1

@ali3gator Czekaj, czekaj. Czy to nie ty dzisiaj pisałeś, że interwencje Peni nie były dzisiaj jakieś niesamowite, a teraz wzdychasz do Courtoisa po strzale w środek? ;p

0

Czy Florentino spał?

0

Fajne to klepu, klepu Girony, ale nic z tego nie ma. 0 celnych strzałów.

0

Bologna szorowała po dnie tabeli, a teraz są 2 punkty za Juventusem i mają jeden rozegrany mecz mniej.

0

@partymaker Mi się wydaje, że on jest zmęczony.

2

Wystarczyło wygrać z Las Palmas i nie oddać meczu za darmo z Celtą, i dzisiaj nastroje byłyby zupełnie inne. Najbardziej frajersko oddane punkty od nie pamiętam kiedy.

1

@Kuchar xG 2.89 do 0.53, ale mental leży. Za każdym razem jak Barcelona straci punkty to leży mental.

0

Nie powinno być karnego dla Betisu bo Frenkie nie widział nogi Roque, a także słońce świeciło w kamere, odbiło się i go oślepiło.

4

Nie mam problemu ze zremisowaniem takiego spotkania. Betis zagrał na chorej intensywności. Stracić tutaj 2 pkt jest całkowicie akceptowalne, ale jak można było przegrać z Las Palmas u siebie albo zremisować wygrany mecz z Celtą.

2

Ten zjeb powinien mieć już dawno czerwo. Przepraszam za słownictwo, ale inaczej nie da się go nazwać.

1

15 minut leżenia i sprawdzania karnego, a jest 75 minuta... Jak w 2024 roku może nie być zatrzymywanego czasu.

0

@tbas Nie ma takiej statystyki. Balde ma wady bo często ma problemy z decyzyjnością czy też z kluczowym podaniem. Natomiast ma też sporo atutów, które są bardzo ważne dla zespołu szczególnie przy taktyce Flicka - potrafi bardzo szybko wrócić do obrony kasując kontry, jest solidny w obronie, potrafi też rajdem skupić na sobie kilku zawodników zawodników tworząc miejsce na boisku. Widać u niego rozwój, szczególnie w środkowej części boiska. Musi natomiast poprawić gre w ostatniej tercji.

7

@tbas A ja uważam zupełnie inaczej. Mimo, że Balde nie dostarcza wielu liczb to jest kluczowy dla balansu zespołu.

0

Gramy dobrze na tle dobrego Betisu. Nie jest to łatwy mecz.

0

On nadal nie ma kartki.

0

To jest pomarańczowa kartka. Zero zainteresowania piłką.

0



Jak na standardy ligi hiszpańskiej to jest naprawde mocny skład, na pewno nie na 11 miejsce.

0

Myślałem, że Girona jest gdzieś w dolnej połowie tabeli, a tu 8 miejsce i naprawde bardzo dobrze punktują ostatnio - 3 zwycięstwa i remis w 5 ostatnich meczach. Oby dzisiaj postawili się Realowi i zabrali im punkty.

4

@okiemtypera_lucaxx95 ależ ty się odkleiłeś ostatnio

17

@MichuZ44 Ja nie wiem, na serio ktoś to rozpatruje czy to jest jakiś żart? Bo widziałem to samo jakiś roku temu. Przecież to jest całkowicie bez sensu i byłoby jeszcze więcej autobusów. @Faro Jak Ci zwiększy ilość sytuacji bramkowych skoro linia obrony będzie musiała stać jeszcze niżej żeby nie pozwolić graczom jak Mbappe albo Vinicius mieć non-stop sam na sam? To jest kretynizm, gracz ofensywny jest praktycznie zawsze ustawiony w kierunku bramki, więc ma przewage. Dodając taką zasade gra w obronie byłaby praktycznie niemożliwa.

1

@marcin62 Nie widze sensu grania w 1080p jeśli chcesz kupić monitor 2K. Scalowanie nie będzie jakieś beznadziejne, ale po co?

1

@Kapitan hawk Jeszcze Lenglet chyba strzelił

0

Swoją drogą to Atletico jest jakieś 15 minut od odpadnięcia z Pucharu Króla.

2

@Szymemdymek Przeciętnie

23

- Kylian, ty będziesz strzelał?
- No
- No to szczelaj

0

Ale jak to - przecież dwa zaległe mecze to musi być +6 w tabeli?

0

Bramkarz sabotaż. Zamiast do boku to przed siebie.

1

Psycha szoruje po dnie.

0

Karny. Identyczna sytuacja jak Lewego w meczu z Brestem. Bramkarz idiota.

0

Betonu Ancelottiego ciąg dalszy. Laga na Mbappe i niech się dzieje. Do tego 10 w obronie. Powinno być przynajmniej 1-0 dla Athleticu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?