0

Przecież to jest cyrk.

2

Nie ma mowy o karnym.

0

Jak to będzie karny... Hahahahahha

0

Ale Girona jest w beznadziejnej formie. Właśnie prawdopodobnie przegrają 1-0 z Alaves. Jak tak dalej pójdzie to będą się bić o utrzymanie.

0

Zatopić żółtą łódź podwodną -> Zgasić zieloną laternie, liczymy na więcej takich pięknych tytułów.

17

Oby tylko odpoczynek. Dobrze, że Christensen wrócił. Miejmy nadzieje, że to już koniec jego problemów z kontuzjami.

0

@clyde Nah, to nie jest ten vibe co filmy z postacią Franka Drebina. Ogólnie to cały ten gatunek filmowy umarł.

1

@Ignareks chyba go z Gavim pomylili

1



Za 7 baniek go chcieliśmy oddać po dobrym sezonie w Gironie, o matko...

1

@MasterKrzych Już wrócił, trenuje normalnie z drużyną, kwestia meczu czy dwóch i będzie w kadrze.

3

Szczęsny jest lepszy bramkarzem od Ter Stegena. Niemiec od lat w Lidze Mistrzów nie istnieje, zupełnie nie pomagał drużynie, a nawet wpuszczał bramki, których dobry bramkarz wpuścić nie powinien. Ter Stegen w tym sezonie nie wygryzie Wojtka, a w przyszłym też nie powiedziane, że będzie pierwszym wyborem.

3

@RosjaninBut wroci, ma byc gotowy na rewanz z BVB albo mecz pozniej

3

Witam. Chciałem tylko napisać, że Real Madryt nie przegrywa finałów. A jak przegrywa to dlatego, że akurat im się nie chciało wygrać.

6

Oby tylko nikt się nie wysypał i niech ten Olmo wraca bo teraz to wszystkie ręce na pokład. W tym sezonie chyba jeszcze nie widziałem Barcy tak zmęczonej. No ale jak się gra 3 mecze w 6 dni od razu po reprezentacjach to nie ma co się dziwić.

2

@Torto No Ferran zaczął grać jak gość za 50 baniek. Do tego zasuwa w pressingu jak szalony.

2

Nawet nie wiecie jak mnie cieszy to zwycięstwo. Gramy 80-90% spotkań w sezonie dobrze albo bardzo dobrze, ale nie zawsze tak się da. Dzisiaj pierwsza połowa znowu naprawde dobra, ale w drugiej widać już było jak bardzo ciężkie nogi mieli zawodnicy. Cieszy cholernie ta obrona bo w meczach są rózne momenty, nie da się tylko atakować. Natomiast irytują strasznie niewykorzystane okazje przez to, że a to brakuje podania Yamala do Raphinhi, a to Raphinha nie poda do Lewego i tak w kółko. Muszą podejmować lepsze decyzje bo to się może w końcu zemścić.

5

Bardzo zmęczona Barcelona nie pozwoliła na celny strzał Atletico na swoim stadionie. Trzeba docenić to zwycięstwo. Sami sobie zgotowaliśmy te nerwówke, ten dwumecz powinien być zakończony na Montjuic.

0

Brawo brawo brawo

1

@KamQiX Doznaliby szoku i zbieraliby się z 3 sezony.

2

Tak z gry to powinno być z 6-2 w tym dwumeczu.

3

Atletico gra ofensywnie dzisiaj, tak jak zapowiedział Simeone - ofensywnie atakuje kostki.

1

Ten dwumecz powinien już być dawno zakończony. Jesteśmy od nich dużo lepsi, a tak trzeba będzię się męczyć.

4

@Andi18 Ofensywne Atletico... znowu będzie autobus na 30 metrze, a jak obejmą prowadzenie to na 20.

1

@marian_konopka Tam był spalony, ale sędzia ogólnie był dzis do dupy.

3

@MeMyselfAndI Haha, wyszedł, hahahaha

7

To Sociedad jest obrzydliwie słabe, to i tak cud, że tu dogrywka była. Do teraz nie wiem jak oni 4 bramki strzelili.

4

Stracić dwa gole po rożnych. Brawo.

0

Jakby był Alaba na boisku to byłby gol

0

Już prawie sobie bramke strzelili, dobry start.

1

Tyle ile razy z nimi zagramy w tym sezonie tyle razy powinni od nas dostać srogie lanie. Oni są beznadziejni. Nawet ich czarna magia ma jakieś problemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?