0

Pokazali półautomatycznego spalonego przy golu na 2:0 bo musiałem wyjść?

4

Poczekaj, poczekaj. Nie mogę wydrukować wszystkiego.

0

Czyli w poprzednim meczu sędzia oszczędził dwóch graczy Realu. Dzisiaj zamiast bramki Celty (na 80-90%) był gol Realu. Co dostaniemy w następnym odcinku?

2

@Aragorn33 Byłby ukarany gdyby zagwizdał źle, ale dla Realu. Gil Manzano przez lata gwizdał pod Real i nic mu nie było. Jedna sytuacja w meczu z Valencią nie po myśli Realu i co? Lodówka na kilka tygodni.

1

Jak można w ogóle to puścić? Koleś ma jak na dłoni najpierw foul Rudigera przed polem karnym, a potem to. To jest skandal. Jak nie nazwać tego korupcją?

18

Tak jak mówie, to już nawet nie jest śmieszne. To nie jest uczciwa rywalizacja. W każdym meczu Barcelony sędziowie spędzają po kilka minut przy VARze żeby sprawdzić najmniejsze gówno. Takie coś sprawdzaliby z 10 minut. W tamtym sezonie był cyrk, w tym jest to samo. Obrzydliwa liga.

0

Tak tworzył swoją historie Real Madryt. Obrzydliwy klub.

1

Nie wierze, że to cofna nawet jeśli był foul.

1

To wygląda jak mecz Deportivo Alaves z Sevillą. Tragiczny poziom.

1

Cofam to. Celta nie jest słaba, jest tragiczna.

0

Real jest słabiutki, ale Celta na wyjeździe niestety też.

0

@norbi77 Z tego co pamiętam to po tym meczu Xavi na konferencji powiedział, że nie chcieli tak grać ;p

1

Gwiżdżą na Czupamieniego. Jak tak można, przecież to najlepszy defensywny pomocnik na świecie warty 100 baniek.

0

No i Athletic out z Pucharu Króla.

1

@MatBac1991 To już miało miejsce przez ostatnie 3 mecze.

1

@CLS63AMG Genialny w ofensywie, beznadziejny w obronie. Skrzydłowy z nim ma autostrade.

10



Co Ci piłkarze z Ameryki Południowej mają w głowie... albo czego nie mają.

3

@Lewy952468xx Może być każdy. To inni powinni się martwić, że Nas wylosują.

2

Jeśli chcemy powalczyć o lige to musimy taką forme utrzymać do końca sezonu. Nie ma już miejsca na wpadki. 6 pkt do Atletico i 5 do Realu to jest sporo, a z Atletico gramy na wyjeździe. Nie może już się powtórzyć listopad i grudzień.

5

@MOLESTA Salah ma za dobre statystyki żeby go w 3 nie było. Rapha/Yamal/Salah to jest top 3.

38

Manita i jeszcze dali strzelić Roque żeby podbić jego cene. 200 IQ

0

Zobaczcie sobie co Getafe odwaliło w swoim meczu.

18

Sędzia ograbił mnie z 5 dodatkowych minut oglądania Flickswagena.

1

Nie zdziwie się jak tu będzie gol. No i jest.

1

Dawajcie. Cofnijcie akcje o 30 minut.

2

Co oni sprawdzaja? Czy oni są normalni?

1

Peńa lubi odwalić czasami, ale ma też wiele spektakularnych interwencji.

0

Dorobili w paincie buta numer większego i zadowoleni.

0

Śmierdzi ten spalony okrutnie, ale nie mogą się drugi raz pomylić jak z Lewandowskim, prawda?

16

Super powtórka, polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?