3



Cubarsi wraca do domu!

17

@Tasde Akurat to popieram. Po co Nam tu pacjent psychiatryka.

6

No i to jest świetny wynik dla Hiszpanii biorąc pod uwage jak dzisiaj grali.

0

Dlatego te gówniane przerwy reprezentacyjne to zło.

1

No i Frenkie do bazy. Brawo Koeman.

25

Cubarsi żyje, Pedri żyje, Lamine żyje i już nie grają. Jest dobrze. Na razie.

0

@PatrykBarca Pomoc Rabiot, Czuczameni i Guendouzi to faktycznie jest definicja tartaku. Beznadziejnie to wygląda.

3

De La Fuente kastruje tego Pedriego wystawiając go wyżej. On musi grać niżej żeby mieć większy wpływ na rozegranie.

2

@jacobFCB Huijsena za bycie...

0

Będzie żył Cubarsi. Spokojnie.

4

Wirus UEFA zaatakował?

1

Dobrze gra Frenkie. Widać, że jest w formie.

1

Straszne bagno w tej hiszpańskiej piłce.

0

Zaraz, zaraz... czy Osasuna ma mecz z Nami 27 marca, a dzień później mecz z Athleticiem? O co tu chodzi?

0



Oglądam sobie skrót Bayeru ze Stuttgartem i o matko, co ten Tah robi... Bild wybrał go bodajże najlepszym środkowym obrońcą rundy jesiennej i ja nie wiem czy on ma jakiś zjazd, jemu się nie chce biegać czy o co chodzi? Przecież to jest kryminał co on robił w tym meczu.

8

Na razie to niech on przynajmniej jakiś mecz zagra.

1

@Cvzx Nam to przynajmniej 6 pkt z Atletico dał.

2

Ferran zaczyna się "spłacać" co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia. Nie jest to grajek na pierwszy skład chyba, że nagle wystrzeli z formą jak Raphinha, ale nawet jeśli nie to taki rezerwowy jest zawsze wartościowy.

5

Mogli jeszcze z 10 obrońców wpuścić i stać na 10 metrze.

Narzekam na Lewandowskiego bo mu się należy, dzisiaj ogólnie zagrał przeciętnie, ale on nas przywrócił do żywych. To był gol jakiego żadna inna 9 by nie strzeliła. Klasa.

0

@katalonczyk987 Raphinha faworytem do balona, ale znika co drugi mecz. Co ja tu czytam...

0

Gołym okiem widać brak Frenkiego. Można go hejtować za gre w obronie, ale jeśli o kontrole meczu to jest ze dwa poziomy nad Casado.

3

@Kasy Miał bardzo dużo miejsca dopóki beznadziejnie nie przyjął. Dobrze wyszedł na pozycje po czym wszystko to zmarnował.

0

@kanver_ Obniżył xG o jakieś 0.1 beznadziejnym przyjęciem.

4

@macio_944 Do tego Yamal robi 90 innych rzeczy, których Lewandowski nie zrobi. Gdy Lewy nie strzela jest bezużyteczny. Okrutne, ale taka jest prawda.

0

Lewandowski nie ma prawa w takiej formie zaczynać w pierwszym składzie i to nawet nie chodzi o dzisiejszy mecz. Problem jest taki, że Ferran jest przeciętny. Od kilku tygodni gramy bez napastnika.

28

Bellinghama to mogą do McTominaya porównywać, a nie do Pedriego.

0

Muszą takie minuty potwierdzić golem. Niestety. Inaczej przegrają.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Nie zgodze się. Villareal miał dobre pierwsze 10-15 minut. Potem przeciętnie. Mecz bardziej na remis, ale Villareal nie ciśnie ich jakoś bardzo.

21

Dociągnie do Mundialu, zagra albo nie zagra bo znowu będzie kontuzjowany i to będzie koniec Neymara. Talent niebotyczny, ale niestety głowa nie dojechała.

1

Ale to jest nienormalne, że takie chore rzeczy zawsze muszą zdarzać się w meczach Realu. Niepojęte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?