Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale to był team, ale to był mecz. Dla przypomnienia - dostaliśmy 3:0 w łeb i oddaliśmy 1 celny strzał.
Tutaj skrót. Ter Stegen delikatnie mówiąc dobrego meczu nie zagrał.
19
To w Lipsku chyba musieli mu kanapki w szatni kraść bo był non stop kontuzjowany.
0
@Pedri16Future Tak jest od lat i nic z tym nie robią. Próbują wchodzić z tą piłką do bramki, a to nie zawsze działa...
6
Dobry z niego ananas.
35
Lewy ma zniżke formy, wiadomo, ale mało mówi się o Raphinhi, którego zmarnowane setki z Atletico czy Getafe kosztowały nas 5 punktów. Lamine w lidze również się zaciął.
Problem Lewandowskiego jest jednak taki, że gdy Raphinha i Yamal nie strzelają to dają dużo innych rzeczy drużynie. Lewy jak nie strzela to nie daje praktycznie nic - ani nie jest dobry w pressingu, jest też słaby w kreacji bo technicznie odstaje niestety. Co do Rashforda to szczerze wątpie żeby to był jakiś gamechanger, dla mnie może przyjść pod warunkiem, że sam Flick go chce.
0
Tak się właśnie przegrywa lige na własne życzenie. Tworzymy sobie multum sytuacji, gramy dobrze, ale z taką skutecznością nie da się nic wygrać.
6
@Comentateiro Wyniki Barcelony w lidze to wina piłkarzy. Nie da się wygrywać spotkań jak w każdym meczu w lidze marnujesz po kilka setek. Przeciwnik tworzy sobie 1 sytuacje bramkową i strzela 1 gola, Barcelona tworzy 4-5 i też strzela 1 gola. Nie da się tak wygrać ligi.
6
Świat nie jest gotowy na to trio.
0
Co sie dzieje z Barceloną ostatnimi tygodniami?
0
@Comentateiro To Getafe. Nie wyciągałbym zbyt daleko wychodzących wniosków po tym meczu.
3
Czy też uważacie, że Peńa mógł jednak to wybić do boku? Obrona dobra, ale jednak wydaje mi się, że można to było sparować lepiej.
1
Trzeba to wygrać. Nie tylko dlatego bo walczymy o mistrzostwo, ale dlatego żeby pomóc temu tworowi spaść z ligi. To nie jest piłka nożna.
1
Arsenal ma przewidziane mistrzostwo dopiero w 8 fazie pracy Artety. Trust the process.
0
Olbrzymie frajerstwo Atletico co bardzo cieszy. Ten karny Griezmanna koszmarny.
1
Tak mu obniżyli te belke, że już nie miał z czego odlecieć.
1
@ViscaBarca123 Zrespił się jakiś lewoskrzydłowy i napastnik z dużym potencjałem?
4
@pride1899 To dlaczego nie było w trakcie transmisji nawet jednej powtórki tego spalonego? Realizator MUSI pokazać półautomatycznego spalonego. Nie zrobił tego.
3
Nikt się nie spodziewał. Czyli Celta okradziona z dwóch karnych i znowu z potencjalnych dwóch czerwonych (Endrick + sierp Valverde). To jest cyrk, to jest wypaczanie wyników w biały dzień. Mecz wcześniej? To samo. Vinicius i Camavinga oszczędzeni. Rzygać się chce.
4
Smutne to jest, że oni nadal mogą sobie w białych rękawiczkach wypaczać wyniki spotkań i nikt z tym nic nie robi. Odechciewa się to oglądać.
0
Widział ktoś może jakieś potwierdzenie spalonego przed ręką Rudigera w polu karnym? Bo ja mam olbrzymie wątpliwości co do tego spalonego.
1
Gdzie stopklatka spalonego przed ręką Rudigera?
0
Znowu czekam na stopklatke bo tam było na milimetry.
0
Nie no, wcale tu foulu nie było. To jest niesamowite, że z tym sędziowaniem oni byli w stanie zremisować z nimi jeszcze...
3
O panie, ale show dają na tym mikrofonie. Niesamowity komentarz.
0
@Messi1000000 Si
1
Foul na pomarańczową, ale to nic. Gramy!
0
Karny hahahahahhahaa
1
Doliczy -2 minuty.
0
Jednak trzeba trzecią bramke wydrukować.