1

@Jakchcesz Trzecie El Clasico z rzędu, ale to co dzisiaj się działo jest niepojęte.

9

To przechodzi ludzkie pojęcie co ci szmaciarze z gwizdkiem robią. To jest skandal i mam nadzieje, że Barcelona nie będzie cicho po tym meczu.

0

@kejdzi Sędzia jebie nas na 3 sytuacje, ale gol Fermina nie powinien być uznany.

0

Jak oglądam piłke nożną to czegoś takiego nie widziałem.

3

@PatrychoO W drugą strone jest czerwo i gramy w 10.

1

@Outlook Tu nie ma żadnego "zdania" to jest foul i kolejne złodziejstwo. Stempelek od Valverde poleciał, nie ręka.

9

To jest kpina. Trzecie El Clasico z rzędu i sędzia ich ciągnie za uszy. Kpina. Gówno mnie obchodzi, że Barcelona prowadzi 4:2. Sędziowie robią co mogą żeby trzymać ich na powierzchni.

0

@buglikos Zacznie z Lewym na ławie.

0

@adius123 Wpisz fullmatchesandreplays w google. Na eleven/canal+ też może lecieć powtórka jakaś.

1

@barcelonaLM Patologia nadająca się tylko do więzienia

1

Sorloth hat trick w 11 minut, 4 bramki w 30, co jest kurła.

0

@Zoker Będzie walkower

0

@Pawlusek Bo chciał wysoko piłkarza do obrony stałych fragmentów jednocześnie nie rezygnując z 4-2-3-1.

3

Ciekawe jaki build ma ten papież - czy full kleryk czy może jakaś hybryda maga?

0

@qchulainn A co dokładnie napisałeś? Mógłbyś napisać raz jeszcze?

1

@bartekvisca Przecież takie coś nie dzieje się codziennie w Polsce. Ja nie pamiętam czegoś takiego.

0

@Kuchar Przecież romantyczna piłka to się z 15 lat temu skończyła.

4

Brudne szejkerskie pieniądze kontra włoska mafia. Pojedynek dżumy z cholerą.

2

Oficjalnie: Kolejny finał LM do zapomnienia.

5

Saka miał pilke na mega emocje w tym meczu. Niestety, jak czegoś takiego nie strzelasz to nie masz czego szukać w takim meczu.

0

@Messibestplayerintheworld Akurat zastępstwo za Araujo.

2

Ale Odegaard jest cienki...

0

Dajcie spokój...

0

Liga Mistrzów w pigułce. Wszyscy strzelają z jakichś przebitek, odbitek...

1

PSG - Inter... szkoda pikseli w telewizorze żeby to gówno oglądać.

1

Ten mecz pokazuje ile dzieli Doue czy Sake od Yamala.

0

Nie wiem jak, ale niech ten Arsenal strzeli...

1

Co za karny hahaha.

8

Donnarumma im ten dwumecz wybrania.

0

@Lewy952468xx Wole Nico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?