Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Antony ładna brameczka.
0
Słabe to Juve. Inter powinien prowadzić przynajmniej 2 bramkami.
0
Brakuje mi meczów Barcelony w moim życiu.
1
@Cvzx Ja tęsknie za Ter Stegenem z sezonu mistrzowskiego za Xaviego.
0
Igra z ogniem Liverpool.
10
I dlaczego to nie jest żółta dla Joty? Jest zero jakichkolwiek konsekwencji żeby szukać nawet najmniejszego kontaktu i nurkować. Żałosne zachowanie.
6
@michal26 Niby tak, ale z Leganes i Las Palmas u siebie też miało być łatwo. Różnie to może być, ale w teorii nie jest źle.
1
Dosłownie z tydzień/dwa tygodnie temu wszyscy słyszeliśmy jak pięknie Bellingham odzywa się do sędziów bo zrobił to dokładnie przy głośniku. Dziś dostaje czerwo dosłownie za to samo, madrytczoki: LA LIGA NEGREIRA!!11 Tam dosłownie każdy piłkarzyk ma pretensje gdy sędzia gwiżdże nie po ich myśli. Klub i instytucja do zaorania.
0
Chyba wszyscy wiemy o kogo chodzi. Zdjęcie również nieprzypadkowe. Jest taka jedna piosenka opisująca takich osobników. ;]
0
Mamy luty.
4
Świetny pomysł żeby rewanże grać miesiąc po pierwszym meczu... szkoda, że nie rok.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A miało być tak pięknie, eh.
0
Hahahahahaahahahahaha, pięknie.
1
Byle nie Atletico i będzie dobrze.
6
Wolałbym żeby ChatGPT komentował mi mecz niż Kręcidło. On brzmi jakby wszystko czytał z kartki. Jak ktoś taki może być komentatorem? On się do tego kompletnie nie nadaje.
1
@Bartula 5 - 2 puchar krola, 2 LM, 1 liga
0
Plus jest taki, że mimo tego, że City dawało im prezenty w postaci sytuacji bramkowych średnio co 5 minut to i tak musieli dużo pobiegać. W rewanżu to City ma może jakieś 2% szans, ale i tak Real swoje zmęczyć się będzie musiał.
0
@A4ron Ta, 0 emocji. City to wrak.
0
@Seba_23 ??? 99% komentarzy, że wynik zasłużony bo taki był.
Aha, kibic Realu próbujący budować jakąś dziwną narracje, wszystko jasne.
14
Ile City miało dzisiaj groźnych strat? 7? 8? Przecież gdyby Real im wsadził z 6 goli to raczej nikt by zdziwiony nie był, a przecież oni wcale nie grali dobrze.
0
@Iniesta8i No tak, wydali przecież 214 milionów na gotowych graczy.
1
Sprawiedliwy wynik, a mogli przegrać to wyżej. Raczej po emocjach.
0
Żeby były jakieś emocje w Madrycie to oni muszą to wygrać. Nie ma innej opcji.
0
Czy Wy widzicie co oni robią?
0
City się nadaje na paraolimpiade.
7
Bernardo jest tragiczny
10
Widać gołym okiem, że grają dwie drużyny, które w tym momencie są daleko od poziomu gry topowych drużyn. Meczyk natomiast do oglądania super.
2
@ViscaelBarca2007 To sport czyli prawdopodobnie wszyscy się tam kochają i są jedną wielką rodziną.
7
@esem91 I chyba też najgłupszy.