Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Oscar_Hernandez Od jakiego czasu śledzisz La Ramble i co skłoniło Cię do założenia swojego pierwszego konta?
1
We wtorek to już na pewno.
0
@Filipem Do tego klasyku to długa droga szczególnie jeśli utrzymamy skuteczność z ostatnich spotkań.
2
@Coutinho007 Zgubili już bardzo dużo. Problem jest taki, że my więcej.
0
@Janas11224 O kurła, ale kurs.
0
@FCB24 Mecz z Osasuną mówi Ci to coś?
3
Niech mi ktoś powie, że oni mają tyle samo szczęścia co inne drużyny.
1
5 spotkań zawieszenia.
0
Valencia więcej szczęścia niż rozumu, ale oby tak do końca.
0
@Lahey Akurat pismakom to nie przeszkodzi.
0
Jeśli to się stanie to dopiero karuzela ruszy. Od problemów z rejestracją piłkarzy przejdziemy do transferu Nico albo innego Haalanda bardzo szybko.
0
@Pawlusek Jaki szrot sprzedali za dobre pieniądze? Jedyny kto mi przychodzi do głowy to Casemiro, ale on gdy odchodził to nie był szrotem.
3
@norbi77 Przesadzasz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Olmo to City, here we go!
0
No to Laporta out.
4
Chelsea 2-0 w łeb, zaraz się okaże, że w styczniu już będzie mistrz znany.
0
Ale mocarne to MU.
2
https://x.com/_Thenex_here_/status/1873482648041226584
I tak to się żyje w tej Barcelonie.
0
@Balboa901 Przynajmniej jeden.
26
@matirix20 Tak w skrócie to mam nadzieje, że macie to w dupie.
4
Nie rozumiem dlaczego w ogóle jest jakaś dyskusja na ten temat.
0
Nam zza pola karnego strzelać nie kazano.
1
@Gaz A z czego on ma niby podnosić drużyne? Robił wyniki ponad stan, teraz nie mamy skuteczności i nagle trzeba drużyne podnosić? Przecież my gramy prawdopodobnie najlepszą piłke w Europie, wystarczy setki wykorzystywać.
4
Wina Flicka
2
@LOPEZ16 Tylko idiota czepiałby się Flicka po takim meczu. Trener ma za zadanie pomóc drużynie tworzyć sytuacje, przecież sam bramek nie strzeli.
1
Jeszcze niedawno mogliśmy pomarzyć o rywalizacji z najlepszymi drużynami w Europie, a teraz oglądając te drużyne wiem, że są w stanie wygrać z każdym, a przecież jest to jeden z najmłodszych zespołów w Europie. Sytuacja w lidze zrobiła się nieciekawa, ale to nadal dopiero połowa sezonu. Tu nie trzeba od nowa budować wszystkiego - wystarczy wykorzystywać setki... Będzie dobrze.
4
Pedri dzisiaj powinien mieć 3 asysty. Dawno nie widziałem takiego meczu pomocnika, nikt nawet nie jest jego blisko. W Barcelonie jest wiele talentu, ale on jest ponad wszystkimi.
0
Niech ktoś tylko po tym meczu zacznie narzekać na Flicka. 2.53 xG. Nie da się wygrywać jak nie strzelasz w 2 meczach z 10 setek. To jest kurwa kpina.
2
Trzeba było jeszcze 20 setek nie wykorzystać. Sami oddajemy rywalom mistrzostwo, gratulacje.