Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo To ogólnie jest bardzo ciekawe bo rok temu ktoś mógłby napisać całkowicie coś innego. Ja bym powiedział, że w tej kadrze jest sporo luk, ale Flick jest niesamowitym trenerem i wszyscy grają ponad stan.
1
Jeśli to prawda to trochę nienormalne.
0
@icon3520 Salzburg nie Lipsk
0
Manita, mogło być znacznie wyżej, a i tak grali na stojąco większość meczu. Jest pięknie.
0
Z 10:2 tu mogło być
7
Kounde 3 asysty. Nie dość, że w obronie kot to teraz w ataku dokłada jakieś chore liczby.
1
Kounde to GOAT.
2
Flick ślepy nie jest, przecież widzi, że Martin jest cienki. Wie też, że Balde musi odpocząć, a Forta najwidoczniej widzi tylko na prawej stronie. Trzeba chyba jakiegoś nowego dzieciaka z La Masii zrespić i tyle.
4
@krefi10 Kij z tą linią, on technicznie odstaje. Tego już go Flick nie nauczy.
2
Balde to jest Roberto Carlos przy Martinie. Więcej nie będę dodawał bo chyba wszystko już zostało powiedziane. Oby Valle na tym wypożyczeniu się rozwijał.
3
Gerard Martin - złe podanie i złamanie lini spalonego.
7
Immunitetu na czerwone kartki ciąg dalszy. To jest żart.
6
@El Plutoninho Ale za to jak ładnie potrafi powiedzieć fuck you do sędziego. Crack.
0
@Mixtape Nie ma nikogo na rynku. Zidane raczej nie przyjdzie. Chyba, że Ten Hag to bardzo prosze.
0
Real nie dość, że zaczął sezon słabo to jeszcze przy bardzo sprzyjającym terminarzu. Tak jak wcześniej pisałem, ze wydaje mi się, że Real ciągle gra u siebie i trochę tak jest. W weekend w lidze znowu zagrają u siebie i to będzie 10 mecz u siebie na 16 w sezonie.
50
Przypominam: Tchouameni i Camavinga są wyceniani przez Transfermarkt na 100 milionów euro. Nie, nie ich dwójka razem. Każdy z nich. Hahahahahahaha.
2
@Pojedzone Nie pogardziłbym takim finałem i zemstą.
43
Jak Liverpool nie wygra teraz z Realem to już chyba nigdy.
2
@Commandement Teraz nie ma na kogo wrzucać, więc klaskanie nic nie da
6
Futbol wreszcie wraca do normalności czyli Barca walcuje wszystkich, a Real dostaje na łeb. Oby tak zostało.
0
W ogóle też macie wrażenie, że Real praktycznie cały czas gra u siebie? Na bank mają więcej spotkań u siebie na początku sezonu.
1
@Ryoumen Ze Stuttgartem też więcej szczęścia niż rozumu
0
Milan też za bardzo się cofnął. Wygrają to, ale źle grają w ostatnich 20 minutach
0
Postraszył gołębie na stadionie
0
Ale choke Brahima
0
Przeciez to musi być 4-1
0
Maignan znowu wylew?
0
Oni sie muszą przy piłce troche utrzymać.
0
Moze byc spalony Rodrygo
0
Madryciaki na kolanach po raz trzeci