1

@HypeR Różnie to bywa ze znalezieniem komentatorów w artykułach, ale tym razem akurat są. Dzięki.

0

Kto komentuje nasz mecz?

4

Komentarz usunięty

0



Swoją drogą kolejna kompromitacja Sportu. Myślisz sobie, dwie godziny do meczu to na pewno coś muszą wiedzieć, ale nie, jak zwykle strzelanie ślepakami.

8

@tbas Miał 30 minut odpoczynku ostatnio, więc teraz może zagrać 20 spotkań z rzędu.

0

@Pedri16Future Dlatego przed meczem mają jakieś 2-3% na wejście do TOP 8. Musiałyby się dziać cuda.

1

@Messibestplayerintheworld Dobra decyzja Flicka. To jest jedyny mecz, w którym tak naprawde starterzy mogą odpocząć. Potem zaczniemy grać już o wszystko.

23

Jeśli to prawda to super. Cubarsi ma już cholernie dużo minut i należałoby dać mu odpocząć. Eric zasługuje na gre.

1

@bartulek98 Typowy brazol czyli imprezki. Talent może i miał tylko co z tego.

0

@sergio5 Oni muszą wygrać. Z 15 pkt nie wejdą chyba, że przy farcie bo jednak mają dobry bilans bramkowy.

4

Ale bym sobie obejrzał takie 18 spotkań w Lidze Mistrzów w tym samym czasie.

1

@SenoX Też mi się wydaje, że będzie bardzo ciężko. Musielibyśmy praktycznie wszystko do końca wygrywać. Nie wiem czy przy tej kadrze to możliwe, no ale nadzieja umiera ostatnia.

1

Fantastyczny obrońca skrojony pod Barcelone. Jeśli byłby zdrowy to dla mnie nie do ruszenia, ale właśnie jego zdrowie jest największą niewiadomą. Może się jednak okazać, że sztab jego też ogarnie. Dużej kasy i tak za niego nie dostaniemy. Ciężka decyzja. Ja go bardzo lubie.

Nieważne, właśnie znowu dostał kontuzji... co za timing.


1

To jest taki Adama Traore 2.0. W naszej sytuacji kadrowej byłby wzmocnieniem.

2

@Joe_Pesci On jest nieletni...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MateS Najnormalniejsze pytanie na La Rambli.

0

@cracker No właśnie o to chodzi, że w szkółce nikogo za bardzo nie ma. Gdyby był to Flick już dawno by nim grał.

0



Mam dziwne wrażenie, że ten Rashford tu przyjdzie nawet jak Fati nie odejdzie. Szwagry coś wymyślą. Flick go chce, więc ja też chciałbym go zobaczyć.

0

@sergio5 Przeciętny piłkarz gra na poziomie 2-3 ligi. Zarabia pewnie mniej więcej tyle ile w normalnej pracy.

2

@sergio5 Płacą im chore pieniądze bo są najlepsi na świecie. Przeciętny piłkarz nie zarabia kokosów.

4

@Hosh A czemu niby nie? Jeśli wszyscy będą zdrowi to wygranie LM jest możliwe.

7



Jeśli Flick naprawde tak powiedział to chyba Peńa coś odwalił.

4



Brak słów. Musiałem sprawdzić czy to nie jest jakieś troll konto. Nie jest.

10

Jak my mogliśmy stracić tyle punktów i to w tak durnych meczach... jakim cudem my nie jesteśmy pierwsi w lidze. Mieliśmy dołek, ale nadal graliśmy dobrze wyłączając np. mecz z Sociedad. Strasznie irytujące.

0

@El Plutoninho To prawda, ale próbka już była w meczu z Betisem, a oni nie bronili tak słabo.

0

@mkord Wydaje mi się, że gdy podchodzi do monitora to decyzja należy do głównego. Oczywiście po naradzie.

5

Wiem, że to tylko Valencia, ale gra wygląda milion razy lepiej gdy nie mamy statycznego napastnika od którego piłka się odbija. Lubie Lewego, ale jeśli nie strzela to jego użyteczność spada praktycznie do zera.

0

@KierownikLucas Fermin zagrał najlepszy mecz (do dzisiaj) z Bayernem.

0

@Azi Typowy Soto Grado. Gralibyśmy z Realem to by do tego nie wrócił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?