Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Po odejściu Fatiego, De Jonga i Lewego za 2 lata nasza drabinka płac będzie już bardzo zdrowa. Wróciliśmy też do 1:1 i niedługo wrócimy na Camp Nou. Zaczyna to wreszcie jakoś wyglądać, oby tej pracy teraz nie zaprzepaścić jakimiś kretyńskimi transferami i chorymi kontraktami.
1
@Bilon87 Miał kluczowe i to nie jedną.
0
@macio_944 Real to jeszcze musi jutro wygrać.
0
W ogóle Fatiego nie było w składzie meczowym i chyba dotarł na stadion w trakcie meczu. Negocjuje z nowym klubem bo nie było żadnego info chyba?
0
@RomanGroza Pedri dzisiaj bardzo przeciętnie szczególnie jak na niego.
2
@krol211 Lewandowski też tragedia, Yamal przeciętnie, ale on strzelił bramke i jest po kontuzji. Ogólnie przód dzisiaj słabiutko.
1
Tak w ogóle to Unai Simon byłby idealnym bramkarzem dla Barcelony. Na przedpolu kozak, broni też bardzo dobrze plus bardzo dobry wiek (27 lat). Jedyny minus to taki, że lubi od czasu coś odwalić.
1
Nie zagraliśmy dobrego meczu, a mogliśmy na spokojnie strzelić 5 bramek. Nadal mamy beznadziejną skuteczność co martwi.
0
Lewandowski bardzo dobrze znajduje sobie miejsce schodząc z pozycji nr 9 i gdyby ogarniał technicznie to naprawde dobre okazje mielibyśmy z tego. Przypomina mi się pierwszy mecz z PSG - tam Lewandowskiemu nie odbijało się jak od sęka i zagrał naprawde świetny mecz nie strzelając bramki. Niestety jednak większość spotkań w Barcelonie w rozegraniu Lewego wygląda jak dzisiaj i gdy nie strzela bramek to po prostu odstaje poziomem.
1
Nie gramy dobrze, ale tu przy normalnej skuteczności powinno być 3-0 i Wojtek mógłby szluga jarać...
1
@Nightraider Christensen ma dostać zielone światło dopiero po superpucharze.
0
Dziś wraca poważny futbol, nareszcie. Oby to był dobry mecz dla Nas.
9
@michaleu Czyli zamiast dotykać nosa to lepiej kogoś po prostu w łeb uderzyć.
0
Klauzula strachu wleciała, nie może grać przeciwko przyszłemu klubowi.
3
@Faro A potem Laporta wstał i zaczął klaskać. Potem wszyscy udali się na lunch i żyli długo, i szczęśliwie.
2
A najlepszą petarde to odpalił Hoerl, ale mu się usiadło.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Super mecz w drugiej połowie. Tak szczerze to wynik bardzo sprawiedliwy, a nawet Manchester mógł to wygrać. Liverpool dobre pierwsze 15-20 minut, a potem bardzo przeciętnie.
0
Hojlund to zrobił cokolwiek w tym meczu?
2
De Ligt podobno jeszcze leci.
0
Trent jest chyba gorszy w obronie od Cancelo.
0
Ależ niesamowity jest ten Manchester w ofensywie.
1
@Arden Ten przystojny Ronaldo.
0
Fermin z taką formą to powinien być ostatni do gry w tym momencie.
1
Pablo Torre masterclass
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Sytuacja jest krytyczna.
4
@Oscar_Hernandez Od jakiego czasu śledzisz La Ramble i co skłoniło Cię do założenia swojego pierwszego konta?
1
We wtorek to już na pewno.
0
@Filipem Do tego klasyku to długa droga szczególnie jeśli utrzymamy skuteczność z ostatnich spotkań.