Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tyle ile razy z nimi zagramy w tym sezonie tyle razy powinni od nas dostać srogie lanie. Oni są beznadziejni. Nawet ich czarna magia ma jakieś problemy.
5
Coś takiego obronił, ale jak piłka mu leci w koszyk to nie
2
Co jest do cholery jasnej.
0
Ciągle to samo. Leci piłka w ręce bramkarzowi, a on sobie strzela bramke.
1
Co zrobił bramkarz?
0
Haha Prima Aprilis
1
Nie wlaczajcie odbiornikow!
0
Zubimendi, błagam Cię...
2
@Pressinho chyba sobie żartujesz, Lunin to dobry bramkarz
1
Gdyby gracze Sociedad potrafili troche lepiej przyjąć albo raz na rok potrafili znaleźć dobre podanie to może i by awansowali.
0
Będą emocje. 2-1
0
Przyjęcie na 10 metrów, ale magik. Pięknie zepsuł taką akcje...
1
@Nazio_87 Z taką grą to jedyne co będą wyciągąć to piłke z siatki.
14
Beznadziejny ten mecz, można sobie oczy wydłubać.
28
@cules100pro Skończy się na karnym dla Realu Madryt.
2
Ale kino w Neapolu.
0
Lią jak narazie mecz w swoim stylu.
3
Ogólnie cieszy to, że jesteśmy w bardzo dobrej formie, a nie gramy na 100%. Robert łapie forme, De Jong wygląda świetnie, zmiennicy też super. Zapowiada się niesamowita końcówka sezonu. Obyśmy tylko utrzymali cały skład zdrowy.
2
Tak trzeba grać żeby nie dawać sędziom możliwości zabierania Nam punktów. Ciągną ten Real jak mogą, ale to my kontrolujemy sytuacje. Trzeba się nastawić, że w El Clasico znowu pójdzie jakiś wałek - albo Tchouameni złapie Araujo w polu karnym, albo nie zaliczą prawidłowo zdobytej bramki lub Camavinga będzie mógł foulować 15 razy bez kartek - trzeba być gotowym na wszystko. Dużo rzeczy już widzieliśmy.
0
Ograbili Robercika :/
3
Sędziowie w Hiszpanii są po prostu słabi. Raz dadzą Realowi, raz odbiorą Barcelonie.
33
Mamy Almerie z zeszłego sezonu. To jest niepojęte co się dzieje w tej lidze. Na jeden błąd przeciwko Realowi dostają 3 na swoją korzyść. Tak jak w poprzednim sezonie, odechciewa się oglądać tego gówna. To nie jest sprawiedliwa rywalizacja.
1
Dawaj penalti łysy za te kradzieże.
0
Przynajmniej psychol wycięty.
5
To jest Almeria na Bernabeu v2. To jest po prostu kradzież.
6
@Cyzix Gdyby dawali nam karne za nic i nie odgwizdywaliby prawidłowych dla rywala to łatwiej byłoby wygrać.
0
@Pinek5 Ten koleś to bodajże zadeklarowany fan Realu. Jeśli się myle to niech mnie ktoś poprawi.
0
Dobrze to Leganes wygląda jak przejmują piłke.
1
Nie spodziewam się, że oni dzisiaj stracą punkty, ale niech się przynajmniej porządnie zmęczą. Ancelotti gra cały sezon 14 zawodnikami, niech ich zajeżdża.
1
@Bobo25 Sędziowie mają inny plan.