Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Cubarsi wraca do domu!
17
@Tasde Akurat to popieram. Po co Nam tu pacjent psychiatryka.
6
No i to jest świetny wynik dla Hiszpanii biorąc pod uwage jak dzisiaj grali.
0
Dlatego te gówniane przerwy reprezentacyjne to zło.
1
No i Frenkie do bazy. Brawo Koeman.
25
Cubarsi żyje, Pedri żyje, Lamine żyje i już nie grają. Jest dobrze. Na razie.
0
@PatrykBarca Pomoc Rabiot, Czuczameni i Guendouzi to faktycznie jest definicja tartaku. Beznadziejnie to wygląda.
3
De La Fuente kastruje tego Pedriego wystawiając go wyżej. On musi grać niżej żeby mieć większy wpływ na rozegranie.
2
@jacobFCB Huijsena za bycie...
0
Będzie żył Cubarsi. Spokojnie.
4
Wirus UEFA zaatakował?
1
Dobrze gra Frenkie. Widać, że jest w formie.
1
Straszne bagno w tej hiszpańskiej piłce.
0
Zaraz, zaraz... czy Osasuna ma mecz z Nami 27 marca, a dzień później mecz z Athleticiem? O co tu chodzi?
0
Oglądam sobie skrót Bayeru ze Stuttgartem i o matko, co ten Tah robi... Bild wybrał go bodajże najlepszym środkowym obrońcą rundy jesiennej i ja nie wiem czy on ma jakiś zjazd, jemu się nie chce biegać czy o co chodzi? Przecież to jest kryminał co on robił w tym meczu.
8
Na razie to niech on przynajmniej jakiś mecz zagra.
1
@Cvzx Nam to przynajmniej 6 pkt z Atletico dał.
2
Ferran zaczyna się "spłacać" co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia. Nie jest to grajek na pierwszy skład chyba, że nagle wystrzeli z formą jak Raphinha, ale nawet jeśli nie to taki rezerwowy jest zawsze wartościowy.
5
Mogli jeszcze z 10 obrońców wpuścić i stać na 10 metrze.
Narzekam na Lewandowskiego bo mu się należy, dzisiaj ogólnie zagrał przeciętnie, ale on nas przywrócił do żywych. To był gol jakiego żadna inna 9 by nie strzeliła. Klasa.
0
@katalonczyk987 Raphinha faworytem do balona, ale znika co drugi mecz. Co ja tu czytam...
0
Gołym okiem widać brak Frenkiego. Można go hejtować za gre w obronie, ale jeśli o kontrole meczu to jest ze dwa poziomy nad Casado.
3
@Kasy Miał bardzo dużo miejsca dopóki beznadziejnie nie przyjął. Dobrze wyszedł na pozycje po czym wszystko to zmarnował.
0
@kanver_ Obniżył xG o jakieś 0.1 beznadziejnym przyjęciem.
4
@macio_944 Do tego Yamal robi 90 innych rzeczy, których Lewandowski nie zrobi. Gdy Lewy nie strzela jest bezużyteczny. Okrutne, ale taka jest prawda.
0
Lewandowski nie ma prawa w takiej formie zaczynać w pierwszym składzie i to nawet nie chodzi o dzisiejszy mecz. Problem jest taki, że Ferran jest przeciętny. Od kilku tygodni gramy bez napastnika.
28
Bellinghama to mogą do McTominaya porównywać, a nie do Pedriego.
0
Muszą takie minuty potwierdzić golem. Niestety. Inaczej przegrają.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Nie zgodze się. Villareal miał dobre pierwsze 10-15 minut. Potem przeciętnie. Mecz bardziej na remis, ale Villareal nie ciśnie ich jakoś bardzo.
21
Dociągnie do Mundialu, zagra albo nie zagra bo znowu będzie kontuzjowany i to będzie koniec Neymara. Talent niebotyczny, ale niestety głowa nie dojechała.
1
Ale to jest nienormalne, że takie chore rzeczy zawsze muszą zdarzać się w meczach Realu. Niepojęte.