0

@mientusek1407 Cienki defensywny pomocnik wychodzi w podstawie za niego, a zaraz wraca Alaba. Za pół roku w Getafe.

4

@mientusek1407 Czy ja wiem czy dał ciała. Przeciwko Mbappe w takiej formie 1 na 1 chyba żaden obrońca by sobie nie poradził. @Encore Nie zgadzam się, Balde jest całkiem niezły w obronie. Dobry w pojedynkach 1 na 1, czasem gubi się w kryciu. On ma największy problem w trzeciej tercji boiska.

1

@Pedri16Future Zdecydowanie za dużo rotacji. Za Gaviego/Pedriego wskoczy Olmo, za Inigo Araujo. Może gdzieś De Jong zostanie wciśnięty też.

15

@brd42 Ale psychiatryk, o matko.

6

Trzeba powiedzieć, że zespół troche zawiódł Flicka bo przy normalnej skuteczności w tym momencie powinniśmy być z pucharem, pierwsi w lidze z przewagą i drudzy w Lidze Mistrzów. Biorąc pod uwage jaką sytuacje kadrową miał na początku sezonu to niesamowite jakie wyniki osiągał i jak odmienił ten zespół. Oby to był początek kolejnych fantastycznych tygodni, miesięcy, a może i lat.

25



Otóż nie.

3

@Jakchcesz Wrócił do ustawień fabrycznych. On taki był przed kontuzjami.

5

@Herato Jeśli chodzi o długowieczność to wiadomo Lewy jest wyjątkowy, ale prime Suareza nieosiągalny dla żadnej 9 oprócz Nazario.

0

Jakby ktoś powiedział przed sezonem, że Raphinha będzie walczył o Złotą Piłke to chyba nikt by nie uwierzył - a takie są fakty.

2

@MesQueUnClub_87 No Wojtek raczej sobie nie pobroni, może w Pucharze Króla.

23

Oczywiście Gil z nosa Manzano musiał Viniciusa oszczędzić. Ten stempel na Kounde to jest podręcznikowa żółta kartka, no nie da się lepszego foulu na żółtą pokazać. Camavinga tez powinien wylecieć, nie ma znaczenia, że to nadal pierwsza połowa - foul taktyczny to foul taktyczny, to powinna być druga żółta. A od nas żółtą powinien dostać Gavi za kopniaka w Rudigera.

4



Wynik był już dawno znany. To była ustawka.

6

@macio_944 Bo Muller to spoko gość. Kibice Barcy go nie lubią bo po prostu Bayern spuszczał nam łomot.

1

@aspr1me Tylko bez pasa tym razem.

10

Jak kupią Mbappe to Barcelona nie ma szans przez kolejne 10 lat.

6

@Marcelinho99 Też bym się bał

1

@Hawajczyk I tak mają kompleks, ale to prawda - oni byli beznadziejni. Według mnie 7 to byłoby minimum co byśmy strzelili.

11

Peńa zawalił ten wolny, ale to co obronił ten strzał Mbappe to niesamowita klasa i odkupił wine.

1

@partymaker To samo. Niedosyt w cholere.

4

Pedri przebiegł chyba 50 km. Najlepszy pomocnik na świecie.

8

Oni byli tak słabi, że tutaj mógł być historyczny wpierdol. Ale i tak jest pięknie.

2

Czy ten klub zawsze musi sobie robić pod górke?

1

@regatta52 Większe znaczenie ma to jak poważna jest kontuzja Inigo według mnie.

2

@Ronin47 Araujo

0

@reloaded To nie jest czerwo.

0

@FcPortoFan1999 A nawet w dwie połowy.

1

@beter2 Teraz to on nie odejdzie.

0

Tu ogólnie był potencjał na jakieś lanie tysiąclecia bo jest 4:1, a mieliśmy jeszcze ze dwie/trzy dobre sytuacje, ale grzechem by było narzekać. Oby tylko teraz nie spuścili nogi z gazu.

1

@karol130197 Nadal próbuje. Boczny pokazał w piłke, on odgwizdał foul.

5

Nie dawać im niczego w tym meczu. Iść za ciosem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?