2

Antony ładna brameczka.

0

Słabe to Juve. Inter powinien prowadzić przynajmniej 2 bramkami.

0

Brakuje mi meczów Barcelony w moim życiu.

1

@Cvzx Ja tęsknie za Ter Stegenem z sezonu mistrzowskiego za Xaviego.

0

Igra z ogniem Liverpool.

10

I dlaczego to nie jest żółta dla Joty? Jest zero jakichkolwiek konsekwencji żeby szukać nawet najmniejszego kontaktu i nurkować. Żałosne zachowanie.

6

@michal26 Niby tak, ale z Leganes i Las Palmas u siebie też miało być łatwo. Różnie to może być, ale w teorii nie jest źle.

1

Dosłownie z tydzień/dwa tygodnie temu wszyscy słyszeliśmy jak pięknie Bellingham odzywa się do sędziów bo zrobił to dokładnie przy głośniku. Dziś dostaje czerwo dosłownie za to samo, madrytczoki: LA LIGA NEGREIRA!!11 Tam dosłownie każdy piłkarzyk ma pretensje gdy sędzia gwiżdże nie po ich myśli. Klub i instytucja do zaorania.

0



Chyba wszyscy wiemy o kogo chodzi. Zdjęcie również nieprzypadkowe. Jest taka jedna piosenka opisująca takich osobników. ;]

0



Mamy luty.

4

Świetny pomysł żeby rewanże grać miesiąc po pierwszym meczu... szkoda, że nie rok.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A miało być tak pięknie, eh.

0

Hahahahahaahahahahaha, pięknie.

1

Byle nie Atletico i będzie dobrze.

6

Wolałbym żeby ChatGPT komentował mi mecz niż Kręcidło. On brzmi jakby wszystko czytał z kartki. Jak ktoś taki może być komentatorem? On się do tego kompletnie nie nadaje.

1

@Bartula 5 - 2 puchar krola, 2 LM, 1 liga

0

Plus jest taki, że mimo tego, że City dawało im prezenty w postaci sytuacji bramkowych średnio co 5 minut to i tak musieli dużo pobiegać. W rewanżu to City ma może jakieś 2% szans, ale i tak Real swoje zmęczyć się będzie musiał.

0

@A4ron Ta, 0 emocji. City to wrak.

0

@Seba_23 ??? 99% komentarzy, że wynik zasłużony bo taki był.

Aha, kibic Realu próbujący budować jakąś dziwną narracje, wszystko jasne.

14

Ile City miało dzisiaj groźnych strat? 7? 8? Przecież gdyby Real im wsadził z 6 goli to raczej nikt by zdziwiony nie był, a przecież oni wcale nie grali dobrze.

0

@Iniesta8i No tak, wydali przecież 214 milionów na gotowych graczy.

1

Sprawiedliwy wynik, a mogli przegrać to wyżej. Raczej po emocjach.

0

Żeby były jakieś emocje w Madrycie to oni muszą to wygrać. Nie ma innej opcji.

0

Czy Wy widzicie co oni robią?

0

City się nadaje na paraolimpiade.

7

Bernardo jest tragiczny

10

Widać gołym okiem, że grają dwie drużyny, które w tym momencie są daleko od poziomu gry topowych drużyn. Meczyk natomiast do oglądania super.

2

@ViscaelBarca2007 To sport czyli prawdopodobnie wszyscy się tam kochają i są jedną wielką rodziną.

7

@esem91 I chyba też najgłupszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?