0

@Litman No tak klasycznie, że Real na wiosne już nie raz miał po mistrzostwie.

2

Sytuacja w lidze nadal jest dobra, ale żeby stracić 5 punktów w dwa mecze... Plus jest taki, że mamy dużo spotkań u siebie.

2

To był mecz, który trzeba było przepchać bo graliśmy słabo i wszystko się układało żeby tak właśnie było... W 85 minucie wrócił Kounde z poprzednich sezonów w La Liga czyli piłkarz, który od czasu do czasu po prostu się wyłącza. Dawno czegoś takiego nie widziałem, miał 5 sekund żeby zrobić wszystko...

5

@doc Jaki karny? Tam nic nie było. On tylko czekał na kontakt.

0

Gramy po prostu źle. Bardzo słaba kontrola środka pola, mnóstwo niedokładności. Mieliśmy przynajmniej 2 bardzo dobre sytuacje na kontre i zawsze psuliśmy pierwszym podaniem. Jeśli się nie obudzimy to przegramy ten mecz.

0

Mecz naprawde fajny do oglądania. Oby wynik się tylko zgadzał na koniec.

0

@kanver_ Problem jest taki, że my nie wykorzystaliśmy więcej.

0

Skuteczność? TOP

0

Pocieszające jest to, że jeszcze tylko 5 dni i Flickswagen wraca.

1

Już w pierwszym meczu ze Szkocją mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu bo byliśmy po prostu gorszą drużyną, a chyba Zalewski nam ten mecz wygrał. Żałosna jest ta kadra.

0

@arasz1819 Wtedy byśmy przegrali 5:2.

0

@Seledynowy Nie ma znaczenia co się liczy. Bilans bramkowy mamy beznadziejny, mecz bezpośredni na minus.

0

My po 5 meczach mamy 14 bramek straconych czyli najwięcej ze wszystkich. Izrael w grupie z Francją, Belgią i Włochami ma straconą jedną mniej. Ale to jest dno.

0

A mogłem sobie Hiszpanie odpalić...

0

@D10SLEO Mógł wejść byłby walkower.

2

40 letni Ronaldo kopiący się po czole mógł mieć w tym meczu 4 bramki. Z czym do ludzi, obrona na poziomie jakiejś Litwy.

1

Flickswagen umarł dla takich spotkań. Sezon się dopiero rozpoczął i to trzecia taka przerwa. Co za kretynizm.

2

Mistrzowie Europy z bramką honorową.

0

Jeszcze dają Cristiano strzelać xD

0

0

Rozumiem być gorszym piłkarsko, ale żeby tak fizycznie odstawać to jest żałosne.

0

@Irmscher10 Masz racje. Mogło być 5:1.

2

Tacy byliśmy fantastyczni w 40 minucie, a tu 3:0 i mogło być 5:0 gdyby nie Ronaldo.

12

Penaldo nie strzela drugiego pustaka. Goat.

0

Przecież to nawet foul nie był.

1

Jakbyśmy mieli 11 Zalewskich w takiej formie to może byśmy byli mistrzami Europy.

3

Kiwior o jakieś 4 metry złamał linie spalonego, nieźle.

0

Portugalia wrzuciła trzeci bieg i mistrzowie Europy z Brazylii niestety nie mogą wyjść z połowy.

0

Urbański druga taka strata w tym meczu. Tym razem gol.

2

Naprawde gramy jak Brazylia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?