Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedyne co Vinicius może wygrać to męczennik d'or albo immunitet na czerwone kartki d'or.
4
Chłop cały sezon o kulach grał, a i tak był lepszy od Viniciusa.
7
Nawet Rodri powiedział, że dzisiaj football zwyciężył. Strzał w madrycioków.
11
Football znowu zwyciężył!
2
@La Pulgaa Powinien, a ten Drogba i ta baba ciągle jakieś durne pytania zadają.
9
@aspr1me Niech lepiej połączą się telefonicznie z Mbappe i spytają
1
@Dejvo Wiadomo, że tak nie powiedział, ale podziękował Flickowi i wspomniał o klasyku
7
"No fajnie, że kobiety wygrały, ale chciałem podziękować Flickowi, że rozwalił Madryt na Bernabeu. Visca Barca, Puta Madrid"
0
Ale tam jest chaos o panie.
0
Chyba tłumacz usnął.
2
Visca Barca Lamine
0
@adamek20151 Oni i tak przegrali bo nawet tam nie polecieli. Jak Vinicius wygra to będzie jeszcze śmieszniej. Ale nie wygra.
1
@Messi1992 No bo skąd.
0
Podobno ta lista jest prawidłowa do pierwszej trójki, a ten, który ją udostępnił zgadywał pierwszą trójke.
1
@Hosh Romano nie podał tego jako pierwszy.
10
Co za przepiękny wieczór się szykuje.
7
Kamil Gala się nie zatrzymuje. Dodaje średnio 1 wpis na 3 minuty. Pisać na twitterze każdy może, ale jak Cie ganiają z kaftanem bezpieczeństwa to nie jest to takie proste. Twitterowy GOAT.
24
Niesamowite, kto by się spodziewał. Dziś futbol i zdrowy rozsądek wygra.
6
Podobno to Negreira liczył głosy.
0
No cóż za zbieg okoliczności.
1
@Bykunn A widzisz, kibiców Realu godzine temu interesowała, teraz już nie.
15
Ale Gavi będzie miał beke, hahahahha.
3
Królewscy, niesamowita klasa. Niezależni dziennikarze wybrali innego gracza niż z Madrytu? NIE LECIMY! RASIZM!
1
Boże, jeśli on naprawde tego nie wygra... to może być najpiękniejszy tydzień od dawien, dawna.
3
@Pnog37 Oby, oby. W pełni zasłużona piłka dla Rodriego by to była.
18
Świat byłby na pewno piękniejszym miejscem gdyby naprawde jej nie dostał.
7
Dobrze, niech wraca. Chce zobaczyć tego byka pod okiem Hansiego. Pewnie po przerwie na reprezentacje będzie powoli wprowadzany.
0
@RoberDzik Aż tak źle mu życzysz?
8
Ten Hag do Realu za Ancelottiego. To musi wypalić.
3
Byłoby zabawnie zobaczyć Xaviego na ławce MU, ale to raczej nie skończyłoby się dobrze dla naszej legendy.