0

@Kengo To ogólnie jest bardzo ciekawe bo rok temu ktoś mógłby napisać całkowicie coś innego. Ja bym powiedział, że w tej kadrze jest sporo luk, ale Flick jest niesamowitym trenerem i wszyscy grają ponad stan.

1



Jeśli to prawda to trochę nienormalne.

0

@icon3520 Salzburg nie Lipsk

0

Manita, mogło być znacznie wyżej, a i tak grali na stojąco większość meczu. Jest pięknie.

0

Z 10:2 tu mogło być

7

Kounde 3 asysty. Nie dość, że w obronie kot to teraz w ataku dokłada jakieś chore liczby.

1

Kounde to GOAT.

2

Flick ślepy nie jest, przecież widzi, że Martin jest cienki. Wie też, że Balde musi odpocząć, a Forta najwidoczniej widzi tylko na prawej stronie. Trzeba chyba jakiegoś nowego dzieciaka z La Masii zrespić i tyle.

4

@krefi10 Kij z tą linią, on technicznie odstaje. Tego już go Flick nie nauczy.

2

Balde to jest Roberto Carlos przy Martinie. Więcej nie będę dodawał bo chyba wszystko już zostało powiedziane. Oby Valle na tym wypożyczeniu się rozwijał.

3

Gerard Martin - złe podanie i złamanie lini spalonego.

7



Immunitetu na czerwone kartki ciąg dalszy. To jest żart.

6

@El Plutoninho Ale za to jak ładnie potrafi powiedzieć fuck you do sędziego. Crack.

0

@Mixtape Nie ma nikogo na rynku. Zidane raczej nie przyjdzie. Chyba, że Ten Hag to bardzo prosze.

0

Real nie dość, że zaczął sezon słabo to jeszcze przy bardzo sprzyjającym terminarzu. Tak jak wcześniej pisałem, ze wydaje mi się, że Real ciągle gra u siebie i trochę tak jest. W weekend w lidze znowu zagrają u siebie i to będzie 10 mecz u siebie na 16 w sezonie.

50

Przypominam: Tchouameni i Camavinga są wyceniani przez Transfermarkt na 100 milionów euro. Nie, nie ich dwójka razem. Każdy z nich. Hahahahahahaha.

2

@Pojedzone Nie pogardziłbym takim finałem i zemstą.

43

Jak Liverpool nie wygra teraz z Realem to już chyba nigdy.

2

@Commandement Teraz nie ma na kogo wrzucać, więc klaskanie nic nie da

6

Futbol wreszcie wraca do normalności czyli Barca walcuje wszystkich, a Real dostaje na łeb. Oby tak zostało.

0

W ogóle też macie wrażenie, że Real praktycznie cały czas gra u siebie? Na bank mają więcej spotkań u siebie na początku sezonu.

1

@Ryoumen Ze Stuttgartem też więcej szczęścia niż rozumu

0

Milan też za bardzo się cofnął. Wygrają to, ale źle grają w ostatnich 20 minutach

0

Postraszył gołębie na stadionie

0

Ale choke Brahima

0

Przeciez to musi być 4-1

0

Maignan znowu wylew?

0

Oni sie muszą przy piłce troche utrzymać.

0

Moze byc spalony Rodrygo

0

Madryciaki na kolanach po raz trzeci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?