1

Skończył im to, hahaha.

21

Wystarczy sobie przypomnieć sezon gdy ostatnio Real wygrywał mistrzostwo - co chwile wałek na wałku, choćby słynny mecz z Almerią. Tak, sędziowie w Hiszpanii są beznadziejni, ale dziwnym trafem najwięcej na błędach korzysta Real Madryt.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Obiektywnie to Real Madryt dostał karnego z dupy. Znowu. Ciągną ich za uszy jak mogą.

1

Azpilicueta wynagrodził oglądającym to spotkanie pięknym golem.

2

Nie sprzedadzą Olmo, nie ma opcji. Trzeba liczyć po prostu, że Flick wraz ze sztabem przygotują dla Niego jakiś specjalny plan i on zadziała. A jeśli nie to będzie grał te 1500-2000 minut w sezonie tak jak teraz.

2

Trzeba mądrze wybrać czy Olmo wypuszczamy na finał LM czy na finał Pucharu Króla.

A tak zupełnie serio to każdy dobrze wiedział jakiego piłkarza kupujemy. Może zrobią to co z Pedrim i w przyszłym sezonie przestanie łapać kontuzje.

0

Ale dostał ciacho Lewy. Ale czemu w reprezentacji tak nie szczylo.

1

To był foul na Inigo, ale w polu karnym nic.

0

@DonAndrzejos Max. 2 tygodnie pewnie, a może tylko prewencyjnie zszedł.

0

@Bulbazaur17 To samo pomyślałem. To nie był zły strzał.

1

Dwóch wbiegło wcześniej.

0

Frenkie wiadomo klasa, ale Ferran też zrobił wszystko perfekcyjnie.

12

@Kapitan hawk To jest niesamowite, że tacy ludzie istnieją naprawde.

0

0

Dawaj Świder trzeci raz cieszynke.

0

I znowu piękna cieszynka.

0

Wyczuwam silny aromat drewna.

0

Niech Guardiola trzyma tylko Lewego na ławie i będzie dobrze.

0

Szalone tempo rozegrania akcji. Jednym podaniem zawalił całą akcje.

0

Pepe po roku w Turcji.

0

@4drian0 Szanujmy się. Gdyby piłkarzom Barcelony uciąć po nodze to i tak gra nie wyglądałaby gorzej.

0

@Filipem Jego syn gra na obronie (Bednarek)

0

Ale ich położył, ulala.

2

Nie ma żartów z pressingiem Malty.

0

Pomyślcie jak będzie smakował FlickBall po tym 180 minutowym dramacie.

1

@Coutinho007 Do tego Carragher.

1

@tomek8756 A głos zabrałby Kamil Gala

0

Oby Robert Lewandowski nie zagrał dzisiaj nawet minuty z Maltą.

1

Przynajmniej Frenkie odpocznie 15 minut.

1

Nieźle wygląda Mingueza. Niby żadnych fajerwerków, ale w obronie nie odwala, a w ataku czasami zagra ciekawe podanie. Fajnie, że się rozwinął na tyle, że gra w reprezentacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?