0

No to jest foul nad czym on się zastanawia?

Bardziej bym się przyjrzał temu foulowi Casado.

2

Z taką skutecznością bylibyśmy pierwsi w lidze z przewagą. Właśnie tak nasze mecze by wyglądały.

1

Balde ma forme mutant. Oby to się utrzymało.

2

Dzisiaj Wojtek samobój, dwa karne obronione i na koniec czerwona kartka. Mecz się skończy 6-5.

5

Leganes na TOP 4 ubiło już 7 punktów.

0

@Criss18Barca Katalońskie media nie mają bladego pojęcia o niczym. Żaden z tych szmatławców nie przewidział, że Szczęsny dziś zagra. Oni od początku kadencji Flicka nie wiedzą nic.

0

Daliśmy Getafe punkt, teraz Sociedad przegrywa z nimi u siebie... uciekają od strefy spadkowej.

0

Manchester United vs Tottenham - w tej formie obie drużyny by przegrały.

13

@Herato Ja za te strate w lidze winie piłkarzy, a nie trenera. Trener ma za zadanie dać narzędzia piłkarzom czyli pomóc im w tworzeniu sytuacji bramkowych, a tych nie brakuje. Nie strzeli za nich bramki.

20

Gdyby te piłkarki z Madrytu miały jeden dzień wolnego więcej to by wygrały.

22

Oby to tylko nie oznaczało, że jak teraz Pedriego zabraknie to będzie 0 kreacji w środku pola. Pedri i tak by pewnie dzisiaj na ławce siedział do tej 60 minuty, ale w przypadku złego wyniku mógłby bardzo pomóc. Oby dzisiaj go nie brakowało.

0



Smutne to jest.

1

@Pawci023x Oborniki Częstochowa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Cule2013 Ale do czego ty tutaj eksperta potrzebujesz ;p Nie ma mikstów w piłce nożnej. Kobieta nie mogłaby grać w męskiej drużynie.

2

@Salchent Nikt wiarygodny tego nie podał, fake news. Zresztą nawet za 300 by nie odszedł.

0

Iga odwaliła Benfice.

0

Real skończy 10, City 22 i niech się biją w 1/16. City jest beznadziejne, ale do lutego/marca wiele się zmieni.

1

@Pedri16Future Nie do końca. Bayern ma tyle samo punktów co Real. Będzie się liczył bilans bramkowy.

4

Przy tym 2:0 wydawało się, że City ma już te baraże w garści, ale z taką grą to oni mogą nawet z Club Brugge stracić punkty u siebie. Szkoda bo mogli postawić pod ścianą PSG, a taki wynik sprawia, że PSG raczej awansuje.

0

@SelloutCrowd Przed meczem mieli około 2%.

0

Koszmarnie wyglądają. Zupełnie nie jak drużyna Guardioli. Ani utrzymania przy piłce ani pressingu, nic.

0

@Gomess Tak. znaki

0

Cud, że Dembele to trafił.

1

@SelloutCrowd Za dużo żeby to rozpisać.

0

Oby taki wynik się utrzymał. Ewentualnie City może strzelić jeszcze pare.

0

@Messibestplayerintheworld Bo przy tym jak układa się tabela dostanie się do TOP8 z 15 punktami jest bardzo trudne.

0

Bayern w łeb 2-0. Jeśli nie zdobędą dziś chociaż punktu TOP 8 praktycznie nie będzie możliwe dla nich.

3

Maszyna Flicka zjada na śniadanie oba te szejkerskie twory. Przeciętny mecz.

3

Beznadziejne to El Cashico jak narazie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?