0

@sopelinho Wiele źródeł mówi, że deal praktycznie done.

0

@matirix20 Araujo nie powinien mieć więcej od Kounde. Kounde to w tej chwili topka światowa + 0 kontuzji. Jeśli Kounde ma 13.5 to Araujo powinien mieć max. 11-12.

2

@Astad Leć po kolei tak jak były filmy wydawane.

1

@Messibestplayerintheworld On dawno powinien stamtąd odejść. Teraz to nawet nie wiem w jakiej on jest formie.

41

Jeszcze pół roku temu cieszylibyśmy się gdyby odszedł za darmo. 10 baniek to bardzo dobre pieniądze za niego.

1

Nie no, jeśli to jest karny to Bayer tym bardziej powinien dostać po tym rożnym na koniec pierwszej połowy. Żart jakiś.

0

@Litman Z tego co widziałem to Bild wybrał go najlepszym obrońcą pierwszej rundy.

0

To karny raczej był.

2

@Stinger_ Usuń to bo jeszcze Laporta zobaczy.

1

Jakie meczycho o panie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ten klasyk to 50/50 ani oni nie są w jakiejś wybitnej formie ani my.

1

Podsumowanie Mallorci w tym meczu.

0

Ciekawe ile doliczy. Było mnóstwo przerw. Gdyby Real przegrywał to pewnie z 8 minut.

1

Faul taktyczny blokujący kontre. Druga żółta.

1

Muriqi w 87 z bańki i karne. Będę tam.

0

Kolejny z ujemnym IQ

2

Wczorajszy mecz w porównaniu do dzisiejszego to było partidazo.

8

Nikt nie działa gorzej na wizerunek kibica Realu niż Kamil Gala. To mój ulubiony użytkownik Twittera.

0

@Nightraider Masz racje. Czas zainwestować te 14 złotych.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Nie ma dogrywek, karne od razu.

1

No nie stoją te półfinały na zbyt wysokim poziomie jak narazie, ale jak ten mecz się skończy 0:0 to nie będę narzekał.

1

On nawet podać prosto nie potrafi...

0

To już była bardzo dobra sytuacja.

0

@PatrykBarca Wystarczy wejść na Twittera - nie tylko Polacy go chwalą.

2

@LOPEZ16 Dla mnie takie 6,5/10, nie jest źle, ale mogło być lepiej. Ogólnie bawiłem się nieźle oglądając drugi sezon, a to najważniejsze.

16

Bundesliga wraca do Eleven, jeszcze tylko cała Premier League i można świętować. Koniec tego badziewnego Viaplaya już blisko.

1

@ali3gator Peńa coś koło 6.3 miał, więc średnia utrzymana.

0

@Popitek12 Pogoda nie istnieje, to elita nią steruje

0

@Gaucho Lewy ma w kontrakcie, że jeśli zagra 60% spotkań w tym sezonie to z automatu ma dodatkowy rok kontraktu, a 60% zagra z palcem w nosie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?