Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi33 A nawet tryplet krajowy.
1
@zodiak_10 Gdzieś widziałem kompilacje Odegaarda w sytuacjach strzeleckich jak podaje zamiast strzelać. Chłop nie lubi strzelać goli.
3
@VegetaPolska Co ja kurła czytam...
3
Nie ma kto w tym Arsenalu strzelić gola. Tworzą sobie niby jakieś okazje, Saka próbuje na tym skrzydle, ale to wszystko takie nieprzekonujące. Ciężko wierzyć w to, że oni będą w ogóle w stanie dwie bramki tu strzelić.
0
Brakuje Arsenalowi siły w ofensywie. Sam Saka to jednak dosyć mało.
0
Ale choke hahaha. Ale kolejny bardzo dobry półfinał.
0
No jak Arsenal traci bramke ze stałego fragmentu to nie wróże im sukcesu dzisiaj.
0
Boli dupsko strasznie bo każdy z tych zespołów był do pokonania, eh...
0
Ale dało się to PSG zdominować.
2
I to jest to. Pierwszy foul obrońcy i jest kartka. Di Marco walił Yamala po nogach i nic.
0
Ale start Arsenalu niesamowity.
2
Donnarumma im wyjął ze 3 bramki w dwumeczu.
2
Powiem Wam, że kac powoli mi przechodzi. Zagrać dobry mecz z Realem, dowieźć lige i to będzie spektakularny sezon biorąc pod uwage w jakim punkcie byliśmy przed sezonem. Mamy fantastycznego trenera, bardzo młody skład, nowy stadion za rogiem i co raz lepszą sytuacje finansową - za rok będziemy się znowu bić o zwycięstwo w LM. Wydaje mi się, że będzie o to znacznie trudniej niż w tym roku, ale na pewno będziemy w gronie drużyn, które będą w stanie to zrobić.
7
Tak szczerze to Eric grający tak jak ostatnio jak dla mnie jest bardzo dobrą alternatywą dla Kounde na PO, a do tego obleci też inne pozycje jakby było trzeba, więc zakup PO możemy sobie odpuścić. Na pewno potrzebujemy kogoś na LO, a najbardziej lewoskrzydłowego z dryblingiem. Napastnika pewnie nie kupimy bo zostanie Lewy na ostatni rok i Ferran jako zmiennik. Nie musimy robić jakichś ogromnych zakupów tylko mądrze uzupełnić pełne luki w składzie.
0
@michal26 Kontakty są dwa. Jeden przed polem karnym, drugi w polu karnym. Według przepisów liczy się gdzie foul jest kontynuowany. Pamiętasz taki foul na Endricku gdzie go koleś ciągnął przez 5 metrów? Tam był karny i to bardzo naciągany bo do pola karnego to mu jeszcze sporo brakowało.
2
@michal26
Tu masz co Archivo VAR pisał o tym. To prawda, że Archivo VAR niejednokrotnie pisze dziwne rzeczy, ale to jest 100% karny.
0
@Sulimo Ciężko o rozsądek i pokore gdy po raz kolejny w meczu z Interem sędziowie Cie przekręcają.
0
Nie jestem za tym żeby go obrażano, ale konsekwencje jakieś trzeba wyciągać. Za 60 milionów powinniśmy go sprzedać, on stanął w miejscu, a nawet notuje regres. Widocznie Barcelona do niego nie pasuje.
1
@Kubsoleon Widocznie o jedną za mało. Można sobie teraz tylko gdybać.
0
@Kubsoleon Tak, ale my mieliśmy olbrzymie momentum, Inter nie istniał. Przy dobrych wiatrach można było im trzecią, a może czwartą bramke wcisnąć.
1
Eric oczywiście wczoraj grał bardzo dobrze, ale tego pustaka to chyba tylko gracz Barcelony mógł nie strzelić i to w takim momencie. Mieliśmy ich na widelcu, to były nasze minuty w tym meczu. Darłem się do telewizora żeby zabili ten dwumecz i były ku temu okazje, eh...
2
@barcanawieki To nie VAR jest problemem tylko ludzie, którzy go obsługują.
2
@RoberDzik Tylko czy topowy bramkarz wczoraj zrobiłby coś więcej? Właściwie wszystko poza zasięgiem. Na pewno w pierwszym meczu dało się jednej bramki z rożnego uniknąć. Ciężko gra się bez obrony.
5
@cosinus90 Tak, VAR anuluje prawidłowego karnego na Yamalu, Marciniak nie widzi foulu na Martinie, ale bądźmy cicho. Ten sam sędzia na VAR, który już kręcił wałki w słynnym meczu z Interem (ręka Dumfriesa) i z Bayernem (foul na Dembele w polu karnym), ale bądźmy cicho. Taki Real w Lidze Mistrzów każde 50/50 po swojej stronie, a to Benzema sobie fouluje Donnarumme w polu karnym, a to Vinicius wali w szyje gracza Lipska, a to Marciniak gwiżdże spalonego na milimetry w meczu Realu z Bayernem w ostatniej akcji meczu, ale tak bądźmy cicho. Za rok znowu będzie to samo.
4
Zaraz mnie coś strzeli. Miało być lepiej rano, a nie jest.
0
@Values Foul na Yamalu to karny, foul Dumfriesa przed golem na 3:3 pisałem już setki razy tutaj.
9
Tryplet sędziego na VAR i jeszcze dzisiaj dołożył dublet. Wszystkie te sytuacje miały miejsce z tym samym sędzią na VAR. Niech mi ktoś powie, że to są normalne błędy. Szczególnie ta ręka Dumfriesa. To jest jakiś cyrk.
5
@Arcybiskup To jest karny, 0 kontrowersji. W zwolnionym tempie czy bez Cubarsi zabiera noge Martineza. Wenger głupoty gada.
11
@Arcybiskup W studiu sobie może analizować. Na boisku pewnie odwalałby jak zawsze. Dobrze, że już nie sędziuje.
3
@Consigliere Twoja opinia jest całkowicie słuszna. Tam jest foul, nie ma nawet o czym dyskutować. Noga Dumfriesa jest w powietrzu i uniemożliwia Martinowi kopnięcie piłki. Dodajmy do tego anulowanie prawidłowego karnego na Yamalu. Skandal, kolejny skandal.