0

@Kinginiesta Pedri to swoją drogą, był u nas przez lata i wiedzieliśmy na co go stać

2

@Aragorn33 Pisze komentarz.

47

Niech ten Olmo będzie zdrowy bo ten chłop wygląda jakby miał wejść w jakiś chory prime. Patrzysz na każde jego przyjęcie i każde jego podanie, i wiesz, że to będzie złoto. Wczoraj wszedł na 15 minut i był fantastyczny.

2

Wreszcie wszystko zaczyna się układać - Camp Nou prawie gotowe i to pomoże wyjść na prostą z finansami, trener z głową na karku i profesjonalny sztab ludzi, młody, jakościowy skład, który chłonie pomysły Flicka jak gąbka. Nie ma co jednak popadać w huraoptymizm bo jeszcze niczego nie osiągnęliśmy, daleko jeszcze do tego, ale można na ten moment z optymizmem patrzeć w przyszłość.

0

A materace znowu w łeb, tym razem od Lille i to u siebie. Takie transfery, a wyniki bardzo przeciętne.

0

@pienaar Ja i tak go chce. Świetny skrzydłowy i cena dobra. On do nas powinien trafić jak najszybciej.

68

Wiecie co jest najlepsze? Bayern wcale źle nie zagrał. Powiedziałbym, że oni zagrali całkiem nieźle. Świetnie biegali, zakładali dobry pressing, na skrzydłach byli groźni, troche gorzej w środku pola. Takie zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej bo na boisku była wojna, tam była walka o każdy centymetr, jedno złe podanie, jedna akcja mogła zmienić całkowicie ten mecz. To było fantastyczne spotkanie.

13

126,5 km przebiegliśmy... chore. Dlatego tez dzisiaj wygraliśmy i dlatego Bayern nas tak bił w ostatnich latach bo oni to robili zawsze, a my zostaliśmy w erze tiki taki i biegaliśmy po kilkanaście nawet kilometrów mniej.

3

Widzieliście De Jonga jak zapieprzał? Widzieliście jak doskakiwał w obronie? Jazda na maksa od pierwszej do ostatniej minuty to jedyny sposób żeby wygrywać w Europie i Hansi im to wszczepił.

5

Ale mamy środek pola. Nie chciałem Olmo głównie dlatego, że łapie dużo kontuzji, ale on ma olbrzymią, olbrzymią jakość. Wróci Christensen, Araujo. Jest pięknie, a może by jeszcze piękniej.

0

@jaras121 I Inigo

1

Mamy sporo problemów w tym meczu. Pierwsze 20 minut było katastrofalne. Wynik jest świetny, ale tutaj może się jeszcze wiele zmienić.

1

Niech się obudzą do cholery.

0

@kamiVeB

8

Żeby na taki piękny mecz dać Kręcidło do komentowania... Gdyby te wszystkie streamy tak się nie zacinały to pewnie dzisiaj bym je wybrał.

0

Funkcja zablokuj, polecam.

1

Borussia nigdy nie zawodzi. Piękny choke.

1

Olbrzymi plus jest taki, że musieli się cholernie nabiegać w tym meczu. Dobrze bo my jutro będziemy mieli to samo.

1

@scorpion93 Nie ma szans. My w życiu się nie będziemy tak bronić.

6

Całkowicie odsuwając sympiate czy antysympatie - bardzo dobrze tak Borussii. Od początku drugiej połowy żałosny autobus i liczenie na niewiadomo co. Sami sobie mecz przegrali.

0

No i właśnie. To powinna być bramka.

1

Tam są hektary przestrzeni w obronie Realu. Jeden dobry pass i jest sytuacja bramkowa.

0

Oni tego nie utrzymają. Stoją 7 w linii. Jedno podanie prostopadłe i jest 3-2.

0

Klepniemy i ten Real, i to BVB. Dwie słabe drużyny.

0

@Uukasz_93 Daleko tutaj do końca meczu

3

Borussia już pełne gacie.

1

Pięknie podanie Mokambe

0

Ale się mecz zrobił

0

Może to był koniec ich paktu z diabłem?

0

Mało jakości w tej Borussii, przeciętnie wyglądają.

No i klątwa rzucona, 1:0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?