Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pedri ograbiony z 2 asyst
5
Olmo oczywiście piłkarsko jest lepszy od Fermina, ale w pressingu to jest niebo, a ziemia. Fermin to jest mini Gavi. Dzisiaj brakuje mu jakości, ale on nadal jest bardzo młody i się rozwinie.
3
Hahaha, nie wyłączyli ich
0
Xavi by się dzisiaj przydał.
1
@blakkudium On to też co chwile łapie te kontuzje, nie na długo, ale często ostatnio wypada.
1
Zaczyna się. Niech ta jego pewność siebie przełoży się wreszcie na występy na boisku.
3
@Gronek Grupa niedoboru IQ.
0
1 zwycięstwo w ostatnich 6 meczach La Liga... i tak cud, że my możemy tylko 3 pkt tracić w najgorszym razie.
0
Wiele spotkań Barcelony w życiu obejrzałem, ale czegoś takiego jeszcze nie.
12
Ile czasu jeszcze trzeba czekać na zatrzymywany czas? Jak zachęcić młodego widza do oglądania futbolu gdy widzi, że na 50 minut gry jest 35 minut leżenia i przerw? Przecież tego się nie da oglądać. Dopóki przepisy na to pozwalają to drużyny takie jak Getafe czy Leganes będą tak grały bo jest to skuteczne. Obrzydliwe.
3
1.94 xG po pierwszej połowie. Przynajmniej 4 "setki" nie wykorzystane. Żałosna Barcelona. Żałosne Leganes.
4
Zatrzymywany czas gry. Błagam.
0
@Ptasior Dwucyfrówki jeszcze nie dostali. Może dziś.
1
United jest 12, ale tracą tylko 6 pkt do TOP 4. Tak czy siak się tam nie znajdą, ale ścisk jest olbrzymi.
1
City wygrało 1 na 11 ostatnich spotkań, w tym 8 porażek. Wow.
2
Bellingham kopie Viniciusa jako pierwszy, ale karny ewidentny, Real okradziony.
1
2 rykoszety i tak to się żyje (strzał Valverde nie leciał nawet w bramke).
12
Mniej więcej w taki sposób Real wygrywał Ligi Mistrzów.
2
Ludzie nie są gotowi na Ansu redemption arc 2025.
5
VAR to najlepsze co spotkało futbol. Pamiętam jak oglądało się np. Mistrzostwa Świata i padały bramki po metrowych spalonych. Teraz czekam na zatrzymywany czas bo to nie jest normalne, że w jednym meczu jest 47 minut efektywnej gry, a w drugim 63.
7
Poziom komentatorów w Polsce jest absurdalnie niski. Co tydzień ktoś inny i jeden gorszy od drugiego. Dobrych to można na palcach jednej ręki policzyć.
0
City znowu w łeb.
0
Więzadła? Kostka? Wyglądało to okropnie.
0
Chyba nie widziałem jeszcze żeby ktoś tak Balde zniszczył i defensywnie, i ofensywnie. Chłop nie istnieje w tym meczu.
0
Hahahahhaha. Ale i tak byłby spalony.
1
To była ta akcja na 3-3.
0
Ci obrońcy Atalanty to mają zwrotność Pudziana.
0
@Gibbon_FCB Dwa razy go zahaczył.
0
@Smixu Oczywiście, że nie. Leo to rozdział zamknięty.
0
Już Atletico nie prowadzi.