Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no, Kounde to GOAT
2
Niech tylko wszyscy będą zdrowi... błagam.
1
Gavi ma jakiś problem
0
@Comentateiro Zgłosiłem Cię. Chyba też może być?
1
@Pawel13sz Astralaga na ławie.
2
@mordini123 To będzie szalona kolejka, nie mogę się doczekać aż jakaś drużyna będzie 7 w tabeli w 80 minucie, a w 90 spadnie na 10.
5
@Kgorecki2500 Dużo uranu w tym?
0
Gerard Martin ostatnio rulete zrobił, to dzisiaj solowy gol w stylu Ronaldinho.
2
@MessiForeverTheBest Mi brakuje też szansy dla Pau Victora, ale nie na skrzydle jak z Osasuną tylko na 9. Niekoniecznie dzisiaj bo Betis to ciężki rywal, ale kiedyś w lidze gdy będzie 3-0 np.
0
De Jong to im dalej od swojej bramki tym lepiej, więc może on będzie fałszywą 9.
1
@blakkudium Fałszywa 9? Hansi coś tutaj gotuje.
0
@Mocher Realne bo on odejdzie w tym okienku, ale to musielibyśmy Fatiego wypożyczyć pewnie.
0
@blakkudium Skończy się na tym, że znowu będzie miał wyrąbane i zostanie w Sociedad.
0
@BORO_12 Nico nie zbawił Hiszpanii, ale Nico i Yamal już tak. Gdyby nie oni to znowu klepaliby po obwodzie jak to robili przez ostatnich kilka lat i odpadliby w jakimś ćwierćfinale. Praktycznie wszystkich zawodników, których wymieniłeś można było w jakimś stopniu zastąpić, nawet Rodriego bo Zubimendi jest dobrym grajkiem. Za Nico grałby Oyarzabal albo Ferran Torres. Mam olbrzymie wątpliwości czy z nimi w składzie wygraliby to Euro.
3
Jeśli przyjdzie ten Rashford z czasów gdy Manchester grał z nami w Lidze Europy to bardzo prosze. On wtedy był jednym z najlepszych zawodników na świecie. Trudno uwierzyć, że będzie w stanie się odbudować, ale zobaczymy. Aubameyang też był wypychany przez Arsenal. Z tego co media piszą to sam Hansi chce go w zespole, a jeśli to prawda to jestem zdecydowanie na tak co do tego wypożyczenia.
10
@Janas11224 Flick mówi to samo co De Zerbi. On ma problem mentalny - albo jest zbyt leniwy i nie pracuje wystarczająco dobrze na treningach albo boi się odnowienia kontuzji. Wystarczy zobaczyć jak on gra podczas spotkań - wygląda jakby się bał biegać.
1
@BORO_12 To nie jest tak, że drybling sam w sobie nic nie daje. Jeśli twój obrońca jest objeżdżany raz za razem to jesteś zmuszony podwajać lub potrajać przez co robisz przestrzeń na boisku. Nico to też nie jest Adama Traore, umie uderzyć i podać. Oczywiście, że Nico był w TOP5 najlepszych graczy Hiszpanii. Cały ich sukces na Euro opierał się na ofensywnej grze skrzydłowych. Niby dlaczego Hiszpania przez lata nie potrafiła niczego ugrać? Bo nie mieli ofensywnych, potrafiących dryblować skrzydłowych takich jak Nico oraz Yamal.
0
Nico liczby ma słabe w tym sezonie, ale kręcić na skrzydle obrońcami potrafi. Jestem ciekaw czy jeśli trafiłby do Barcelony to byłby w stanie wejść na wyższy poziom jeśli chodzi o bramki i asysty. Jest młody i jego cena nie jest jakoś wygórowana.
3
@Ziemny Przed kontuzjami Fati zamienił każdy strzał na gol, a Vinicius kopał się po czole.
0
@Ojciec5tkidzieci A z jakiego to powodu ma jej niby płacić skoro nie mają dzieci? W prawie jest coś, że w przypadku rozwodu status i dotychczasowe życie małżonki nie ma prawa się zmienić?
0
@Ryoumen Garcii to ja nawet nie licze jako środkowego obrońcy. Zresztą Flick też nie.
1
Za 2/3 lata znowu to samo, ale co tam - niech się tylko nie łamie i będzie git.
2
@jacobFCB Też może tak być, ale mówią, że może też przedłużyć - zobaczymy. @Ryoumen @MesQueUnClub96 Dużo zależy jak będzie wyglądał Christensen do końca sezonu. Jeśli znowu będzie miał problemy ze zdrowiem to w lato go odpalą. @marcinbarca1984 Ostatnio było info, że Atletico go wykupi za 8-10 milionów i oby tak było bo on ma dużą pensje.
0
Araujo + Christensen + Cubarsi + Inigo
Jeśli Araujo zostanie i razem z Christensenem będą zdrowi to wygląda kosmicznie. Trzeba Cubarsiego odciążyć bo on już zagrał bardzo dużo minut, oby go tylko nie spotkało to co Inigo. Za pół roku jeszcze Tah czyli byłoby pięciu, a to już za dużo i będą pewnie roszady w składzie.
0
@Pedri16Future Oczywiście, że jest coś na rzeczy - gra pod kontrakt, ewentualnie jego agent/agenci są bardzo pazerni na kase (nowy klub czyli premia za podpis). Z tego co pamiętam to przy ostatnim kontrakcie było bardzo podobnie. Raz zmienił zdanie, więc może i drugi zatem trzeba czekać na rozwój sytuacji.
3
@Eklerek Łysego z La Rambli pytaj @Danny Gaucho
3
@Eklerek Ale za to będą nowymi The Invincibles. Kij, że na 8 miejscu.
4
Czyli Juventus użyty jako narzędzie do wyższego kontraktu. Ten transfer nie ma absolutnie żadnego sensu, ale jeszcze bym poczekał na rozwój sytuacji.
2
Zawsze był szalony, po tym rozwodzie będzie tylko gorzej.
Naprawcie w końcu te twitterowe linki...
1
Juventus jest włoskim Piastem Gliwice.