie dzień. Pysznie. Oby sobota obfitowała w triumf Leo i Luisa.
2
Skoro wg niektórych Bóg jest wszędzie, kocha wszystkich, jest miłosierny i inne pierdoły, to nielogicznym zdaje się być, że "pozwala" na to, żeby 8-letni chłopiec pracował fizycznie po naście godzin dziennie, od poniedziałku do soboty, w kopalni ku uciesze pracodawcy, który oczywiście sowicie płaci workiem ryżu.
1
A jak musi nie lubić tych kilkuletnich, brzuchatych, często jednorękich Afrykanów, którzy pracują 6 dni w tygodniu w kopalni coby wydobyć materiał na kolejne laptopy i smartfony.
2
To chyba mało w życiu widziałeś ;)