Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nie lubie takich rzeczy pisać, ale... mając Ter Stegena dzisiaj w 2 minucie dostajemy gola. Potem przynajmniej 2 jeszcze by wpuścił.
1
Szkoda, że ten mecz PSG z Liverpoolem był w tym samym momencie bo statystyki wyglądają niesamowicie.
5
W Barcelonie takich spotkań bramkarza się nie widuje. W reprezentacji to Wojtek takie spotkania gra kilka razy w roku.
0
@Salchent 18 znaki
0
@Kinginiesta Miękkie to było.
0
Gość wchodzi na czerwo, a po akcji kończymy z jedną żółtą kartką więcej. Pięknie.
3
Tak szczerze to powinniśmy mieć dwie bramki przynajmniej. Raphinha beznadziejny występ.
0
On już powinien mieć żółtko.
1
@Pitinho A co Flick takiego zrobił?
0
Dobrze. Niech chłodzą ten mecz. Trzeba grać mądrze.
2
Nie jestem fanem tych spalonych tak szczerze. Bardzo często jest tak, że zawodnik, który nie bierze udziału w akcji jest za linią obrony. Jednak według przepisów gola być nie powinno. Nie jest to jednak jakaś ogromna kontrowersja. Real w co drugim meczu w Lidze Mistrzów ma znacznie większe.
0
Dla mnie ten mecz był rozczarowaniem. Słabiutkie spotkanie.
1
Co oni robią...
0
Uciekli spod topora
4
Simeone to 2-1 chyba pasuje.
1
Dobrze by było gdyby to Atletico wcisnęło na remis. Przy takim wyniku ich szanse na awans byłyby spore.
1
Jeśli chodzi o aspekty piłkarskie to ten mecz delikatnie mówiąc dupy nie urywa.
3
Powiem tak - Barcelona jest poziom wyżej i od Atletico, i od Realu. Przynajmniej jeden puchar na własnym podwórku (nie licze Superpucharu) musi być.
1
O ja pierdole...
3
Valverde trzyma im i atak, i obrone.
3
@Veysel Co robi Atletico?
0
Co oni robią... tiki taka z Ekstraklasy.
9
Obrzydliwy kwadrans Atletico.
0
Grajcie na Galana, on jest cienki.
2
Javi Galan, niesamowite ustawienie
0
@KacperVEB Da sie na miesiac. Nie ma żadnych umów.
1
Szczęsny tak, Ter Stegen nie.
2
@jacobFCB Nie powinniśmy sprowadzać żadnego pomocnika. Są ważniejsze pozycje do uzupełnienia.
1
@MOLESTA Na Isaka nie widze żadnych szans bo zawołają za niego 100+ baniek, a Barcelona nigdy tyle nie zapłaci.
16
My mamy 71 bramek strzelonych w lidze z emerytowanym napastnikiem, Brazolem wypychanym w lato i dzieckiem z 2 klasy gimnazjum.
Najlepsza drużyna na świecie, która zdominuje świat futbolu przez najbliższe 10 lat ma 55 bramek.
Atletico "200 baniek wydanych w lato" 43 gole...
No jest różnica.