0

To nie jest karny, dobra decyzja.

1

Benfica chce chyba 5-4 wygrać.

2

3-2 Monaco. Bramka na konto bramkarza.

5

Siadłby taki Lookman w Barcelonie. Strzelać potrafi, dryblować potrafi, grać na małej przestrzeni potrafi. Wiek też bardzo dobry. Nie jest to może potencjał na jakąś mega gwiazde, ale byłby na dziś dużym wzmocnieniem.

0

Mogą być jaja w meczu Atalanty. Oni bramki strzelać potrafią.

6

@Oskar00 No to jest kompromitacja co oni zrobili. Feyenoord miał chyba z 10 kontuzji.

0

@BigDaglas Nie bo oni sami jeszcze pewnie nie wiedzą.

16

To byłoby podsumowanie tego cyrku.

4

Co za impotencja w ataku, przecież to wyglądało na sabotaż, ale jest lider i to się liczy.

0

Raphinha 3 setka zmarnowana.

6

Tamten napastnik blokował Inigo przed interwencją. Madryt będzie płakał, ale to prawidłowa decyzja. Natomiast chciałbym zobaczyć powtórke jak Cubarsi trzymał Cisse w polu karnym.

0

Chodziło o to, że napastnik blokował Inigo. Chyba.

0

To jest karny, oczywisty. Wszystko jak na dłoni.

0

Dziś nastał dzień dzisiejszy.

2

Antony ładna brameczka.

0

Słabe to Juve. Inter powinien prowadzić przynajmniej 2 bramkami.

0

Brakuje mi meczów Barcelony w moim życiu.

1

@Cvzx Ja tęsknie za Ter Stegenem z sezonu mistrzowskiego za Xaviego.

0

Igra z ogniem Liverpool.

10

I dlaczego to nie jest żółta dla Joty? Jest zero jakichkolwiek konsekwencji żeby szukać nawet najmniejszego kontaktu i nurkować. Żałosne zachowanie.

6

@michal26 Niby tak, ale z Leganes i Las Palmas u siebie też miało być łatwo. Różnie to może być, ale w teorii nie jest źle.

1

Dosłownie z tydzień/dwa tygodnie temu wszyscy słyszeliśmy jak pięknie Bellingham odzywa się do sędziów bo zrobił to dokładnie przy głośniku. Dziś dostaje czerwo dosłownie za to samo, madrytczoki: LA LIGA NEGREIRA!!11 Tam dosłownie każdy piłkarzyk ma pretensje gdy sędzia gwiżdże nie po ich myśli. Klub i instytucja do zaorania.

0



Chyba wszyscy wiemy o kogo chodzi. Zdjęcie również nieprzypadkowe. Jest taka jedna piosenka opisująca takich osobników. ;]

0



Mamy luty.

4

Świetny pomysł żeby rewanże grać miesiąc po pierwszym meczu... szkoda, że nie rok.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A miało być tak pięknie, eh.

0

Hahahahahaahahahahaha, pięknie.

1

Byle nie Atletico i będzie dobrze.

6

Wolałbym żeby ChatGPT komentował mi mecz niż Kręcidło. On brzmi jakby wszystko czytał z kartki. Jak ktoś taki może być komentatorem? On się do tego kompletnie nie nadaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?