0

@Korek365 Balde wróci

1

Typowy mecz z Interem.

5

@ZwyklyKibicBarcy04 A przy drugiej przegrał pojedynek w powietrzu.

0

@FanBarcy22 Spokojnie...

0

Nie chce widzieć jak odpadamy z Interem po tym jak jesteśmy od nich tysiąc razy lepsi po raz kolejny. Skuteczność do cholery.

1

Sami podłączyliśmy ten Inter. Oni wyglądają koszmarnie fizycznie, ledwo biegają. Musimy to wygrać.

7

To, że tutaj jest 2-2 to zbrodnia na futbolu. Powinniśmy mieć tutaj dwie bramki przewagi PRZYNAJMNIEJ.

0

@Criss18Barca Czy ty masz rozum i godność człowieka? Kto Ci po nim jechał?

1

Już było za pięknie. Ja piernole.

1

@TheBigShow Tak, po tej kontuzji będzie biologicznym 18-latkiem.

0

@Yoshi94 W młodzikach Arsenalu jest jakiś Polak. Był też w kadrze bodajże niedawno, więc nawet 6 Polaków.

2

@Yoshi94 Z czego dwóch ławkowiczów z Interu, jakiś dzieciak z młodzieżówek z Arsenalu, bramkarz, który już nie gra w kadrze i 37 letni Lewy ;p

3



Trzeba wygrać 4 klasyki w tym sezonie, nie ma innej opcji.

3

@PIWOSZ89 Jak można żałować, że się oglądało półfinał LM?

1

@Eklerek Arsenal dwie też + PSG dwie ostatnie po spalonych minimalnych

1

Beznadziejny wynik Arsenalu. Mieli 2-3 dobre sytuacje i w takim meczu musieli je wykorzystać. PSG też mogło wygrać wyżej (choć uważam, że w 2 ostatnich sytuacjach były spalone). Mecz na remis według mnie.

9

PSG wydaje się być lepszą drużyną, ale ja bym Arsenalu nie skreślał. Szkoda tej ostatniej sytuacji bo Kanonierzy nie mogą dzisiaj przegrać.

0

@Mroziu Musieliby zostać wykluczeni na 4+ spotkań inaczej zawieszenie nie przejdzie na lige.

7

@CLS63AMG Moje zdanie jest takie, że klub powinien robić to czego sobie życzy Flick, a Flick zażyczy sobie żeby Frenkie został, więc tak mają zrobić.

0

@KrwawiaceoczyVEB To sarkazm? Oni już spadli.

5

@barcanawieki A tu jeszcze KMŚ przed nimi.

16

@UriBoyka Dupska tak pękły po El Clasico, że cała Europa prąd straciła.

0

@norbi77 Xabi przyjdzie od nowego sezonu.

3

@kocieek Valverde, Alaba, Asencio, Fran i wyjdzie im to na dobre bo Vasquez jest beznadziejny.

0

@Janas11224 Kiedyś coś czytałem, że to kwestia panierki, ale kij wie tak naprawde.

0

@Eto'o9 R10 Tragedią nie będzie, ale biorąc pod uwage forme Interu to będzie słaby wynik. Balde może wrócić, a jeśli to zrobi to z pierwszego składu kontuzjowany będzie tylko Lewy.

0



Wylosował się bardzo dobry sędzia.

2

Linetty bardzo dobra pierwsza połowa z Napoli, ale Torino przegrywa do przerwy 2-0.

3

McTominay uciekł z Manchesteru United i zaraz może być mistrzem Włoch, a Manchester United może być mistrzem utrzymania na 17 miejscu.

0

@Marcelinho99 Flick nie chciałby iść do Realu bo oni nie pasują do jego stylu gry. Drewniana pomoc i atak, który nie biega.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?