Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Lubie Lewego i mam nadzieje, że zagra spektakularny sezon, ale ja go nie widze w przyszłym sezonie w podstawowym składzie Barcelony. Nam potrzebny jest wybiegany napastnik, który potrafi pressować i wybiegać za plecy obrońców. Mając Yamala, Raphe i Pedriego, którzy uwielbiają podawać prostopadle taki napastnik będzie dochodził do sytuacji znacznie częściej niż Lewy. Dzisiaj Pedri pokazywał Robertowi, że ma szukać sobie pozycji, ale to nie ten typ napastnika - no i nie ten wiek. Nawet Ferran, który jest przeciętny odnajduje się bardzo dobrze na 9 bo jest ruchliwy.
0
Uffff. Mamy to.
0
Co oni sprawdzają? Spalony + ręka gracza Las Palmas
1
Ręka u napastnika. Plus potencjalny spalony. Nie ma mowy o karnym.
2
Ten sędzia ma coś z głową? Chyba z 5 żółtych nie pokazał.
0
Lewandowski nie robi nic. On nawet pozycji nie szuka.
1
Casado bardzo dobrze w destrukcji, ale słabiutko w kreacji. Fermin do zmiany. Trio ofensywne całe do zmiany, ale niestety nie ma kto wejść (prócz Ferrana).
0
@Arn3th Spokojnie, zaraz się rozkręci.
1
No pare niedociągnięć jest.
0
Choke Arsenalu, ale dziwi to kogoś?
3
@Deeespacito klasycznie - zimne
1
@Chada Sprawdzamy ile osób jest chorych psychicznie w Polsce.
5
@kaamil1910 No tak, PSG było dużo lepsze do wylosowania.
2
@Katalonik97 Do półfinału. Bayer/Bayern/Inter to nie będzie łatwy dwumecz.
2
Derby Madrytu zapowiadają się niesamowicie ciekawie. Jude nie zagra w pierwszym meczu, rewanż na Metropolitano.
1
Niebieska drabinka to autostrada to półfinału.
1
@UriBoyka i kolejny odcinek Invincible ;]
0
Gramy do pierwszego złamania.
0
@Comentateiro To Arsenal.
5
Brest to powinien grać z City. Pewnie byłby wyrównany dwumecz.
1
Teoria, że to żona Guardioli stała za tymi wszystkimi sukcesami co raz bardziej wiarygodna.
8
Chłop miał 3 dni robocze na oddanie strzału.
0
Niesamowity jest ten pressing City.
0
Ten Celtic był jednak lepszy.
0
Ale dziury w obronie, hahaha.
0
Okropnie wygląda to City. Trochę jak Real z nami jak dostali 5-2.
0
Ten zjazd City to jakiś ewenement na skale światową.
6
@blakkudium Ciekawe ile by chcieli. Rok kontraktu, wycena według Transfermarkt 55 baniek. To może być promocja.
2
Rok 2077: Barcelona zakończyła rok finansowy z profitem w wysokości gaziliona euro. Nie jest jednak pewne, że będzie mogła działać w zasadzie 1:1.
1
@Popitek12 w lumpeksie