3

@BezglutenowyPedri MVP należało się Yamalowi, ale przynajmniej nareszcie ludzie dostrzegli jak dobry jest Pedri.

3

Nie wiem czy coś jeszcze wygramy w tym sezonie. Oby tak bo gramy fantastycznie. Jedno jednak jest pewne - wróciliśmy do swojego stylu, do barcelońskiego DNA tylko z nutką Hansiego. Gdy Barcelona przez ostatnie lata miała problemy dużo ludzi mówiło, że trzeba odejść od tego DNA. Barcelońskie DNA to od zawsze był pressing, szybka gra piłką i znajdowanie przestrzeni. Lubie Valverde i uważam go za bardzo dobrego trenera, z którym powinniśmy wygrać więcej pucharów (szczególnie LM), ale jednak Barcelona za jego kadencji to zatraciła, a potem to już zaczęliśmy spadać w otchłań. Teraz wróciliśmy do swojego stylu, którego żadna drużyna nie jest w stanie powtórzyć tak dobrze. Styl dzięki któremu wielu ludzi zakochało się w Barcelonie. Mamy fantastycznego trenera i bardzo młody skład, który będzie się rozwijał.

Kluczowe teraz będzie żeby trafić z transferami. Nie możemy w tym momencie przepalić znowu pieniędzy tylko z głową załatać dziury w składzie. Jeśli do tych utalentowanych dzieciaków i świetnego trenera dołożymy dobre transfery to może to być mieszanka wybuchowa.

1

@Gibbon_FCB To nigdy nie jest karny. Symulka.

0

Mecz naprawde super do oglądania, dużo się dzieje, obie drużyny grają bardzo szybko natomiast bardzo dużo błędów przy wyprowadzeniu piłki. Gdyby Barcelona miała tyle strat w pierwszej połowie byłbym wściekły.

10

Wrócił. DUMBele.

1

Idealny mecz. Nie zmęczyliśmy się za bardzo co jest ogromnym plusem. Martwi forma Lewego. Niestety w ostatnich tygodniach jest po prostu słaby. Musi wejść na wyższy poziom i to jak najszybciej.

8

Gramy fantastycznie. To jaki skok jakościowy zanotował Balde w ostatnich 3-4 miesiącach jest niebywałe - szczególnie w ostatniej tercji boiska. Lewy niestety okropny mecz.

3

Taka impreza z okazji Dnia Mężczyzny, że aż strona padła. Mówiłem żeby nie podawać tego bigosu o północy.

0

@PatrykBarca Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.

0

@fotohobby Już pierwszy mecz był słabiutki.

2

Szkoda bo Real był beznadziejny dzisiaj. Niestety Rayo w drugiej połowie bardzo przeciętnie w ofensywie.

0

Oni murują u siebie z Rayo bez połowy składu...

1

Niech to Rayo coś wciśnie...

1

Ale ten Real jest cienki, o panie...

0

Gra Realu Madryt: laga na pałe do przodu, Mbappe/Vinicius kiwaj się, powtórz. Piękny zespół.

0

Ale fart białych

0

Gość na pustą bramke nie strzelił...

0

0

@UriBoyka Chyba sobie żartujesz. Lunin to bardzo dobry bramkarz, który ratował im dupe wiele razy. To jest materiał na pierwszego bramkarza dobrego zespołu.

2

Możemy mieć 4 pkt nad Atletico w przypadku wygranego meczu. Nad Realem 3, a tak naprawde 3.5 punktu bo mamy fantastyczny wynik na wyjeździe z nimi. Biorąc pod uwage jak ten sezon wygląda to można to uznać za mały komfort.

0

Pięknie się popołudnie zaczęło. Oby tak dalej.

1

@Pablozeusz Na wyjeździe jak najbardziej. U siebie Real raczej to wygra.

1

Chyba 2-1 dla Getafe. Nie powinno być spalonego.

0

Kotlety już z Athleticiem mieli więcej szczęścia niż rozumu.

0

Correa nie zagra z Barceloną.

0

Dla Was karny czy nie?

0

Ogląda ktoś Atletico? Po statystykach widać, że bardzo wesoły mecz.

0

@takisobiektos Przecież strzeliliście dwie bramki.

3

@comtedurgell Pewnie nadal 90% bo tak jak napisałeś - każdemu to wpisują.

2

Ten strzał Elliota dobry, ale Alisson by to wyjął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?