Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież to jest cyrk.
2
Nie ma mowy o karnym.
0
Jak to będzie karny... Hahahahahha
0
Ale Girona jest w beznadziejnej formie. Właśnie prawdopodobnie przegrają 1-0 z Alaves. Jak tak dalej pójdzie to będą się bić o utrzymanie.
0
Zatopić żółtą łódź podwodną -> Zgasić zieloną laternie, liczymy na więcej takich pięknych tytułów.
17
Oby tylko odpoczynek. Dobrze, że Christensen wrócił. Miejmy nadzieje, że to już koniec jego problemów z kontuzjami.
0
@clyde Nah, to nie jest ten vibe co filmy z postacią Franka Drebina. Ogólnie to cały ten gatunek filmowy umarł.
1
@Ignareks chyba go z Gavim pomylili
1
Za 7 baniek go chcieliśmy oddać po dobrym sezonie w Gironie, o matko...
1
@MasterKrzych Już wrócił, trenuje normalnie z drużyną, kwestia meczu czy dwóch i będzie w kadrze.
3
Szczęsny jest lepszy bramkarzem od Ter Stegena. Niemiec od lat w Lidze Mistrzów nie istnieje, zupełnie nie pomagał drużynie, a nawet wpuszczał bramki, których dobry bramkarz wpuścić nie powinien. Ter Stegen w tym sezonie nie wygryzie Wojtka, a w przyszłym też nie powiedziane, że będzie pierwszym wyborem.
3
@RosjaninBut wroci, ma byc gotowy na rewanz z BVB albo mecz pozniej
3
Witam. Chciałem tylko napisać, że Real Madryt nie przegrywa finałów. A jak przegrywa to dlatego, że akurat im się nie chciało wygrać.
6
Oby tylko nikt się nie wysypał i niech ten Olmo wraca bo teraz to wszystkie ręce na pokład. W tym sezonie chyba jeszcze nie widziałem Barcy tak zmęczonej. No ale jak się gra 3 mecze w 6 dni od razu po reprezentacjach to nie ma co się dziwić.
2
@Torto No Ferran zaczął grać jak gość za 50 baniek. Do tego zasuwa w pressingu jak szalony.
2
Nawet nie wiecie jak mnie cieszy to zwycięstwo. Gramy 80-90% spotkań w sezonie dobrze albo bardzo dobrze, ale nie zawsze tak się da. Dzisiaj pierwsza połowa znowu naprawde dobra, ale w drugiej widać już było jak bardzo ciężkie nogi mieli zawodnicy. Cieszy cholernie ta obrona bo w meczach są rózne momenty, nie da się tylko atakować. Natomiast irytują strasznie niewykorzystane okazje przez to, że a to brakuje podania Yamala do Raphinhi, a to Raphinha nie poda do Lewego i tak w kółko. Muszą podejmować lepsze decyzje bo to się może w końcu zemścić.
5
Bardzo zmęczona Barcelona nie pozwoliła na celny strzał Atletico na swoim stadionie. Trzeba docenić to zwycięstwo. Sami sobie zgotowaliśmy te nerwówke, ten dwumecz powinien być zakończony na Montjuic.
0
Brawo brawo brawo
1
@KamQiX Doznaliby szoku i zbieraliby się z 3 sezony.
2
Tak z gry to powinno być z 6-2 w tym dwumeczu.
3
Atletico gra ofensywnie dzisiaj, tak jak zapowiedział Simeone - ofensywnie atakuje kostki.
1
Ten dwumecz powinien już być dawno zakończony. Jesteśmy od nich dużo lepsi, a tak trzeba będzię się męczyć.
4
@Andi18 Ofensywne Atletico... znowu będzie autobus na 30 metrze, a jak obejmą prowadzenie to na 20.
1
@marian_konopka Tam był spalony, ale sędzia ogólnie był dzis do dupy.
3
@MeMyselfAndI Haha, wyszedł, hahahaha
7
To Sociedad jest obrzydliwie słabe, to i tak cud, że tu dogrywka była. Do teraz nie wiem jak oni 4 bramki strzelili.
4
Stracić dwa gole po rożnych. Brawo.
0
Jakby był Alaba na boisku to byłby gol
0
Już prawie sobie bramke strzelili, dobry start.
1
Tyle ile razy z nimi zagramy w tym sezonie tyle razy powinni od nas dostać srogie lanie. Oni są beznadziejni. Nawet ich czarna magia ma jakieś problemy.