0

Dwa spalone, a oni coś sprawdzają.

0

Ale mecze dzisiaj. Nie wiadomo co oglądać.

0

@Szymemdymek Raczej odzyskał niż zyskał. On przed kontuzjami dokładnie tak samo grał. Nie zatrzymywał się przez 90 minut.

0

Może Bayern chce nowego bramkarza, który ma doświadczenie w grze na przedpolu? Promocja bo tylko 80 milionów.

5

@kamiVeB Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie obecnie, a może i najlepszy.

4

Ferran wygląda jakby z 10 lat w piłke nie grał. Każdy jeden kontakt z piłką beznadziejny. On nawet na pustą bramke by nie strzelił gdyby piłka nie odbiła się fartem od nogi bramkarza.

1

W sobote z Betisem kolejny wyjazd. W drugiej części sezonu w teorii powinniśmy mieć z tego powodu olbrzymią przewage nad Realem. Bolą strasznie te 3 poprzednie mecze, ale cóż trzeba grać dalej.

3

@jeonek weź to usun bo wstyd

0

@KrychaFCB Przecież dzisiaj wyglądamy dobrze i to na ciężkim terenie. 4-5 setek w jedną połowe. Nie da się wygrać z taką skutecznością.

2

Powinno być 5:1 jest 1:1.

1

Dzisiaj Ferranowi przeskakuje w głowie i zaczyna grać na miare gościa za 50 baniek. Tak będzie.

2

Trzeba trzymać Olmo w szafce na finał Ligi Mistrzów i tyle.

2



Standardowe zagranie Rudigera czyli trzymanie za ręke żeby się wywalić w polu karnym. Sędzia główny mógł być zasłonięty, ale na VARze coś takiego nie może przejść. To znaczy nie może w lidze gdzie są normalni sędziowe, w Hiszpanii na pewno normalni nie są.

0

Nie byłoby problemu w tym karnym gdyby nie to, że Barcelona ma takich sytuacji po 2-3 na mecz i sędziowe nigdy nic sobie z tego nie robią. Podwójne standarde to nic nowego w tej lidze. Cyrk na kółkach.

Ta powtórka, którą widziałem też była dość niewyraźna i niewykluczone, że Rudiger trzymał też Nyoma za rękę co ma bardzo często w zwyczaju.

0

@Aragorn33 To był Araujo, ale ogólnie wszystko się zgadza. Ta liga to cyrk na kółkach.

8

@Luciano99 Panie jest 7 rano

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i humor na wieczór gitówa.

4

Taka trzecia brameczka na dobranoc by się przydała.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Vasquez zawsze robi dokładnie to samo.

0

Tutaj trzeba było ich dobić. To potrafi Barca i chyba nikt inny.

0

Mam flashbacki z finału Ligi Mistrzów

0

@La Pulgaa Narazie się odbija

1

Martin redemption arc!

15

@Ris93PL No nie wiem, może sam na sam? Do tego interwencje na przedpolu, zagrał bardzo pewnie.

3

@matirix20 Nie, jest niedocenianym zawodnikiem. Ludziom się w tym sezonie oczy trochę otworzyły bo nie łapie kontuzji i nagle zachwyty jaki on jest świetny. On nie powinien grać wyżej. Między liniami musi grać Olmo, niżej Pedri żeby zarządzać tempem gry. Oczywiście sytuacja kadrowa wymusza granie takie jak dzisiaj niestety.

11



Bardzo cieszy ta wypowiedź Flicka. Ogólnie jego wypowiedzi praktycznie zawsze są w punkt. Niby oczywista oczywistość, ale wielu trenerów zwalałoby wine tylko na ostatnie 10 minut.

0

Największy problem to jest brak kontroli w środku pola. Dzisiaj i w meczu Sociedad podobnie to wyglądało. Niby ta pomoc świetnie obsadzona, a nie potrafimy zdominować rywala. Mnóstwo niedokładności, łatwe podania kończyły się stratami. Do tego mam wrażenie, że czasami brakuje nam agresywności w środku - otaczamy rywala w pressingu, ale i tak często brakuje tego przejęcia piłki. Przez to tworzymy mniej sytuacji i rywale są w stanie stwarzać duże zagrożenie.

13

Swoją drogą świetne są te komentarze. Po Realu i Bayernie - idziemy po tryplet. Teraz po stratach punktów - Casado przehypowany, Flick zajechał drużyne, zaraz stracimy lidera, to koniec. Niby zawsze jest to samo, ale i tak bawi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?