8

Szpaku oddaje głos do studia, a mecz trwa.

4

Krystyna chyba ma okres.

1

No i Penaldo nie trafił pustaka

1

@Kapitan hawk Dobrze, że Viniciusa nie mamy

1

Gramy dobrze, ale Ci komentatorzy odlatują jak cholera... jest 40 minuta i 0-0.

4

Zalewski forma mutant w reprezentacji.

16

Od 10 lat te wolne Cristiano lądują gdzieś za stadionem, a on ciągle robi to samo. Geniusz.

0

Leao w meczach z Polską to wygląda jak najlepszy skrzydłowy w historii

0

@Arden Wystarczy spojrzeć na komentarze wyżej i już wiadomo, że ta walka się sprzeda bo dla ludzi wcale nie jest takie oczywiste kto wygra.

0

@PatrykBarca xD nie da się tego inaczej skomentować. Dosłownie dwa z trzech pierwszych spotkań tego sezonu...

0

@LukaszFan Mówisz o zupełnie innym typie ludzi i nie o nich mowa w moim poście.

7

Barcelona 8 z 13 spotkań na wyjeździe, 6 pkt przewagi, chory bilans bramkowy, manity, wygrana 7:0, wygrana z Realem 4:0, idzie jak walec.

Jeden przegrany mecz = ojoj, Real to z Valencią na pewno wygra, już nas mają, to koniec. Eh...

0

@Faro A co ma Torre do De Jonga skoro to nie ta sama pozycja? Torre ma przed sobą Olmo, Fermina i Pedriego, który też gra wyżej czasami.

3

To był bardzo podobny mecz do tego gdy Araujo wpakował na 1-0 w 94 minucie. Wtedy też zagraliśmy katastrofalnie, ale wynik się zgadzał.

1

@QuaReL Real jakieś 70% spotkań zagrał u siebie, my na odwrót. Jesteśmy w fantastycznej sytuacji, skończ płakać.

2

Najlepsze minuty w tym meczu mieliśmy mniej więcej do straconej bramki. Wtedy też strzeliliśmy gola. Potem wszystko się posypało. Ogólnie byliśmy słabsi dzisiaj, ale sędziowie wypaczyli wynik meczu.

0

@Szmulek Już leży

1

Jesteśmy dzisiaj po prostu piłkarsko słabsi

1



Po prostu absurdalna decyzja...

33

To wygląda jakby chcieli ratować twarz tą powtórką. Absurdalna decyzja.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Tam był błąd na VARze. Bramka była prawidłowa. A ogólnie VAR to najlepsze co spotkało futbol.

0

@Bobo25 Prawidłowa bramka była teraz.

1

Tam powinien być odgwizdany spalony od razu w pierwszej fazie. :) Obrońca interweniuje żeby Vinicius nie dostał piłki, a on jest na spalonym.

2

Tam spalony był przecież.

0

@Azazel_Pazuzu U nich też w poprzednim sezonie przecież to samo było

2

@tomek8756 Lubię (jestem singlem)

34

@dmcteam Wyprowadź się od teściowej jak najszybciej. Jeszcze nie słyszałem żeby mieszkanie z teściową pod jednym dachem komuś wyszło na dobre.

0

@Kengo To ogólnie jest bardzo ciekawe bo rok temu ktoś mógłby napisać całkowicie coś innego. Ja bym powiedział, że w tej kadrze jest sporo luk, ale Flick jest niesamowitym trenerem i wszyscy grają ponad stan.

1



Jeśli to prawda to trochę nienormalne.

0

@icon3520 Salzburg nie Lipsk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?