1

No to teraz jednak Liverpool mistrzem.

1

@blakkudium Jakbym miał strzelać to powiedziałbym, że on zostanie w Hiszpanii.

3



A ludzie potrafią napisać, że nie należała mu się Złota Piłka...

2



Ty się Araujo zastanów gdzie idziesz.

0

@xvcWinterSoldier Pomylili się. Zmienili przepis żeby piłkarze, którzy zagrają tam tylko raz mogli dostać kare.

2

@ViscaelBarca2007 Wejdź w edycje komentarza. Ktoś popsuł La Ramble :(

1

@BezglutenowyPedri Nie może.

1

@ViscaelBarca2007 Wrzuciłem, La Rambla jest popsuta. Raz pokazuje się ten link, raz nie.

0



Chyba gg.

12

@ArcziArtt To jak nie wiesz to nie kupuj. Lepiej najpierw poczytaj i się poucz.

1

@Anika5 Nie wie, oni strzelają. Czasem się sprawdzi, a czasem nie.

1

@PIWOSZ89 Klopp jest na emeryturze.

0

Nie mogę doczekać się powrotu Christensena. Mam nadzieje, że wróci do formy sprzed kontuzji bo to jest bardzo dobry obrońca, który dobrze wyprowadza piłke, jest też dużo bardziej regularny od Araujo. Cubarsi wreszcie będzie mógł też trochę odpocząć.

0

@messi33 Nie sądze żeby Flick przyszedł w połowie sezonu. On chciał mieć okres przygotowawczy i sztab kompetentnych ludzi.

3

@Nightraider On swoją postawą na boisku nie przekonuje. Wystarczy sobie przypomnieć ostatni mecz w pucharze. On tak jakby się bał biegać, wygląda jakby grał na 20%.

20

@OzzyFCB Oby same takie problemy były.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BORO_12



Laporta przekupił też Fabrizio Romano? To wszystko to jest gra na wysoki kontrakt. Nie dostanie tego czego chce to odejdzie. Dziwny tylko klub wybrał bo Juventus nie ma za dużo pieniędzy.

1

@urbipl Wynajem tylko 5000 zł miesięcznie.

0

@Toretto 30% więcej dawałoby Araujo 9,1 miliona brutto rocznie, nie wierze, że on za 2 miliony więcej poszedłby do Juventusu, nie ma to sensu. Z tego co można przeczytać z różnych źródeł to Barcelona proponuje nowy kontrakt Araujo, nie wierze, że jest on na takich samych warunkach, na bank proponują mu 10+. Ewentualnie to wszystko brednie i po prostu Barcelona chce go spieniężyć bo wie, że Tah przyjdzie. Może być też tak, że Araujo próbuje użyć Juventusu jako narzędzia do wyższego kontraktu bo ten transfer nie ma żadnego sensu bo Juventus również ma problem z kasą. Trzeba czekać jak się sytuacja rozwinie, ale na ten moment uważam, że po prostu Barcelona nie chce mu dawać topowego kontraktu przez jego historie kontuzji.

0

@Toretto Co ma do tego co było dwa czy trzy sezony temu? To może Fati też powinien tyle zarabiać co teraz bo przecież jeszcze nie tak dawno to był diament i przyszłość futbolu. Liczy się to co jest teraz, a fakty są takie, że Araujo nie grał pół roku, a przed kontuzją zaliczył słaby sezon. On nie jest w pozycji negocjacyjnej żeby domagać się topowego kontraktu. Ma w tej chwili 7 milionów i to jest za mało. Uważam, że proponują mu podwyżke, ale nie do takiego stopnia z jakiego on jest zadowolony, więc chce odejść. Tyle.

3



Laporta nadawałby się do polskiego politycznego bagienka, dosłownie kopiuj wklej co u Nas. Odnalazłby się w tym bardzo dobrze.

8

@Kalipso Chce wygrywać trofea, więc idzie do Juventusu, ma to sens. On chce odejść bo chce zarabiać dużo więcej, a klub nie chce mu dać tyle kasy. Laporta coś tam mu niby obiecał, ale tak szczerze z jego formą w ostatnim sezonie i historią kontuzji to on nie zasługuje na jakiś topowy kontrakt, na pewno powinien mieć mniej od Kounde (a Kounde ma coś koło 13 baniek brutto).

0

@escarabajo Mallorca miejsce wyżej i tylko dwa gole więcej. Valencia ma 18 bramek strzelonych, a jest ostatnia ;p

0



Irytujący jest ostatnio Araujo, ale jak jest jakaś szansa, że może zostać to zostać powinien. Nie możemy się osłabiać. Możemy w tym sezonie osiągnąć wielkie rzeczy, ale nie mogą Flickowi zostawić 4 środkowych obrońców (licze też Erica) z czego dwóch lubi się połamać.

57

Lamine jest niesamowity, ale za taki sam albo bardzo podobny talent uważam Cubarsiego. Obrońca nigdy nie dostanie takiego poklasku jak ofensywny zawodnik, a prawda jest taka, że bycie środkowym obrońcą jest znacznie trudniejsze bo wiąże się to z odpowiedzialnością, której dzieciaki po prostu nie mają. Widuje się nastolatków grających na skrzydłach (oczywiście nie tak dobrych jak Lamine), a na obronie? Cubarsi to jest dokładnie takie samo kuriozum jak Lamine. Troche przechodzimy do porządku dziennego, że ustalanie składu w obronie zaczynamy od 17 latka, a to jest absolutnie wyjątkowe.

1

A wiecie co jest piękne? Barcelona gra już pojutrze i to znowu fajny meczyk bo Betis.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@esem91 to fake konto

0

@mientusek1407 Cienki defensywny pomocnik wychodzi w podstawie za niego, a zaraz wraca Alaba. Za pół roku w Getafe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?