Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skończył im to, hahaha.
21
Wystarczy sobie przypomnieć sezon gdy ostatnio Real wygrywał mistrzostwo - co chwile wałek na wałku, choćby słynny mecz z Almerią. Tak, sędziowie w Hiszpanii są beznadziejni, ale dziwnym trafem najwięcej na błędach korzysta Real Madryt.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Obiektywnie to Real Madryt dostał karnego z dupy. Znowu. Ciągną ich za uszy jak mogą.
1
Azpilicueta wynagrodził oglądającym to spotkanie pięknym golem.
2
Nie sprzedadzą Olmo, nie ma opcji. Trzeba liczyć po prostu, że Flick wraz ze sztabem przygotują dla Niego jakiś specjalny plan i on zadziała. A jeśli nie to będzie grał te 1500-2000 minut w sezonie tak jak teraz.
2
Trzeba mądrze wybrać czy Olmo wypuszczamy na finał LM czy na finał Pucharu Króla.
A tak zupełnie serio to każdy dobrze wiedział jakiego piłkarza kupujemy. Może zrobią to co z Pedrim i w przyszłym sezonie przestanie łapać kontuzje.
0
Ale dostał ciacho Lewy. Ale czemu w reprezentacji tak nie szczylo.
1
To był foul na Inigo, ale w polu karnym nic.
0
@DonAndrzejos Max. 2 tygodnie pewnie, a może tylko prewencyjnie zszedł.
0
@Bulbazaur17 To samo pomyślałem. To nie był zły strzał.
1
Dwóch wbiegło wcześniej.
0
Frenkie wiadomo klasa, ale Ferran też zrobił wszystko perfekcyjnie.
12
@Kapitan hawk To jest niesamowite, że tacy ludzie istnieją naprawde.
0
@Seledynowy Tak
0
Dawaj Świder trzeci raz cieszynke.
0
I znowu piękna cieszynka.
0
Wyczuwam silny aromat drewna.
0
Niech Guardiola trzyma tylko Lewego na ławie i będzie dobrze.
0
Szalone tempo rozegrania akcji. Jednym podaniem zawalił całą akcje.
0
Pepe po roku w Turcji.
0
@4drian0 Szanujmy się. Gdyby piłkarzom Barcelony uciąć po nodze to i tak gra nie wyglądałaby gorzej.
0
@Filipem Jego syn gra na obronie (Bednarek)
0
Ale ich położył, ulala.
2
Nie ma żartów z pressingiem Malty.
0
Pomyślcie jak będzie smakował FlickBall po tym 180 minutowym dramacie.
1
@Coutinho007 Do tego Carragher.
1
@tomek8756 A głos zabrałby Kamil Gala
0
Oby Robert Lewandowski nie zagrał dzisiaj nawet minuty z Maltą.
1
Przynajmniej Frenkie odpocznie 15 minut.
1
Nieźle wygląda Mingueza. Niby żadnych fajerwerków, ale w obronie nie odwala, a w ataku czasami zagra ciekawe podanie. Fajnie, że się rozwinął na tyle, że gra w reprezentacji.