Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Szpaku oddaje głos do studia, a mecz trwa.
4
Krystyna chyba ma okres.
1
No i Penaldo nie trafił pustaka
1
@Kapitan hawk Dobrze, że Viniciusa nie mamy
1
Gramy dobrze, ale Ci komentatorzy odlatują jak cholera... jest 40 minuta i 0-0.
4
Zalewski forma mutant w reprezentacji.
16
Od 10 lat te wolne Cristiano lądują gdzieś za stadionem, a on ciągle robi to samo. Geniusz.
0
Leao w meczach z Polską to wygląda jak najlepszy skrzydłowy w historii
0
@Arden Wystarczy spojrzeć na komentarze wyżej i już wiadomo, że ta walka się sprzeda bo dla ludzi wcale nie jest takie oczywiste kto wygra.
0
@PatrykBarca xD nie da się tego inaczej skomentować. Dosłownie dwa z trzech pierwszych spotkań tego sezonu...
0
@LukaszFan Mówisz o zupełnie innym typie ludzi i nie o nich mowa w moim poście.
7
Barcelona 8 z 13 spotkań na wyjeździe, 6 pkt przewagi, chory bilans bramkowy, manity, wygrana 7:0, wygrana z Realem 4:0, idzie jak walec.
Jeden przegrany mecz = ojoj, Real to z Valencią na pewno wygra, już nas mają, to koniec. Eh...
0
@Faro A co ma Torre do De Jonga skoro to nie ta sama pozycja? Torre ma przed sobą Olmo, Fermina i Pedriego, który też gra wyżej czasami.
3
To był bardzo podobny mecz do tego gdy Araujo wpakował na 1-0 w 94 minucie. Wtedy też zagraliśmy katastrofalnie, ale wynik się zgadzał.
1
@QuaReL Real jakieś 70% spotkań zagrał u siebie, my na odwrót. Jesteśmy w fantastycznej sytuacji, skończ płakać.
2
Najlepsze minuty w tym meczu mieliśmy mniej więcej do straconej bramki. Wtedy też strzeliliśmy gola. Potem wszystko się posypało. Ogólnie byliśmy słabsi dzisiaj, ale sędziowie wypaczyli wynik meczu.
0
@Szmulek Już leży
1
Jesteśmy dzisiaj po prostu piłkarsko słabsi
1
Po prostu absurdalna decyzja...
33
To wygląda jakby chcieli ratować twarz tą powtórką. Absurdalna decyzja.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Tam był błąd na VARze. Bramka była prawidłowa. A ogólnie VAR to najlepsze co spotkało futbol.
0
@Bobo25 Prawidłowa bramka była teraz.
1
Tam powinien być odgwizdany spalony od razu w pierwszej fazie. :) Obrońca interweniuje żeby Vinicius nie dostał piłki, a on jest na spalonym.
2
Tam spalony był przecież.
0
@Azazel_Pazuzu U nich też w poprzednim sezonie przecież to samo było
2
@tomek8756 Lubię (jestem singlem)
34
@dmcteam Wyprowadź się od teściowej jak najszybciej. Jeszcze nie słyszałem żeby mieszkanie z teściową pod jednym dachem komuś wyszło na dobre.
0
@Kengo To ogólnie jest bardzo ciekawe bo rok temu ktoś mógłby napisać całkowicie coś innego. Ja bym powiedział, że w tej kadrze jest sporo luk, ale Flick jest niesamowitym trenerem i wszyscy grają ponad stan.
1
Jeśli to prawda to trochę nienormalne.
0
@icon3520 Salzburg nie Lipsk