4

@Oscar_Hernandez Od jakiego czasu śledzisz La Ramble i co skłoniło Cię do założenia swojego pierwszego konta?

1

We wtorek to już na pewno.

0

@Filipem Do tego klasyku to długa droga szczególnie jeśli utrzymamy skuteczność z ostatnich spotkań.

2

@Coutinho007 Zgubili już bardzo dużo. Problem jest taki, że my więcej.

0

@Janas11224 O kurła, ale kurs.

0

@FCB24 Mecz z Osasuną mówi Ci to coś?

3

Niech mi ktoś powie, że oni mają tyle samo szczęścia co inne drużyny.

1

5 spotkań zawieszenia.

0

Valencia więcej szczęścia niż rozumu, ale oby tak do końca.

0

@Lahey Akurat pismakom to nie przeszkodzi.

0



Jeśli to się stanie to dopiero karuzela ruszy. Od problemów z rejestracją piłkarzy przejdziemy do transferu Nico albo innego Haalanda bardzo szybko.

0

@Pawlusek Jaki szrot sprzedali za dobre pieniądze? Jedyny kto mi przychodzi do głowy to Casemiro, ale on gdy odchodził to nie był szrotem.

3

@norbi77 Przesadzasz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Olmo to City, here we go!

0

No to Laporta out.

4

Chelsea 2-0 w łeb, zaraz się okaże, że w styczniu już będzie mistrz znany.

0

Ale mocarne to MU.

2

https://x.com/_Thenex_here_/status/1873482648041226584

I tak to się żyje w tej Barcelonie.

0

@Balboa901 Przynajmniej jeden.

26

@matirix20 Tak w skrócie to mam nadzieje, że macie to w dupie.

4

Nie rozumiem dlaczego w ogóle jest jakaś dyskusja na ten temat.

0



Nam zza pola karnego strzelać nie kazano.

1

@Gaz A z czego on ma niby podnosić drużyne? Robił wyniki ponad stan, teraz nie mamy skuteczności i nagle trzeba drużyne podnosić? Przecież my gramy prawdopodobnie najlepszą piłke w Europie, wystarczy setki wykorzystywać.

4



Wina Flicka

2

@LOPEZ16 Tylko idiota czepiałby się Flicka po takim meczu. Trener ma za zadanie pomóc drużynie tworzyć sytuacje, przecież sam bramek nie strzeli.

1

Jeszcze niedawno mogliśmy pomarzyć o rywalizacji z najlepszymi drużynami w Europie, a teraz oglądając te drużyne wiem, że są w stanie wygrać z każdym, a przecież jest to jeden z najmłodszych zespołów w Europie. Sytuacja w lidze zrobiła się nieciekawa, ale to nadal dopiero połowa sezonu. Tu nie trzeba od nowa budować wszystkiego - wystarczy wykorzystywać setki... Będzie dobrze.

4

Pedri dzisiaj powinien mieć 3 asysty. Dawno nie widziałem takiego meczu pomocnika, nikt nawet nie jest jego blisko. W Barcelonie jest wiele talentu, ale on jest ponad wszystkimi.

0

Niech ktoś tylko po tym meczu zacznie narzekać na Flicka. 2.53 xG. Nie da się wygrywać jak nie strzelasz w 2 meczach z 10 setek. To jest kurwa kpina.

2

Trzeba było jeszcze 20 setek nie wykorzystać. Sami oddajemy rywalom mistrzostwo, gratulacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?