Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sędzia robi wszystko żeby ich utrzymać w meczu.
0
Super foul. Hahahaha.
4
W 20 minucie można było pomyślec, że to będzie spacerek dla Realu, a tu prosze. Pięknie gra Betis i oby tak do końca.
0
To musi być 3:1...
0
@Piotrek1993 ???
0
Czerwo za foul na goacie.
1
Teraz żeby tylko nie zaczęli obrony Częstochowy.
1
@ViscaelBarca2007 Inzaghi to terrorysta. Oni w Lidze Mistrzów mieli 11 bramek strzelonych... Crvena Zvezda miała 13.
0
Mocarny ten Betis.
0
@MeAndSwan 2,3 i przedewszystkim 4 na tak. 1 to głupota.
1
Widze, że tłusty czwartek wleciał na całego. Pączki prawdopodobnie z adwokatem albo czymś mocniejszym.
3
@mekston top five biggest fights in history
2
Właśnie kupiłem pączka za 25zł, a Wy co? Dalej pączki za śmieszne 5 zł? Hehe, narazka.
4
Żałosne jest to Sociedad.
2
Turecki flop. Cofnął się w rozwoju.
3
Najlepszy mecz Endricka w Realu, bardzo dobrze gra.
0
Standardowe Sociedad - niby dobra pomoc, klepią sobie, stwarzają sytuacje, ale nie potrafią strzelać goli.
3
Z automatu to powinna być żółta dla nurka.
2
My mieliśmy swoje problemy, ale to co się dzieje z United to jest powoli przebijanie dna.
1
Ale Tottenham wygląda beznadziejnie na tle City.
0
@blakkudium To chyba ten nowy nabytek MU tak ładnie podał, nieprawdaż?
28
@blakkudium Lią niech zostanie w Milą
0
Jak my mogliśmy zremisować ten durny mecz...
2
@Kinginiesta Jak zagrasz za milion bez podatku to jesteś 250k do przodu, warto.
0
@MessiForeverTheBest Przecież on na konferencji po tym meczu powiedział, że plan na mecz był całkowicie inny ;p
3
@tbas A Real nie gra na kontry?
0
Szczęsny miał dzisiaj pecha. Dwie bramki prawie wybronił (sam na sam Griezmanna i strzał Sorlotha na "pustą"). Mimo 4 bramek straconych miał przynajmniej 2-3 kluczowe interwencje. Bardzo dobry występ. Dużo to też mówi o stanie naszej obrony.
1
@Hubertusk Czy ja wiem czy tak dawno. W grudniu było to samo.
1
Tragedii nie ma bo potrafimy grać na wyjeździe, ale tak pod górke to chyba tylko ten klub sobie potrafi robić...
4
Okropny mecz Kounde.