Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar Tak, to jest upadek biorąc pod uwage jak wyglądało City wyglądało w poprzednim sezonie i jakie oczekiwania były przed sezonem. United to jest zupełnie inna historia.
20
Wszyscy wiemy jaki upadek zaliczyło City w tym sezonie, ale chyba najbardziej obrazuje go fakt, że oni z Realem wyglądali bezradnie, nawet fizycznie odstawali. Niesamowity regres.
4
@esem91 Zależy o które konto pytasz.
7
@ZwyklyKibicBarcy04 Zobaczył jak Bellingham kopie w monitor VAR i mu pozazdrościł, ale zapomniał, że on to zrobił po meczu.
82
@macio_944 Barcelona sobie nie poradziła bo mogła wygrać 7:0, a wygrała tylko 4:0.
4
Kiwior wygląda jakby mu ktoś kota zabił.
2
Kiwior przeprowadza wywiad ze sobą?
16
Najbardziej napawa optymizmem to, że oni nawet przegrywając 3-0 nie byli w stanie zrobić nic. Praktycznie nie podjęli żadnej próby comebacku. Wyglądają po prostu tragicznie. Oni nie zasługują nawet na pół pucharu w tym sezonie, ale wiadomo jak to z nimi jest. Oby Arsenal awansował, a Barcelona załatwiła sprawe w lidze i Pucharze Króla.
1
Oni wyglądają KOSZMARNIE. Tam są takie dziury między formacjami. Piękny widok.
0
Niech tylko teraz nie zaczną bronić Częstochowy.
0
Jak się im Saka rozsypie to mogą mieć ciężko.
0
Co jeeeeeeeeesttttt
0
2 razy z linii bramkowej...
0
Ale sieknął o matulo.
1
Penalti para Arsenal
A nie, to tylko działa dla jednej drużyny.
6
Zaczynamy, Saliba broni bramki Realu.
0
@Eklerek Mowa o kim? Mudryku?
1
@KibicBarcy84 Myśle, że Barcelona jako klub z miliardem przychodu znajdzie paredziesiąt milionów jeśli musi. Co innego FFP i to z nim jest problem.
1
@Arkon To samo co kolega wyżej, Serverance, fantastyczny serial.
2
@Batys Viniiiciiius, missed! Valencia gol gol gol gol gol
3
@NeroTFP1 To jest jakiś wyższy poziom upadku jako człowiek.
2
@don'T.R.I.P.e Sama liczba ludności nie daje rezultatów, ale pomaga jeśli w kraju jest infrastruktura do danego sportu i jeśli ludzie się danym sportym interesują, a u nas nie brakuje ani jednego ani drugiego. Po prostu my nie potrafimy szkolić. Jedyne czym możemy się szczycić to bramkarze bo naprawde mamy wielu dobrych lub bardzo dobrych i co chwile ktoś nowy się wybija.
0
Wielka szkoda, pamiętam jaką on furore robił jak wchodził do drużyny praktycznie co strzał to padała bramke, a i obrońcy potrafił się urwać. Niestety, ale po tym co mówi Flick czy wcześniej De Zerbi wygląda na to, że brakuje mu etyki pracy albo te kontuzje go tak zniszczyły i nie jest w stanie wrócić do dobrego poziomu. Dla jego dobra najlepsze byłoby pewnie wypożyczenie tylko kto będzie chciał przejąć taką pensje...
11
@szoch6 Ale co ty porównujesz, Raphinha ma odklejke raz na rok, a Vinicius czy Bellingham raz na mecz.
1
@Michu94 Pytanie czy on ma tam w czym rzeźbić bo nie sądze żeby Milan był jakoś specjalnie skory do wydawania milionów na przebudowe.
1
Jak ma tak grać jak ostatnio to jestem za, a dopóki jest Flick to jestem o to spokojny.
0
@adamek20151 Jakoś na początku sezonu nie był skończony.
2
@Poversky1000 no nie do końca, max. 2 remisy (nie z Realem)
0
@sergio5 Ancelotti ma bodajże 6 tytułów na ~30 sezonów w karierze, a prowadził między innymi Real czy Milan z nieziemskim składem. Jeśli chodzi o lige to nie jest dobry trener.
12
@Jackazz Myśle, że z takimi rozkminami możesz próbować szukać pracy w sport.pl