Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzisiaj za szejkerami z City. Oni i tak będą w tej 24 bo pewnie ten Club Brugge u siebie pokonają. PSG natomiast jak dzisiaj przegra to jest niesamowicie pod ścianą bo potem mają Stuttgart na wyjeździe i ewentualnie tylko 7 pkt.
1
@novy1899 Takie, że przy następnej sprzedaży mamy te 20% albo gdybyśmy chcieli go z powrotem kupić to płacimy 80%.
0
@Fake69 Bo tak może być. Mamy Montjuic przedłużony do kwietnia, a to już końcówka sezonu.
0
@Criss18Barca Przeciętny bramkarz nie broni w tylu topowych klubach.
4
@reloaded Bardziej PSG. City ma Club Brugge u siebie w ostatniej kolejce. PSG jak dzisiaj przegra to ma Stuttgart na wyjeździe i oni naprawde mogą nie załapać się do 24. Oby tak się stało.
5
To jest niesamowite ile my sobie tworzymy sytuacji. Barcelona ma w Lidze Mistrzów najwięcej strzelonych bramek (26), drugie jest BVB, które ma aż o 7 mniej... a my przecież nadal jesteśmy cholernie nieskuteczni. To samo jest w lidze.
1
@RKS1979 Niczego nie odebrała. VAR wrócił do sytuacji w polu karnym i nic tam nie było. To znaczy był - foul na Ferminie.
0
Mecze PSG to będzie teraz widowisko. Dzisiaj City, które też walczy na noże o utrzymanie się w Lidze Mistrzów, ale ma trochę łatwiejszą drogę bo w ostatniej kolejce ma Club Brugge u siebie. Mają też 1 punkt więcej co może okazać się kluczowe dla nich.
Natomiast PSG w ostatniej kolejce ma Stuttgart na wyjeździe i ten Stuttgart też walczy o utrzymanie, a to nie są takie ogórki. Ogólnie mogą być niesamowite jaja w ostatniej kolejce.
3
Barcelona napieprza się z Benficą było 4-5, Atletico walczy do ostatniej chwili z Leverkusen było 2-1, Atalanta łoi Sturm 5-0, praktycznie w każdym meczu co chwile padają bramki, walka, pot i łzy.
Tymczasem Juventus z potężnym Club Brugge 0-0. Kolejny remis.
7
O tym wczoraj mówiłem. Karny był miękki, ale obrońca trzymał za koszulke Yamala, a on to wykorzystał. Sędzia z boiska gwizdnął, a VAR nie ma prawa tego anulować bo to raczej podchodzi pod interpretacje sędziego.
Tutaj natomiast nie ma mowy o karnym, nie wiem w ogóle o co ten cały szum.
Oczywiście kibice Realu z negatywnym IQ coś szczekają o ESCANDALO. Proste zagrywki żeby wybielić swój klubik, któremu sędziowie pomagają i w La Lidze, i w Lidze Mistrzów. Złodziej krzyczy łapać złodzieja.
1
@Limaker Po prostu Pedri jest klase lepszy od innych.
5
Brawo dla Lewego za te karne bo to wcale nie jest taka oczywistość, ale on jest w tragicznej formie. 8/10 piłek przyjmowanych okropnie, w rozegraniu też beznadziejnie, piłka często pląta mu się pod nogami. Nie da się patrzeć na taką gre 9.
Yamal i Raphinha skuteczność do poprawy na dziś. W tym meczu się udało, ale przyjdzie liga i znowu stracimy punkty przy takich strzałach jak dzisiaj...
0
@JUNIORcom Na twitterze masz miliard powtórek.
4
@FCBFan1223 Raczej na odwrót. Karny Yamala do dyskusji, a o karnym w ich ostatniej akcji nie ma mowy.
1
Dzisiaj euforia wiadomo, ale to ile rzeczy się w tym meczu nie zgadzało jest przerażające. Nie możemy tak grać.
0
Leverkusen frajerstwo na poziomie Benfici albo jeszcze większe. Alvarez zaczyna się spłacać i to tak już poważnie.
8
@kuz Tylko, że sędzia dzisiaj mylił się w obie strony, a nie tylko w jedną strone jak to ma miejsce w meczach Realu. Taka różnica.
31
Kibice Realu piszący o skandalu gdy w ostatnim meczu w identycznej sytuacji sędzia pomylił się na ich korzyść (a dzisiaj karnego w 95' dla Benfici nie było) to już wyższy poziom choroby psychicznej. Ogólnie ilość idiotów kibicującym różnym klubom w teorii powinna być podobna, ale obserwując ich kibiców można dojść do innych wniosków - tam 9/10 to są totalni odklejeńcy.
0
Połączyć gre na przedpolu Peni i umiejętności bramkarskie Szczęsnego, i możemy grać. Albo niech we dwójke wychodzą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Pedri wygrał Nam ten mecz. Najlepszy, najrówniejszy zawodnik Barcelony. To on tworzy cały mecz, wszyscy grają tak jak on to sobie wyobrazi. Najlepszy pomocnik na świecie.
0
Ktoś mi powie co się właśnie odjebało?
0
Takie rzeczy to nawet w okręgówce się nie dzieją, a tam mecze nie sa grane na trzeźwo.
9
Oni są chorzy na głowe.
0
Gramy w 9 dzisiaj albo w 8 bo Yamala też nie ma.
11
Czy Ci pajace z gwizdkiem to mają jakiś pakt na podejmowanie decyzji przeciwko Barcelonie czy o co tu chodzi? Stempel na Balde prawie nieodgwizdany. Foul widmo Szczęsnego z miejsca karny. Przecież to jest cyrk.
13
O co tu chodzi? Tam nie było kontaktu.
2
Nie ma tam foulu.
1
Ławka rezerwowych: Ferran, Ansu Fati, Pena, Pablo Torre, Christensen, Fermin, Pau Victor, De Jong, Eric, Kochen, Fort, Gerard Martin i kontuzjowany Olmo
O ile pierwszy skład mamy mocny to ta ławka rezerwowych jest naprawde słabiutka. Załóżmy, że w półfinale Ligi Mistrzów przegrywamy - kto ma wejść oprócz ewentualnego Olmo żeby dać jakość i gonić wynik? Jeśli chcemy się liczyć to musimy utrzymać całą kadre zdrową.
2
@FCB24 Nie, proszę nie.