0

@Filipem Jego syn gra na obronie (Bednarek)

0

Ale ich położył, ulala.

2

Nie ma żartów z pressingiem Malty.

0

Pomyślcie jak będzie smakował FlickBall po tym 180 minutowym dramacie.

1

@Coutinho007 Do tego Carragher.

1

@tomek8756 A głos zabrałby Kamil Gala

0

Oby Robert Lewandowski nie zagrał dzisiaj nawet minuty z Maltą.

1

Przynajmniej Frenkie odpocznie 15 minut.

1

Nieźle wygląda Mingueza. Niby żadnych fajerwerków, ale w obronie nie odwala, a w ataku czasami zagra ciekawe podanie. Fajnie, że się rozwinął na tyle, że gra w reprezentacji.

0

Słabo Lamine dzisiaj.

0

Zdejmuj Yamala łysy.

2

Jeśli remis to ani Holandia ani Hiszpania nie będą z Nami w grupie, prawda? Prawda?

1

Taka Flickowa kontra to była.

1

Brać tego Nico. Flick go jeszcze rozwinie.

0

Dobre te strzały Nico. Bramkarz Holandii dwie fantastyczne interwencje.

4

Pedri, Ferran ława i oby nie wchodzili.

6

Remis na trudnym terenie z zawsze niewygodną Litwą, nie ma co narzekać.

0

Bednarek najlepszym piłkarzem...

1

Grają dwie równe drużyny. Kapitalne spotkanie.

0

Maszyna ruszyła.

0

Nasza taktyka widocznie zabrania grania po ziemii.

4

Pięknie ta piłka lata 20 metrów nad ziemią.

1

Ale pięknie gramy.

3



Cubarsi wraca do domu!

17

@Tasde Akurat to popieram. Po co Nam tu pacjent psychiatryka.

6

No i to jest świetny wynik dla Hiszpanii biorąc pod uwage jak dzisiaj grali.

0

Dlatego te gówniane przerwy reprezentacyjne to zło.

1

No i Frenkie do bazy. Brawo Koeman.

25

Cubarsi żyje, Pedri żyje, Lamine żyje i już nie grają. Jest dobrze. Na razie.

0

@PatrykBarca Pomoc Rabiot, Czuczameni i Guendouzi to faktycznie jest definicja tartaku. Beznadziejnie to wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?