Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Simeone to 2-1 chyba pasuje.
1
Dobrze by było gdyby to Atletico wcisnęło na remis. Przy takim wyniku ich szanse na awans byłyby spore.
1
Jeśli chodzi o aspekty piłkarskie to ten mecz delikatnie mówiąc dupy nie urywa.
3
Powiem tak - Barcelona jest poziom wyżej i od Atletico, i od Realu. Przynajmniej jeden puchar na własnym podwórku (nie licze Superpucharu) musi być.
1
O ja pierdole...
3
Valverde trzyma im i atak, i obrone.
3
@Veysel Co robi Atletico?
0
Co oni robią... tiki taka z Ekstraklasy.
9
Obrzydliwy kwadrans Atletico.
0
Grajcie na Galana, on jest cienki.
2
Javi Galan, niesamowite ustawienie
0
@KacperVEB Da sie na miesiac. Nie ma żadnych umów.
1
Szczęsny tak, Ter Stegen nie.
2
@jacobFCB Nie powinniśmy sprowadzać żadnego pomocnika. Są ważniejsze pozycje do uzupełnienia.
1
@MOLESTA Na Isaka nie widze żadnych szans bo zawołają za niego 100+ baniek, a Barcelona nigdy tyle nie zapłaci.
16
My mamy 71 bramek strzelonych w lidze z emerytowanym napastnikiem, Brazolem wypychanym w lato i dzieckiem z 2 klasy gimnazjum.
Najlepsza drużyna na świecie, która zdominuje świat futbolu przez najbliższe 10 lat ma 55 bramek.
Atletico "200 baniek wydanych w lato" 43 gole...
No jest różnica.
3
@krol211 W tym roku to już na pewno.
1
@Pitinho Tak szczerze to całe trio ma zjazd formy i jak chcemy wygrywać puchary to muszą zacząć grać lepiej. W tym momencie wózek ciągnie głównie Pedri.
2
To był mecz idealny. Mamy marzec i taki mecz gdzie możemy sobie "odpocząć" jest na wage złota. Nic tylko się cieszyć.
1
Dawno nie widziałem żeby ktoś tak w spojenie trafił jak Pedri. Szkoda, że mu to nie wpadło.
3
Idealnie to się ułożyło, że przed Ligą Mistrzów mamy mecz gdzie nie trzeba wkładać dużo energii.
0
Najlepszy zawodnik meczu z bramką.
0
@yoli To jest sarkazm?
0
Chyba bardziej klarownego czerwa nie może być.
4
Atletico taki słaby mecz, ale jednak 3 pkt. Szkoda.
2
@PuszkinFan Przecież oni z Nami nie istnieli przez 3/4 meczu.
1
Jak nie jeden klub z Madrytu ma farta to drugi...
0
Disasterclass Nico w tym meczu.
O panie, co on robi...
11
Mecz PSG z Liverpoolem pokaże czy oni faktycznie są w tak niesamowitej formie czy farmerska liga robi swoje. Szkoda tylko, że grają wtedy co my.
3
@Coutinho007 Ja tam się ciesze, że go nie ma. Przyszedłby jakiś kluczowy mecz i by coś znowu odpieprzył. Może potrzebował zmiany otoczenia.