3

7:0 do przerwy i rotacje.

7

Denerwujący jest ten pakt o nieagresji Laporty z Perezem. Przecież to co robi Real Madrid TV to jest jawna próba wpływania na sędziów. Ten żałosny klub korzysta najwięcej na pomyłkach sędziów, a mają jeszcze czelność coś takiego robić. Laporta już dawno powinien głośno o tym mówić. To samo powinny zrobić inne kluby La Liga, ale widocznie lepiej ponarzekać, że klub zarejestrował 2 piłkarzy niż na to, że jeden klub w tej lidze próbuje wpływać na sędziów.

1

@Mixtape Czerwona tak, karny nah.

0

Przy optymistycznym scenariuszu, że wygramy klasyk u siebie i jutrzejszy mecz to potrzebujemy tylko jeszcze jednego ich potknięcia. Trzeba walczyć!

4

Dobrze Carlo. Zajeżdżaj ich. Zaraz Atleti i City.

2

Żółta kartka za nurkowanie.

0

Carlo zajechał Rudigera?

4

Real ma Atletico, City i Osasune na wyjeździe. Do tego potem znowu City, Girona i Betis na wyjeździe. No nie mają łatwo. Trzeba walczyć o mistrzostwo.

0

W teorii niebieska drabinka to autostrada do półfinału.

0

@Mitch_Atleta Kij z tym Getafe czy Betisem, tam można było zgubić punkty szczególnie z Betisem. Wystarczyło wygrać z Las Palmas, Leganes u siebie i nie sfrajerzyć z Atletico tylko wygrać 4-0... Jeśli nie wygramy praktycznie wszystkiego do końca to sami oddaliśmy mistrza.

3

@PuszkinFan Taki Internet był znacznie lepszy. Wiele różnych społeczności porozrzucanych jak małe wyspy na oceanie. Internet był dużo mniej popularny - czułeś, że wchodzisz do innego świata. Dzisiaj jest zdominowany przez kilka olbrzymich korporacji i ogólnie cały Internet to syf.

0

@KonopaaEagle A czy oni za niego nie dali 55+25 bonusów?

0

@Mitch_Atleta Tak się skupią, że kupią dziesiątego ofensywnego pomocnika.

2

@Bobo25 Rodri miał niesamowite liczby jak na defensywnego pomocnika i wygrał turniej reprezentacyjny, a i tak prawie męczennik z przeciętnymi liczbami i kompromitujący się w kadrze prawie z nim wygrał.

9

@HypeR Pedri nie wygra, nie ma na to liczb. Musiałby wygrać turniej reprezentacyjny, a takowego w tym roku nie ma. Dla mnie on jest TOP 3-5 graczem na świecie aktualnie. Przed nim są na pewno Rapha i Salah. Nawet Yamal jest mniej równy od Pedriego w tym sezonie.

0

@Eklerek Oni w tamtym sezonie wyglądali identycznie i byli jednymi z faworytów do wygrania w LM aż nagle dostali w łeb od Atletico gdy nikt się tego nie spodziewał. Oby w tym sezonie było tak samo.

2

@Katalończyk 99 Innej opcji nie ma, ale ja tego nie kupuje. On jest już pół roku z czego połowe czasu jest kontuzjowany. Miał czas żeby popracować nad wieloma rzeczami. Ja mu kibicuje bo to bardzo dobry piłkarz, ale nie dość, że przyszedł na najbardziej okupowaną pozycje w zespole to każdy wiedział o tym jak często łapie te kontuzje.

1

Jak Olmo nawet pod okiem sztabu Flicka nie jest w stanie ogarnąć sytuacji zdrowotnej to nie ma dla niego ratunku. Już od dawna nie mięliśmy tak dobrej sytuacji z kontuzjami, a gramy bardzo intensywnie.

Wszyscy doskonale wiedzieli jak się ten transfer skończy. Teraz te 60 milionów mielibyśmy na transfer lewoskrzydłowego... ten klub im mniej ma pieniędzy tym lepiej widocznie.

2

@Eklerek Te wszystkie gówniane kolorowe karty zepsuły te gre. Każda karta ~90+ ovr...

0

@GigiAmoroso Widocznie Francja mu służy. Słabsza liga, ojczyzna i się nie łamie. U nas miał wystarczająco dużo czasu żeby pokazać swoje umiejętności.

1

Lewy super podanie otwierające do Raphinhi przy golu, ale oprócz tego szkoda gadać. Jeszcze ta sytuacja z setką...

0

@SelloutCrowd Prawda. Ta druga stracona bramka to dramat.

0

@Jasialdo Nic nie zmienia, kasy też nie ma dużo więcej.

1

Real ma ciężką drabinke. Super.

5

Nie ma znaczenia czy pierwsze miejsce czy drugie, ale jakiś niesmak pozostał.

0

@Nazio_87 Na PSG i innych

1

Ktoś mi wytłumaczy czego Atalanta broniła?

0

@Transu96 Prędzej przestaniesz grać w FIFE

0

Myślicie, że City to ugra?

1

@Andi18 Jak tam chyba Robertson gra na ŚO, więc nie ma co się dziwić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?