0

@koziar Tak, to jest upadek biorąc pod uwage jak wyglądało City wyglądało w poprzednim sezonie i jakie oczekiwania były przed sezonem. United to jest zupełnie inna historia.

20

Wszyscy wiemy jaki upadek zaliczyło City w tym sezonie, ale chyba najbardziej obrazuje go fakt, że oni z Realem wyglądali bezradnie, nawet fizycznie odstawali. Niesamowity regres.

4

@esem91 Zależy o które konto pytasz.

7

@ZwyklyKibicBarcy04 Zobaczył jak Bellingham kopie w monitor VAR i mu pozazdrościł, ale zapomniał, że on to zrobił po meczu.

82

@macio_944 Barcelona sobie nie poradziła bo mogła wygrać 7:0, a wygrała tylko 4:0.

4

Kiwior wygląda jakby mu ktoś kota zabił.

2

Kiwior przeprowadza wywiad ze sobą?

16

Najbardziej napawa optymizmem to, że oni nawet przegrywając 3-0 nie byli w stanie zrobić nic. Praktycznie nie podjęli żadnej próby comebacku. Wyglądają po prostu tragicznie. Oni nie zasługują nawet na pół pucharu w tym sezonie, ale wiadomo jak to z nimi jest. Oby Arsenal awansował, a Barcelona załatwiła sprawe w lidze i Pucharze Króla.

1

Oni wyglądają KOSZMARNIE. Tam są takie dziury między formacjami. Piękny widok.

0

Niech tylko teraz nie zaczną bronić Częstochowy.

0

Jak się im Saka rozsypie to mogą mieć ciężko.

0

Co jeeeeeeeeesttttt

0

2 razy z linii bramkowej...

0

Ale sieknął o matulo.

1

Penalti para Arsenal

A nie, to tylko działa dla jednej drużyny.

6

Zaczynamy, Saliba broni bramki Realu.

0

@Eklerek Mowa o kim? Mudryku?

1

@KibicBarcy84 Myśle, że Barcelona jako klub z miliardem przychodu znajdzie paredziesiąt milionów jeśli musi. Co innego FFP i to z nim jest problem.

1

@Arkon To samo co kolega wyżej, Serverance, fantastyczny serial.

2

@Batys Viniiiciiius, missed! Valencia gol gol gol gol gol

3

@NeroTFP1 To jest jakiś wyższy poziom upadku jako człowiek.

2

@don'T.R.I.P.e Sama liczba ludności nie daje rezultatów, ale pomaga jeśli w kraju jest infrastruktura do danego sportu i jeśli ludzie się danym sportym interesują, a u nas nie brakuje ani jednego ani drugiego. Po prostu my nie potrafimy szkolić. Jedyne czym możemy się szczycić to bramkarze bo naprawde mamy wielu dobrych lub bardzo dobrych i co chwile ktoś nowy się wybija.

0

Wielka szkoda, pamiętam jaką on furore robił jak wchodził do drużyny praktycznie co strzał to padała bramke, a i obrońcy potrafił się urwać. Niestety, ale po tym co mówi Flick czy wcześniej De Zerbi wygląda na to, że brakuje mu etyki pracy albo te kontuzje go tak zniszczyły i nie jest w stanie wrócić do dobrego poziomu. Dla jego dobra najlepsze byłoby pewnie wypożyczenie tylko kto będzie chciał przejąć taką pensje...

11

@szoch6 Ale co ty porównujesz, Raphinha ma odklejke raz na rok, a Vinicius czy Bellingham raz na mecz.

1

@Michu94 Pytanie czy on ma tam w czym rzeźbić bo nie sądze żeby Milan był jakoś specjalnie skory do wydawania milionów na przebudowe.

1

Jak ma tak grać jak ostatnio to jestem za, a dopóki jest Flick to jestem o to spokojny.

0

@adamek20151 Jakoś na początku sezonu nie był skończony.

2

@Poversky1000 no nie do końca, max. 2 remisy (nie z Realem)

0

@sergio5 Ancelotti ma bodajże 6 tytułów na ~30 sezonów w karierze, a prowadził między innymi Real czy Milan z nieziemskim składem. Jeśli chodzi o lige to nie jest dobry trener.

12

@Jackazz Myśle, że z takimi rozkminami możesz próbować szukać pracy w sport.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?