Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Okaże się, ale gorzej grać niż teraz nie będą.
2
Złe wieści dla nas.
1
Sędziowie w Hiszpanii dołożyli cegiełke do tej kontuzji Lewego. Co mecz, a to go kopią kolanami po plecach, a to go kopią po nogach po kilka razy i sędziowie nic z tym nie robią, a czasami nawet puszczają gre jakby nic się nie stało. Rozumiem, że to męska gra, ale sędzia ma przede wszystkim chronić zdrowie piłkarzy.
0
@ShawnC Właśnie o to chodzi, że mógłby być alternatywą dla Balde i walczyć o skład z Martinem, ale nie zanosi się na to.
0
Ciekawa jest ta niechęć Flicka co do Forta. On za Xaviego nigdy nie zagrał słabego meczu, a potrafił go wyciągnąć z lodówki np. na mecz z Atletico i też dowoził. U Flicka też w tych kilku spotkaniach niczego nie zawalił, a nawet miał jedno bardzo dobre wejście.
0
@Gibbon_FCB No niestety, kadra jest dosyć krótka. Flick będzie musiał kombinować.
2
Czyli wychodzi na to, że finał Pucharu Króla bez Lewego i Balde, Lewy prawdopodobnie wypada do ligowego klasyku, a Balde może wróci na rewanż z Interem. Ciężary.
4
Wyglądało na mięśniówke, pewnie ze 3 tygodnie przerwy. Nie jest dobrze.
1
Tyle ile pozytywnych emocji Barcelona dostarcza w tym sezonie to chyba przez 5 poprzednich nie było.
0
@Culer9002 Oczywiście, że nie ma karnego. Na notatniku oczywiście płacz, ale to standard w sumie bo dla nich decyzja nie po ich myśli to błąd.
2
@KamQiX Na 99% to był tablet.
1
Na psychiatryk.pl karny dla Celty po "foulu" Szczęsnego. Niepodrabialni są.
7
@wosiek91 Dobrze widziałeś. Czyli wychodzi na to, że finansowo już nieźle stoimy.
21
Teraz Olmo w folie bombelkową i niech go tylko na mecz wyjmują.
1
Łatwo. Nawet blisko nie było.
7
Świetny sędzia.
0
Dobrze wyglądamy w pressingu, bardzo dużo odebraliśmy piłek na połowie Celty, ale nic z tego nie jesteśmy w stanie zrobić. Brakuje jakości na skrzydłach, przeciętny mecz Raphinhi, Martin bardzo słaby dzisiaj. Raczej bez Yamala się nie obejdzie.
0
@SelloutCrowd Przecież fizycznie wyglądamy dobrze. Bardziej brakuje jakości na skrzydłach.
2
Chyba faktycznie rekinowi coś w głowie przeskoczyło.
0
@marcin62 Trailer do BF 2042 też wyglądał dobrze i każdy wie jak to się skończyło.
0
To będzie autobus z jakiego Mourinho byłby dumny.
0
@SelloutCrowd Prawda, a najgorsze jest to, że nie ma praktycznie żadnej alternatywy. eFootball to jest to samo gówno co EA albo i jeszcze gorzej - mobilniak, p2w i AI tak silne, że gra za Ciebie. UFL nie wiem jak teraz, ale na początku ten gameplay był bardzo dziwny, również p2w. Nie ma normalnej footballowej gry.
3
@mrboom Tu nie chodzi żeby porównywać jednego do drugiego bo to nie ma sensu, dwa zupełnie inne profile. Chodzi właśnie o to, że jak jakaś legenda odchodzi to nie trzeba szukać tego samego profilu żeby ją zastąpić bo to praktycznie niemożliwe.
0
@MichuZ44 Czyli do płatnej gry, do paczek, które kosztują krocie dokładają jeszcze jakiś płatny season pass? Dobrze rozumiem?
5
Niesamowicie trafiliśmy z tym transferem. Ze środkowego obrońcy, który miał często problemy z koncentracją do topowego prawego obrońcy na świecie. Latami szukaliśmy nowego Daniego Alvesa, ale jak widać nie trzeba szukać tego samego profilu.
4
Wróci do nas, wierze.
4
Jakiś ten świat nagle piękniejszy gdy obrzydliwy klub z Madrytu z piłkarzami jak Rudiger upada na ryj.
4
Już się trzęsą.
6
Fantastyczny mecz Kiwiora.
2
Normalny sędzia i nagle wielki Real Madryt nic nie może zrobić. Szok i niedowierzanie.