0

Oglądacie rządowych czy Inter - Bayern?

4

@Kubsoleon Salah też miał takie mecze, Dembele pierwsze miesiące kopał się po czole. Nie da się grać zawsze dobrze (chyba że jesteś Messim).

2

@Luciano99 Ale mnie to rozbawiło jak on podniósł ręke przy stracie bramki po rożnym.

1

@barcelonaLM To tylko pokazuje jakim szambem jest Manchester United. Tam każdy kto przychodzi gra poniżej oczekiwań i każdy kto odchodzi gra lepiej.

4

Tak patrze na ten skrót PSG z AV to jak my mieliśmy męczarnie to co mieli oni? Przecież oni z 4 bramki w 5 minut mogli stracić.

2

Finał Pucharu Króla w sobote o 22, a półfinał Ligi Mistrzów już we wtorek... będzie dużo emocji.

0

Jestem bardzo ciekawy jak zagramy mecz z Celtą. Jeśli nawet u siebie zagramy takie gówno to naprawde będzie można mówić o kryzysie. Narazie jednak nie ma co jeszcze dramatyzować.

3

Trzeba Wojtkowi wybić z głowy te wejścia w nogi na pełnej. Mimo wszystko gdy on jest w bramce czuć zdecydowanie większy spokój niż z Ter Stegenem.

3

To była trzecia połowa z Leganes.

2

@macio_944 To jest inna Barcelona, spokój.

0

@Jonyx Da rade, spokojnie.

2

https://x.com/mest4ri_/status/1911497492308382008

Skandal, skandal, skandal. Nie powinien powąchać murawy w tym sezonie.

0

Skończy się na 3 meczach. Nikt się nie spodziewał.

1

Po meczu. Żałosne Alaves.

1

Piękne są te akcje ofensywne Alaves...

3

To Leganes ze wczoraj zapakowałoby ze 3 Realowi.

0

Dobrze to Alaves grało do 25 minuty, od tamtej pory nic. Zero z przodu.

2

To będziemy grać po 10.

0

@FcPortoFan1999 Nie tylko w tym roku.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Powiedziałbym, że każda inna kara niż 4 mecze zawieszenia to będzie skandal, a wtedy nie zagra w finale.

0

Całkowicie wyłączając komu się kibicuje to ten foul Mbappe powinien zakończyć jego sezon w hiszpańskich rozgrywkach. To było wejście na połamanie nogi.

0

A czy przypadkiem zawieszenia ligowe nie liczą się też w Pucharze Króla?

1

@VegetaPolska No Perez zadziała, zamiast zawieszenia będzie penalti para Real Madrid.

0

Każdy piłkarz, który dołącza do tego bandyckiego klubu jest taki sam.

0

Czerwo 100000% musi być

0

@kiper09 Nie pamiętam kiedy mecz Realu ostatnio skończył się 0:0 ;p Ale nie narzekałbym.

0

Cud. Nie spodziewałem się.

0

Foul, ale im nie gwizdną. To będzie gol. A może jednak?

1

Oby Balde nie wyleciał na dłużej niż 2 tygodnie - wtedy da rade wrócić na półfinał LM i może nawet na finał CDR.

0

Jeśli Alaves jutro zagra tak jak Leganes dzisiaj to jest potencjał na coś pozytywnego dla Nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?