Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby Balde nie wyleciał na dłużej niż 2 tygodnie - wtedy da rade wrócić na półfinał LM i może nawet na finał CDR.
0
Jeśli Alaves jutro zagra tak jak Leganes dzisiaj to jest potencjał na coś pozytywnego dla Nas.
2
Ależ graliśmy gówno, ale mamy 3 punkty. Trzeba umieć wygrywać takie mecze.
0
Coś ty Fermin odwalił
1
Bramka goata Gerarda Martina.
0
Bardzo intensywny mecz, hahahhaha
3
@Barcafan2020 To jest psychiatryk. Tam redaktorzy to są kretyni, a użytkownicy są jeszcze gorsi.
28
Doliczyli 3 minuty. Ile można czekać na zatrzymywany czas gry? Te gówno drużyny zabijają futbol. Przecież na tym meczu to można co najwyżej usnąć. Na każdą minute gry przypada minuta przerwy. Absurd.
0
@Deathwing112 Akurat sezonowców to teraz może sporo przybyć.
4
Raphinha nam dupe ratuje.
1
Leżeli 10 minut, doliczone 3. Choroszcz.
2
Ale widowisko, nie moge oderwać oczu
0
@pt9 Z tego co pamiętam czwarty jest jeszcze dziwniejszy ;p Świetny serial, chętnie bym go obejrzał po raz pierwszy raz jeszcze.
19
Chyba najwięksi optymiści nie przewidzieliby jak dobrze będziemy grać w tym sezonie. Byle tak do końca.
6
@MesQueUnClub_87 Każdy film z Nim od zawsze omijam szerokim łukiem.
0
@Torto Przecież Zieliński przed kontuzją regularnie grał, głównie z ławki, ale minuty łapał. Zalewski też mimo, że jest trzecim wyborem to jakieś tam ogony dostaje. Swój wkład w gre Interu mają. Chciałoby się więcej, ale trzeba się cieszyć z tego co jest. ;]
0
@ACMaldini3 Brak 9 to jest ich najmniejszy problem. Mbappe gra tam dużo lepiej teraz niż na początku sezonu.
1
Terminarz La Ligi był układany przed Ligą Mistrzów skoro graliśmy w środe i teraz gramy w sobote, a Real grał we wtorek i będzie grał w niedziele? Czy po prostu sobie to ułożyli tak o?
68
Dla mnie to też główny kandydat.
18
Ja Wam mówie bestia pt. "Fati" jest szykowana na finał Ligi Mistrzów. Właśnie zaczął się powolny proces wprowadzania, on wraca.
A tak serio to dobrze by było go zobaczyć w takiej formie żeby chociaż był w stanie odciążać podstawowych zawodników.
2
@fart Akurat jak przypomnisz sobie Hiszpanie pod wodzą Enrique to przestaje być to takie dziwne ;p
3
Szkoda tego gola na 3:1 dla PSG bo w rewanżu jeszcze mogłoby być różnie, a tak już chyba pozamiatane.
26
Już widziałem jak Fati wali w okno na 5:0 eh...
0
@Pedri16Future Nie mówie, że nie zasłużenie, ale ten ostatni kwadrans mógł się różnie skończyć.
0
@rayqi Wygrywamy, ale czy tak zasłużenie w 100% to nie jestem pewny.
0
Straszne gówno graliśmy pod koniec połowy. Lewandowski bardzo słabo, Fermin też za dużo nie daje. Ogólnie widać, że coś tam z przodu się troche posypało bo spadek jakości jest widoczny gołym okiem. Mam nadzieje, że Flick nimi porządnie wstrząśnie.
1
@Chucky Przecież widzieliśmy już to i się skończyło 3:2 dla Barcy.
0
@takisobiektos Ta, gra dziś z Barcą.
0
Nie wymagam dzisiaj dużo. Będę zadowolony z 4:1.
0
@Barcavisca19 cześć, jaki nick poprzednio?