Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DLFCB to nie konto Gaviego
14
Był świetny i tak jak pisałem przed przerwą - De Jong i Olmo mogli odmienić ten mecz, i ten pierwszy to zrobił. Zaczęliśmy kontrolować spotkanie, lepiej znajdowaliśmy przestrzenie. Wiem, że wielu ma z nim problem, ale dla mnie powinien zostać w klubie i pewnie zostanie bo Flick będzie go chciał zatrzymać.
0
@Dieselzor Oby cała Premier League
58
15 lig mistrzów hehe
3
@Bobo25 A ja się troche ciesze bo potrzeba im odpoczynku po takim tygodniu.
5
Peña masterclass na bramce, Balde i Casado z ciasteczkami do Roberta. Miał ten mecz nieoczywistych bohaterów.
0
Oni to i tak powinni się cieszyć, że w środku tygodnia mieliśmy tak trudny mecz z Bayernem. Gołym okiem było widać, że nie byliśmy w najlepszej formie fizycznej.
0
@fantom102 Nie chcial dostać manity
2
Peña masterclass, u Flicka wszyscy latają.
0
Ale sędzia się dzisiaj starał jak mógł. Każde 50/50 w strone Realu. Niestety, nawet ich 12 zawodnik im nie pomógł.
0
Olmo i De Jong mogą odmienić ten mecz. Mam nadzieje, że zostało paliwa na drugie 45 minut bo będzie potrzeba w ten mecz włożyć dużo energii jeszcze.
0
Gramy słabo, brakuje swieżości, ale to co ten sędzia odwala to jest absurd. Tchouameni skacze do piłki i upada? Foul. Vasquez robi stołek Raphinhi? Brak foulu. Wszystko gwiżdże pod białych. Foul na Pedrim był blisko czerwonej, oczywiście nie dał nawet żółtej. Obrzydliwe.
1
@nowy19pl tak znaki
0
Dortmund wygląda na to, że znowu w łeb w lidze. To, że oni byli w stanie zagrać taką pierwszą połowe z Realem mówi o madryciokach sporo.
3
Jeszcze Balde za Mendy'ego i byłoby idealnie.
1
@takisobiektos Chyba nie powiesz mi, że Olise, Gnabry czy Sane z ławki są wolni?
6
@TheNekro94 W ogóle. Bayern też miał szybkich skrzydłowych. Miał też Kimmicha czyli lepszego gracza w rozegraniu od całej pomocy Realu. My tak będziemy grać zawsze, nie ma czego się bać, przegramy to trudno, ale gramy na własnych zasadach i gramy świetnie.
0
@Kondziubarca Cieżko mi w to uwierzyć, ale jak oni tak grają wydając tyle pieniędzy to co będzie gdy pieniędzy nie będą mieli. Przecież ich szkółka nie jest jakaś niesamowita.
0
@tbas Już 2 to było gówno, więc całkowicie mnie to nie dziwi.
2
@Jakchcesz Na twitterze to mało co można traktować poważnie.
10
Taka prawda, my już 2 lata temu powinniśmy ich zmieść z planszy. To było jedno z najlepszych spotkań za Xaviego. Naprawde nie wiem jak my ten mecz przegraliśmy 2-0, ale to jedna z najbardziej irytujących porażek w ostatnich latach.
0
Włączyłem 3 sekundy przed bramką. 2:0 Jaga
32
https://x.com/PiotrGa80932256/status/1849402046857764886
O matulo, co za skład. Pamiętam ten mecz. Długą droge przeszliśmy.
0
@SelloutCrowd Pamiętam doskonale te sytuacje, krzyczałem "Kocham Cię Kounde". Wczoraj nie zagrał jakoś nieziemsko, ale swoje w obronie robił. Piękny jest. To jest topowa interwencja obrońcy.
0
@GeraltzKatalonii Takie są mecze z topowymi rywalami. Oni mieli mniej szans od nas co cieszy. Przebiegli 120 km, zagrali dobry mecz. To nie jest jakiś średniak z ligi hiszpańskiej, że będziesz miał 10 sytuacji w meczu. Jak masz sytuacje to musisz je wykorzystywać.
5
Pamiętacie ile Raphinha w poprzednim sezonie miał podobnych sytuacji sam na sam jak wczoraj z Bayernem i jak je marnował? Był jakiś mecz ligowy, że miał bodajże trzy sam na sam z czego dwa razy zachował się katastrofalnie. Pewność siebie w sporcie i ogólnie w życiu to cheat code, potrafi zmienić wszystko.
0
@Trojanek23 Marzyc sobie mozesz, ale ogolnie jest za wczesnie.
0
My wczoraj znowu bardzo wysoko broniliśmy, ale co warte podkreślenia, byliśmy w tej obronie elastyczni. Jak trzeba było to staliśmy na 50 metrze, jak trzeba było to na 35, a czasami broniliśmy nisko i wtedy byliśmy agresywni, i nie zostawialiśmy za dużo miejsca co zawsze było ogromnym problemem Barcelony w Lidze Mistrzów. Oczywiście nie zawsze to było perfekcyjne, ale samo to, że Bayern w tym meczu miał może ze 2 bardzo dobre sytuacje (wyłączając gola ze spalonego) bardzo cieszy.
15
@Zoker A co ma mieć w głowie, to cule z krwi i kości, pewnie sam się cieszył jak dzieciak wczoraj biorąc pod uwage jego reakcje na ławce trenerskiej.
30
Gdyby we wczorajszych sytuacjach Raphinhi był Dembele to pierwszy strzał wylądowałby na Neuerze, drugi na trybunach, a trzeci jakieś 20 metrów za stadionem.