Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sopelinho Wiele źródeł mówi, że deal praktycznie done.
0
@matirix20 Araujo nie powinien mieć więcej od Kounde. Kounde to w tej chwili topka światowa + 0 kontuzji. Jeśli Kounde ma 13.5 to Araujo powinien mieć max. 11-12.
2
@Astad Leć po kolei tak jak były filmy wydawane.
1
@Messibestplayerintheworld On dawno powinien stamtąd odejść. Teraz to nawet nie wiem w jakiej on jest formie.
41
Jeszcze pół roku temu cieszylibyśmy się gdyby odszedł za darmo. 10 baniek to bardzo dobre pieniądze za niego.
1
Nie no, jeśli to jest karny to Bayer tym bardziej powinien dostać po tym rożnym na koniec pierwszej połowy. Żart jakiś.
0
@Litman Z tego co widziałem to Bild wybrał go najlepszym obrońcą pierwszej rundy.
0
To karny raczej był.
2
@Stinger_ Usuń to bo jeszcze Laporta zobaczy.
1
Jakie meczycho o panie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ten klasyk to 50/50 ani oni nie są w jakiejś wybitnej formie ani my.
1
Podsumowanie Mallorci w tym meczu.
0
Ciekawe ile doliczy. Było mnóstwo przerw. Gdyby Real przegrywał to pewnie z 8 minut.
1
Faul taktyczny blokujący kontre. Druga żółta.
1
Muriqi w 87 z bańki i karne. Będę tam.
0
Kolejny z ujemnym IQ
2
Wczorajszy mecz w porównaniu do dzisiejszego to było partidazo.
8
Nikt nie działa gorzej na wizerunek kibica Realu niż Kamil Gala. To mój ulubiony użytkownik Twittera.
0
@Nightraider Masz racje. Czas zainwestować te 14 złotych.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Nie ma dogrywek, karne od razu.
1
No nie stoją te półfinały na zbyt wysokim poziomie jak narazie, ale jak ten mecz się skończy 0:0 to nie będę narzekał.
1
On nawet podać prosto nie potrafi...
0
To już była bardzo dobra sytuacja.
0
@PatrykBarca Wystarczy wejść na Twittera - nie tylko Polacy go chwalą.
2
@LOPEZ16 Dla mnie takie 6,5/10, nie jest źle, ale mogło być lepiej. Ogólnie bawiłem się nieźle oglądając drugi sezon, a to najważniejsze.
16
Bundesliga wraca do Eleven, jeszcze tylko cała Premier League i można świętować. Koniec tego badziewnego Viaplaya już blisko.
1
@ali3gator Peńa coś koło 6.3 miał, więc średnia utrzymana.
0
@Popitek12 Pogoda nie istnieje, to elita nią steruje
0
@Gaucho Lewy ma w kontrakcie, że jeśli zagra 60% spotkań w tym sezonie to z automatu ma dodatkowy rok kontraktu, a 60% zagra z palcem w nosie.