1

Jedyne co Vinicius może wygrać to męczennik d'or albo immunitet na czerwone kartki d'or.

4

Chłop cały sezon o kulach grał, a i tak był lepszy od Viniciusa.

7

Nawet Rodri powiedział, że dzisiaj football zwyciężył. Strzał w madrycioków.

11

Football znowu zwyciężył!

2

@La Pulgaa Powinien, a ten Drogba i ta baba ciągle jakieś durne pytania zadają.

9

@aspr1me Niech lepiej połączą się telefonicznie z Mbappe i spytają

1

@Dejvo Wiadomo, że tak nie powiedział, ale podziękował Flickowi i wspomniał o klasyku

7

"No fajnie, że kobiety wygrały, ale chciałem podziękować Flickowi, że rozwalił Madryt na Bernabeu. Visca Barca, Puta Madrid"

0

Ale tam jest chaos o panie.

0

Chyba tłumacz usnął.

2

Visca Barca Lamine

0

@adamek20151 Oni i tak przegrali bo nawet tam nie polecieli. Jak Vinicius wygra to będzie jeszcze śmieszniej. Ale nie wygra.

1

@Messi1992 No bo skąd.

0

Podobno ta lista jest prawidłowa do pierwszej trójki, a ten, który ją udostępnił zgadywał pierwszą trójke.

1

@Hosh Romano nie podał tego jako pierwszy.

10



Co za przepiękny wieczór się szykuje.

7

Kamil Gala się nie zatrzymuje. Dodaje średnio 1 wpis na 3 minuty. Pisać na twitterze każdy może, ale jak Cie ganiają z kaftanem bezpieczeństwa to nie jest to takie proste. Twitterowy GOAT.

24



Niesamowite, kto by się spodziewał. Dziś futbol i zdrowy rozsądek wygra.

6

Podobno to Negreira liczył głosy.

0



No cóż za zbieg okoliczności.

1

@Bykunn A widzisz, kibiców Realu godzine temu interesowała, teraz już nie.

15



Ale Gavi będzie miał beke, hahahahha.

3

Królewscy, niesamowita klasa. Niezależni dziennikarze wybrali innego gracza niż z Madrytu? NIE LECIMY! RASIZM!

1

Boże, jeśli on naprawde tego nie wygra... to może być najpiękniejszy tydzień od dawien, dawna.

3

@Pnog37 Oby, oby. W pełni zasłużona piłka dla Rodriego by to była.

18

Świat byłby na pewno piękniejszym miejscem gdyby naprawde jej nie dostał.

7



Dobrze, niech wraca. Chce zobaczyć tego byka pod okiem Hansiego. Pewnie po przerwie na reprezentacje będzie powoli wprowadzany.

0

@RoberDzik Aż tak źle mu życzysz?

8

Ten Hag do Realu za Ancelottiego. To musi wypalić.

3



Byłoby zabawnie zobaczyć Xaviego na ławce MU, ale to raczej nie skończyłoby się dobrze dla naszej legendy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?