Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie jest karny, dobra decyzja.
1
Benfica chce chyba 5-4 wygrać.
2
3-2 Monaco. Bramka na konto bramkarza.
5
Siadłby taki Lookman w Barcelonie. Strzelać potrafi, dryblować potrafi, grać na małej przestrzeni potrafi. Wiek też bardzo dobry. Nie jest to może potencjał na jakąś mega gwiazde, ale byłby na dziś dużym wzmocnieniem.
0
Mogą być jaja w meczu Atalanty. Oni bramki strzelać potrafią.
6
@Oskar00 No to jest kompromitacja co oni zrobili. Feyenoord miał chyba z 10 kontuzji.
0
@BigDaglas Nie bo oni sami jeszcze pewnie nie wiedzą.
16
To byłoby podsumowanie tego cyrku.
4
Co za impotencja w ataku, przecież to wyglądało na sabotaż, ale jest lider i to się liczy.
0
Raphinha 3 setka zmarnowana.
6
Tamten napastnik blokował Inigo przed interwencją. Madryt będzie płakał, ale to prawidłowa decyzja. Natomiast chciałbym zobaczyć powtórke jak Cubarsi trzymał Cisse w polu karnym.
0
Chodziło o to, że napastnik blokował Inigo. Chyba.
0
To jest karny, oczywisty. Wszystko jak na dłoni.
0
Dziś nastał dzień dzisiejszy.
2
Antony ładna brameczka.
0
Słabe to Juve. Inter powinien prowadzić przynajmniej 2 bramkami.
0
Brakuje mi meczów Barcelony w moim życiu.
1
@Cvzx Ja tęsknie za Ter Stegenem z sezonu mistrzowskiego za Xaviego.
0
Igra z ogniem Liverpool.
10
I dlaczego to nie jest żółta dla Joty? Jest zero jakichkolwiek konsekwencji żeby szukać nawet najmniejszego kontaktu i nurkować. Żałosne zachowanie.
6
@michal26 Niby tak, ale z Leganes i Las Palmas u siebie też miało być łatwo. Różnie to może być, ale w teorii nie jest źle.
1
Dosłownie z tydzień/dwa tygodnie temu wszyscy słyszeliśmy jak pięknie Bellingham odzywa się do sędziów bo zrobił to dokładnie przy głośniku. Dziś dostaje czerwo dosłownie za to samo, madrytczoki: LA LIGA NEGREIRA!!11 Tam dosłownie każdy piłkarzyk ma pretensje gdy sędzia gwiżdże nie po ich myśli. Klub i instytucja do zaorania.
0
Chyba wszyscy wiemy o kogo chodzi. Zdjęcie również nieprzypadkowe. Jest taka jedna piosenka opisująca takich osobników. ;]
0
Mamy luty.
4
Świetny pomysł żeby rewanże grać miesiąc po pierwszym meczu... szkoda, że nie rok.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A miało być tak pięknie, eh.
0
Hahahahahaahahahahaha, pięknie.
1
Byle nie Atletico i będzie dobrze.
6
Wolałbym żeby ChatGPT komentował mi mecz niż Kręcidło. On brzmi jakby wszystko czytał z kartki. Jak ktoś taki może być komentatorem? On się do tego kompletnie nie nadaje.