0

@sergio5 Ancelotti ma bodajże 6 tytułów na ~30 sezonów w karierze, a prowadził między innymi Real czy Milan z nieziemskim składem. Jeśli chodzi o lige to nie jest dobry trener.

12

@Jackazz Myśle, że z takimi rozkminami możesz próbować szukać pracy w sport.pl

0

@kamiVeB W sumie prawda, po tych 2 ostatnich kolejkach mogą próbować wbić się w jakieś puchary.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

42

To jest zdrowe podejście, które przydałoby się wielu tutaj. Przeciwnik też jest na boisku, a Betis zagrał bardzo dobrze w defensywie.

0

@barcelonaLM Przeciez Arsenal to jest drużyna terrorystów strzelająca po rzutach rożnych.

15

Bawi mnie to jak ludzie piszą, że ten remis nic nie zmienia. Mając 4 punkty przewagi możemy zremisować dwa mecze (nie z Realem), a i tak będziemy na prowadzeniu przy wygranych Realu. Z trzema punktami nie byłoby to możliwe.

1

Następny mecz z Leganes na wyjeździe i to nie będzie łatwy mecz. Mamy taki etap sezonu, że drużyny bijące się o utrzymanie są niesamowicie groźne - szczególnie u siebie.

2

Nie ma co płakać. Betis zagrał niesamowicie w defensywie. Trudno. +1 pkt i lecimy dalej.

0

Żołnierz wysłany na misje. Szkoda, że nie 2 minuty.

4

Psychol z Betisu na boisku... oby bez kontuzji.

1

@saviol54 Do 35 minuty dobrze.

2

@Kamiloza91 Ale co w tym dziwnego? Araujo zawalił bramke i ogólnie dziś gra słabo.

1

@gilbert3 Ja jestem właśnie na boisku w Barcelonie.

3

@Lionel_Messi10 Urban to fan Barcelony.

4

Ostatnio mamy spory problem z tym ostatnim podaniem przed strzałem. A to ktoś nie poda, a to ktoś poda źle, a to za mocno, a to za lekko. Bardzo łatwo dochodzimy do ostatniej tercji boiska, ale potem coś szwankuje. Można lepiej wykorzystywać nasze rozegranie.

0

@CurryTheGoat30 Barcelona przed tą kolejką była najlepszą drużyną w lidze jeśli chodzi o bronienie stałych fragmentów.

2

Graliśmy dobrze do 35 minuty, Betis też gra dobrze. Jeśli chcemy wygrać trzeba będzie to wydrzeć.

2

W ostatnich 4 meczach Raphinha na ławie 2 razy i raz poza kadrą. Mnóstwo go ta przerwa reprezentacyjna kosztowała.

0

Pamiętacie jak przed sezonem wszyscy skreślali Barcelone, a Real miał lać wszystkich jak leci?

5

Jeszcze ten jaskiniowiec miał remis na nodze i nie strzelił. Pięknie.

0

On miał remis na nodze, nie wierze.

0

Potrzebny jest gol Valencii.

2

Jak chcecie pieniądze zarobić to wiecie co robić.

4

@Barceloniarz987 Oni jakości nie mają żeby iść bardziej do przodu.

0

Valencia prowadzi, super, ale ten podyktowany karny dla Madrytu to jest skandal. To nie tak, że to była jakaś stykowa sytuacja, 50/50 - nie. Sędzia idzie do VARu, widzi wszystko jak na dłoni. Piłkarz Valencii nie wbiega jakkolwiek w Mbappe, Francuz go kopie, a on dyktuje karnego. Jak to wytłumaczyć? Przecież to wygląda jak oszustwo. Sędziowie w Hiszpanii są słabi, ale nie są chyba ślepi, a przynajmniej nie wszyscy bo nie tylko główny to oglądał, ale Ci na VARze również. Jedyna opcja jest taka, że VAR próbował odciągnąć głównego od decyzji, a on uparł się na swoim. Chciałbym usłyszeć ich rozmowe.

0

Ależ oni beznadziejnie wyglądają.

0

Nie to się nie dzieje.

2

To jest po prostu cyrk na kółkach co się dzieje w tej lidze. Dosłownie co mecz jest jakiś wałek dla Madrytu. Przecież to jest skandal, kolejne drużyny są oszukiwane.

1

Daj im karny. No daj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?