1

Tyle ile razy z nimi zagramy w tym sezonie tyle razy powinni od nas dostać srogie lanie. Oni są beznadziejni. Nawet ich czarna magia ma jakieś problemy.

5

Coś takiego obronił, ale jak piłka mu leci w koszyk to nie

2

Co jest do cholery jasnej.

0

Ciągle to samo. Leci piłka w ręce bramkarzowi, a on sobie strzela bramke.

1

Co zrobił bramkarz?

0

Haha Prima Aprilis

1

Nie wlaczajcie odbiornikow!

0

Zubimendi, błagam Cię...

2

@Pressinho chyba sobie żartujesz, Lunin to dobry bramkarz

1

Gdyby gracze Sociedad potrafili troche lepiej przyjąć albo raz na rok potrafili znaleźć dobre podanie to może i by awansowali.

0

Będą emocje. 2-1

0

Przyjęcie na 10 metrów, ale magik. Pięknie zepsuł taką akcje...

1

@Nazio_87 Z taką grą to jedyne co będą wyciągąć to piłke z siatki.

14

Beznadziejny ten mecz, można sobie oczy wydłubać.

28

@cules100pro Skończy się na karnym dla Realu Madryt.

2

Ale kino w Neapolu.

0

Lią jak narazie mecz w swoim stylu.

3

Ogólnie cieszy to, że jesteśmy w bardzo dobrej formie, a nie gramy na 100%. Robert łapie forme, De Jong wygląda świetnie, zmiennicy też super. Zapowiada się niesamowita końcówka sezonu. Obyśmy tylko utrzymali cały skład zdrowy.

2

Tak trzeba grać żeby nie dawać sędziom możliwości zabierania Nam punktów. Ciągną ten Real jak mogą, ale to my kontrolujemy sytuacje. Trzeba się nastawić, że w El Clasico znowu pójdzie jakiś wałek - albo Tchouameni złapie Araujo w polu karnym, albo nie zaliczą prawidłowo zdobytej bramki lub Camavinga będzie mógł foulować 15 razy bez kartek - trzeba być gotowym na wszystko. Dużo rzeczy już widzieliśmy.

0

Ograbili Robercika :/

3

Sędziowie w Hiszpanii są po prostu słabi. Raz dadzą Realowi, raz odbiorą Barcelonie.

33

Mamy Almerie z zeszłego sezonu. To jest niepojęte co się dzieje w tej lidze. Na jeden błąd przeciwko Realowi dostają 3 na swoją korzyść. Tak jak w poprzednim sezonie, odechciewa się oglądać tego gówna. To nie jest sprawiedliwa rywalizacja.

1

Dawaj penalti łysy za te kradzieże.

0

Przynajmniej psychol wycięty.

5

To jest Almeria na Bernabeu v2. To jest po prostu kradzież.

6

@Cyzix Gdyby dawali nam karne za nic i nie odgwizdywaliby prawidłowych dla rywala to łatwiej byłoby wygrać.

0

@Pinek5 Ten koleś to bodajże zadeklarowany fan Realu. Jeśli się myle to niech mnie ktoś poprawi.

0

Dobrze to Leganes wygląda jak przejmują piłke.

1

Nie spodziewam się, że oni dzisiaj stracą punkty, ale niech się przynajmniej porządnie zmęczą. Ancelotti gra cały sezon 14 zawodnikami, niech ich zajeżdża.

1

@Bobo25 Sędziowie mają inny plan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?