Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
McTominay uciekł z Manchesteru United i zaraz może być mistrzem Włoch, a Manchester United może być mistrzem utrzymania na 17 miejscu.
0
@Marcelinho99 Flick nie chciałby iść do Realu bo oni nie pasują do jego stylu gry. Drewniana pomoc i atak, który nie biega.
1
Ale ten Tottenham to są przegrywy.
0
@Encore Pedri bardzo dużo zyskuje ostatnio. Raphinha za to pikuje w dół.
5
@messi33 Lewy nie ma szans być przed tą trójką szczególnie, że ma teraz kontuzje. Musiałby walnąć z 4 gole w drugim meczu z Interem i finale LM. Do tego w El Clasico coś dołożyć.
1
Inter 3 porażki z rzędu, bilans bramkowy 5-0. Musimy wygrać ten pierwszy mecz.
1
Czyli Napoli wystarczą 4 zwycięstwa i remis do mistrzostwa. Terminarz mają dość łatwy.
0
Dovbyk, o matko.
1
Roma prosi się o problemy.
8
Inter bardzo słaby jak narazie. Fizycznie wyglądają gorzej od Nas.
0
To już powinno być 3-0 dla Romy. Inter wygląda koszmarnie.
3
1-0 Roma. Inter wygląda bardzo słabo narazie.
1
Pavard schodzi z kontuzją. Skręcona kostka.
0
Oby dzisiaj Roma wymęczyła Inter i najlepiej to z nimi wygrała. Są w dobrej formie. Nie przegrali chyba ostatnich 17 spotkań ligowych.
0
@Torto Oni mają cholernie bogatych właścicieli. Mogą namieszać we włoskiej piłce.
1
@GTBTP Jak kolega wyżej, nie ma opcji żeby kelner nie znał języka polskiego w Polsce...
5
Inter gra za godzine. Warto sobie obejrzeć do obiadu.
0
@FCB_dimiC Nie no, dla nich wszystko albo prawie wszystko było tak jak być powinno, ale jak miałoby nie być skoro sędzia nie daje ewidentnej czerwonej, nie gwiżdże karnego i nie daje kilku żółtych kartek?
Co innego piłkarze, tamci troglodyci mieli jeszcze pretensje do sędziego po tym jak przez cały mecz sędziował pod nich.
5
https://www.realmadryt.pl/news/139006-oceny-zawodnikow-po-meczu-z-barcelona
Ocena sędziego według użytkowników notatnika i redakcji? 3,5/6
"Trudno mówić o ewidentnych błędach sędziego".
Chorzy ludzie, chorzy. Dla nich poprawne sędziowanie to takie gdy korzystają na błędach sędziego. Jaki klub tacy kibice najwidoczniej.
5
@Hawajczyk To jest psychiatryk.pl, wystarczy spojrzeć na poziom komentarzy tych ludzi. Tam nawet redaktorzy są odklejeni.
0
Tak swoją drogą to Arsenal i PSG są w tej chwili w bardzo uprzywilejowanej pozycji do wygrania LM.
PSG to mecze ligowe przez cały sezon może grać jak sparingi. Mają 20 pkt przewagi, więc kluczowi piłkarze mogą odpoczywać kiedy sobie tylko Enrique chce. Został im tylko finał Puchar Francji, ale to dopiero za miesiąc.
Arsenal już dawno wypisał się z walki o mistrza i tylko sobie dojadą na drugim biegu do końca ligi, w Pucharze też już ich nie ma.
Inter dopiero teraz odpadł z Pucharu Włoch, a z Napoli będą się bić o mistrza pewnie do ostatniej kolejki.
Barcelona musi się napieprzać z ciągniętym za uszy przez sędziów realem i w lidze, i w Pucharze. Mnóstwo spotkań gdzie nawet nie było 72 godzin odpoczynku.
Trzeba będzie grać bardzo mądrze w ostatniej fazie sezonu.
3
Trzeba będzie z Interem mądrze szachować siłami. Oni też mają swoje problemy.
3
@Firestone Oni to chyba jakiś szablon mają gdy kupują sobie zawodników. Problemy z głową? Tak. Nadmierna agresja? Tak. IQ niższe od szympansa? Tak. To bierzemy.
0
@Vurt Czyli standard od ponad 100 lat.
0
A teraz wyobraźcie sobie emocje gdybyśmy jeszcze z nimi grali finał Ligi Mistrzów. Ło panie.
12
Ogólnie wczorajszy mecz pokazał, że potrzebujemy bardzo, ale to bardzo dodatkowego skrzydłowego. Raphinha zagrał katastrofalnie, to był najgorszy jego mecz w tym sezonie.
17
Pamiętam jak go ludzie hejtowali za to. On wiedział jaki to kretyn.
4
4 mecze dostanie max.
4
@Criss18Barca To nie był bezpośredni gol z wolnego.
6
@MysticCat Pewnie to samo co teraz robi Enrique.