Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Torto Oni mają cholernie bogatych właścicieli. Mogą namieszać we włoskiej piłce.
1
@GTBTP Jak kolega wyżej, nie ma opcji żeby kelner nie znał języka polskiego w Polsce...
5
Inter gra za godzine. Warto sobie obejrzeć do obiadu.
0
@FCB_dimiC Nie no, dla nich wszystko albo prawie wszystko było tak jak być powinno, ale jak miałoby nie być skoro sędzia nie daje ewidentnej czerwonej, nie gwiżdże karnego i nie daje kilku żółtych kartek?
Co innego piłkarze, tamci troglodyci mieli jeszcze pretensje do sędziego po tym jak przez cały mecz sędziował pod nich.
5
https://www.realmadryt.pl/news/139006-oceny-zawodnikow-po-meczu-z-barcelona
Ocena sędziego według użytkowników notatnika i redakcji? 3,5/6
"Trudno mówić o ewidentnych błędach sędziego".
Chorzy ludzie, chorzy. Dla nich poprawne sędziowanie to takie gdy korzystają na błędach sędziego. Jaki klub tacy kibice najwidoczniej.
5
@Hawajczyk To jest psychiatryk.pl, wystarczy spojrzeć na poziom komentarzy tych ludzi. Tam nawet redaktorzy są odklejeni.
0
Tak swoją drogą to Arsenal i PSG są w tej chwili w bardzo uprzywilejowanej pozycji do wygrania LM.
PSG to mecze ligowe przez cały sezon może grać jak sparingi. Mają 20 pkt przewagi, więc kluczowi piłkarze mogą odpoczywać kiedy sobie tylko Enrique chce. Został im tylko finał Puchar Francji, ale to dopiero za miesiąc.
Arsenal już dawno wypisał się z walki o mistrza i tylko sobie dojadą na drugim biegu do końca ligi, w Pucharze też już ich nie ma.
Inter dopiero teraz odpadł z Pucharu Włoch, a z Napoli będą się bić o mistrza pewnie do ostatniej kolejki.
Barcelona musi się napieprzać z ciągniętym za uszy przez sędziów realem i w lidze, i w Pucharze. Mnóstwo spotkań gdzie nawet nie było 72 godzin odpoczynku.
Trzeba będzie grać bardzo mądrze w ostatniej fazie sezonu.
3
Trzeba będzie z Interem mądrze szachować siłami. Oni też mają swoje problemy.
3
@Firestone Oni to chyba jakiś szablon mają gdy kupują sobie zawodników. Problemy z głową? Tak. Nadmierna agresja? Tak. IQ niższe od szympansa? Tak. To bierzemy.
0
@Vurt Czyli standard od ponad 100 lat.
0
A teraz wyobraźcie sobie emocje gdybyśmy jeszcze z nimi grali finał Ligi Mistrzów. Ło panie.
12
Ogólnie wczorajszy mecz pokazał, że potrzebujemy bardzo, ale to bardzo dodatkowego skrzydłowego. Raphinha zagrał katastrofalnie, to był najgorszy jego mecz w tym sezonie.
17
Pamiętam jak go ludzie hejtowali za to. On wiedział jaki to kretyn.
4
4 mecze dostanie max.
4
@Criss18Barca To nie był bezpośredni gol z wolnego.
6
@MysticCat Pewnie to samo co teraz robi Enrique.
64
Gdyby ode mnie zależało wręczenie balona to na ten moment dałbym Pedriemu. On gra po prostu najrówniej na nieosiągalnym poziomie dla 99,9% pomocników. Dla mnie najlepszy na świecie do tej pory.
1
@Seledynowy Beznadziejny mecz. Chyba najgorszy w sezonie.
4
Dwa ostatnie klasyki to: brak czerwonej dla Camavingi i bodajże Viniciusa w pierwszym meczu. Dzisiaj brak czerwonej kartki dla Tchouameniego i brak karnego na Ferranie. Koniec meczu, Rudiger kopie Ferrana, VARu nie ma. Minute później Raphinha robi padolino i nagle VAR się uruchamia. To jest po prostu strach. Strach przed gwizdaniem przeciwko rządowym. To jest wypaczanie wyników spotkań. Ten klub nadaje się do utylizacji. Wszyscy widzieli co oni dzisiaj robili na boisku w 122 minucie z psycholem rudigerem na czele.
0
"Eksperci" w studiu. Chryste...
8
Dudek sędziego chwali hahahahahhaahaha. Wiadomo gdzie bronił.
1
Piękny mecz Ferrana. Zrobił Nam karnego (którego sędzia nie odgwizdał), strzelił bramke i biegał za trzech. Godnie zastąpił Lewego.
3
Ciesze się bardzo, ale jestem też wściekły. Sędzia prawie zabrał Nam trofeum. Teraz będzie jakieś pieprzenie, że real się postawił. Gówno prawda. Tchouameni w 30 minucie powinien być w szatni i byłoby po meczu. Na Ferranie karny ewidentny. Żałosny, mały klubik dostał dokładnie co chciał po wczorajszym cyrku. To była jedyna możliwość na rywalizacje z Nami. Futbol i sprawiedliwość zwyciężyły - dzięki Ci Kounde!
7
Przeciwko sędziom. Przeciwko patologicznemu klubowi. Dobro zwyciężyło.
2
@mmaciass Gdyby sędzia sędziował normalnie tak by było.
1
To jest kurwa skandal. To jest wypaczenie wyniku. Teraz powinniśmy świętować zdobycie pucharu.
8
Zawodnik, którego nie powinno być na boisku strzela gola. Karny na Ferranie niepodyktowany. Tak swoją historie budował i buduje real madryt.
0
@kuz Foul zawodnika, którego nie powinno być na boisku.
3
Trzeba być lepszym o 500% od rywala bo musisz się bać, że sędzia ich przepchnie. Co za gówno.
1
Tak wygląda "prawidłowe" sędziowanie według realu madryt. Odechciewa się oglądać to gówno. Ostatnio Camavinga oszczędzony teraz Tchouameni. Żałosny klub.