Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to jest foul nad czym on się zastanawia?
Bardziej bym się przyjrzał temu foulowi Casado.
2
Z taką skutecznością bylibyśmy pierwsi w lidze z przewagą. Właśnie tak nasze mecze by wyglądały.
1
Balde ma forme mutant. Oby to się utrzymało.
2
Dzisiaj Wojtek samobój, dwa karne obronione i na koniec czerwona kartka. Mecz się skończy 6-5.
5
Leganes na TOP 4 ubiło już 7 punktów.
0
@Criss18Barca Katalońskie media nie mają bladego pojęcia o niczym. Żaden z tych szmatławców nie przewidział, że Szczęsny dziś zagra. Oni od początku kadencji Flicka nie wiedzą nic.
0
Daliśmy Getafe punkt, teraz Sociedad przegrywa z nimi u siebie... uciekają od strefy spadkowej.
0
Manchester United vs Tottenham - w tej formie obie drużyny by przegrały.
13
@Herato Ja za te strate w lidze winie piłkarzy, a nie trenera. Trener ma za zadanie dać narzędzia piłkarzom czyli pomóc im w tworzeniu sytuacji bramkowych, a tych nie brakuje. Nie strzeli za nich bramki.
20
Gdyby te piłkarki z Madrytu miały jeden dzień wolnego więcej to by wygrały.
22
Oby to tylko nie oznaczało, że jak teraz Pedriego zabraknie to będzie 0 kreacji w środku pola. Pedri i tak by pewnie dzisiaj na ławce siedział do tej 60 minuty, ale w przypadku złego wyniku mógłby bardzo pomóc. Oby dzisiaj go nie brakowało.
0
Smutne to jest.
1
@Pawci023x Oborniki Częstochowa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Cule2013 Ale do czego ty tutaj eksperta potrzebujesz ;p Nie ma mikstów w piłce nożnej. Kobieta nie mogłaby grać w męskiej drużynie.
2
@Salchent Nikt wiarygodny tego nie podał, fake news. Zresztą nawet za 300 by nie odszedł.
0
Iga odwaliła Benfice.
0
Real skończy 10, City 22 i niech się biją w 1/16. City jest beznadziejne, ale do lutego/marca wiele się zmieni.
1
@Pedri16Future Nie do końca. Bayern ma tyle samo punktów co Real. Będzie się liczył bilans bramkowy.
4
Przy tym 2:0 wydawało się, że City ma już te baraże w garści, ale z taką grą to oni mogą nawet z Club Brugge stracić punkty u siebie. Szkoda bo mogli postawić pod ścianą PSG, a taki wynik sprawia, że PSG raczej awansuje.
0
@SelloutCrowd Przed meczem mieli około 2%.
0
Koszmarnie wyglądają. Zupełnie nie jak drużyna Guardioli. Ani utrzymania przy piłce ani pressingu, nic.
0
@Gomess Tak. znaki
0
Cud, że Dembele to trafił.
1
@SelloutCrowd Za dużo żeby to rozpisać.
0
Oby taki wynik się utrzymał. Ewentualnie City może strzelić jeszcze pare.
0
@Messibestplayerintheworld Bo przy tym jak układa się tabela dostanie się do TOP8 z 15 punktami jest bardzo trudne.
0
Bayern w łeb 2-0. Jeśli nie zdobędą dziś chociaż punktu TOP 8 praktycznie nie będzie możliwe dla nich.
3
Maszyna Flicka zjada na śniadanie oba te szejkerskie twory. Przeciętny mecz.
3
Beznadziejne to El Cashico jak narazie.