8

Nie lubie takich rzeczy pisać, ale... mając Ter Stegena dzisiaj w 2 minucie dostajemy gola. Potem przynajmniej 2 jeszcze by wpuścił.

1

Szkoda, że ten mecz PSG z Liverpoolem był w tym samym momencie bo statystyki wyglądają niesamowicie.

5

W Barcelonie takich spotkań bramkarza się nie widuje. W reprezentacji to Wojtek takie spotkania gra kilka razy w roku.

0

@Salchent 18 znaki

0

@Kinginiesta Miękkie to było.

0

Gość wchodzi na czerwo, a po akcji kończymy z jedną żółtą kartką więcej. Pięknie.

3

Tak szczerze to powinniśmy mieć dwie bramki przynajmniej. Raphinha beznadziejny występ.

0

On już powinien mieć żółtko.

1

@Pitinho A co Flick takiego zrobił?

0

Dobrze. Niech chłodzą ten mecz. Trzeba grać mądrze.

2

Nie jestem fanem tych spalonych tak szczerze. Bardzo często jest tak, że zawodnik, który nie bierze udziału w akcji jest za linią obrony. Jednak według przepisów gola być nie powinno. Nie jest to jednak jakaś ogromna kontrowersja. Real w co drugim meczu w Lidze Mistrzów ma znacznie większe.

0

Dla mnie ten mecz był rozczarowaniem. Słabiutkie spotkanie.

1

Co oni robią...

0

Uciekli spod topora

4

Simeone to 2-1 chyba pasuje.

1

Dobrze by było gdyby to Atletico wcisnęło na remis. Przy takim wyniku ich szanse na awans byłyby spore.

1

Jeśli chodzi o aspekty piłkarskie to ten mecz delikatnie mówiąc dupy nie urywa.

3

Powiem tak - Barcelona jest poziom wyżej i od Atletico, i od Realu. Przynajmniej jeden puchar na własnym podwórku (nie licze Superpucharu) musi być.

1

O ja pierdole...

3

Valverde trzyma im i atak, i obrone.

3

@Veysel Co robi Atletico?

0

Co oni robią... tiki taka z Ekstraklasy.

9

Obrzydliwy kwadrans Atletico.

0

Grajcie na Galana, on jest cienki.

2

Javi Galan, niesamowite ustawienie

0

@KacperVEB Da sie na miesiac. Nie ma żadnych umów.

1

Szczęsny tak, Ter Stegen nie.

2

@jacobFCB Nie powinniśmy sprowadzać żadnego pomocnika. Są ważniejsze pozycje do uzupełnienia.

1

@MOLESTA Na Isaka nie widze żadnych szans bo zawołają za niego 100+ baniek, a Barcelona nigdy tyle nie zapłaci.

16

My mamy 71 bramek strzelonych w lidze z emerytowanym napastnikiem, Brazolem wypychanym w lato i dzieckiem z 2 klasy gimnazjum.

Najlepsza drużyna na świecie, która zdominuje świat futbolu przez najbliższe 10 lat ma 55 bramek.

Atletico "200 baniek wydanych w lato" 43 gole...

No jest różnica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?