6

Lubie Lewego i mam nadzieje, że zagra spektakularny sezon, ale ja go nie widze w przyszłym sezonie w podstawowym składzie Barcelony. Nam potrzebny jest wybiegany napastnik, który potrafi pressować i wybiegać za plecy obrońców. Mając Yamala, Raphe i Pedriego, którzy uwielbiają podawać prostopadle taki napastnik będzie dochodził do sytuacji znacznie częściej niż Lewy. Dzisiaj Pedri pokazywał Robertowi, że ma szukać sobie pozycji, ale to nie ten typ napastnika - no i nie ten wiek. Nawet Ferran, który jest przeciętny odnajduje się bardzo dobrze na 9 bo jest ruchliwy.

0

Uffff. Mamy to.

0

Co oni sprawdzają? Spalony + ręka gracza Las Palmas

1

Ręka u napastnika. Plus potencjalny spalony. Nie ma mowy o karnym.

2

Ten sędzia ma coś z głową? Chyba z 5 żółtych nie pokazał.

0

Lewandowski nie robi nic. On nawet pozycji nie szuka.

1

Casado bardzo dobrze w destrukcji, ale słabiutko w kreacji. Fermin do zmiany. Trio ofensywne całe do zmiany, ale niestety nie ma kto wejść (prócz Ferrana).

0

@Arn3th Spokojnie, zaraz się rozkręci.

1

No pare niedociągnięć jest.

0

Choke Arsenalu, ale dziwi to kogoś?

3

@Deeespacito klasycznie - zimne

1

@Chada Sprawdzamy ile osób jest chorych psychicznie w Polsce.

5

@kaamil1910 No tak, PSG było dużo lepsze do wylosowania.

2

@Katalonik97 Do półfinału. Bayer/Bayern/Inter to nie będzie łatwy dwumecz.

2

Derby Madrytu zapowiadają się niesamowicie ciekawie. Jude nie zagra w pierwszym meczu, rewanż na Metropolitano.

1

Niebieska drabinka to autostrada to półfinału.

1

@UriBoyka i kolejny odcinek Invincible ;]

0

Gramy do pierwszego złamania.

0

@Comentateiro To Arsenal.

5

Brest to powinien grać z City. Pewnie byłby wyrównany dwumecz.

1

Teoria, że to żona Guardioli stała za tymi wszystkimi sukcesami co raz bardziej wiarygodna.

8

Chłop miał 3 dni robocze na oddanie strzału.

0

Niesamowity jest ten pressing City.

0

Ten Celtic był jednak lepszy.

0

Ale dziury w obronie, hahaha.

0

Okropnie wygląda to City. Trochę jak Real z nami jak dostali 5-2.

0

Ten zjazd City to jakiś ewenement na skale światową.

6

@blakkudium Ciekawe ile by chcieli. Rok kontraktu, wycena według Transfermarkt 55 baniek. To może być promocja.

2

Rok 2077: Barcelona zakończyła rok finansowy z profitem w wysokości gaziliona euro. Nie jest jednak pewne, że będzie mogła działać w zasadzie 1:1.

1

@Popitek12 w lumpeksie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?