Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz na remis jak narazie. Szkoda tego farfocla.
3
@Matt921 Oni tak cały sezon. Są po prostu przeciętni.
3
Real Rykoszet Madryt
6
Oby w Barcelonie tylko takie problemy były.
2
Pięknie by było gdyby takie wieczory w Europie zdarzały się częściej niż raz na kilka lat. Musimy zbierać te punkty rankingowe to może za jakiś czas coś z tego będzie. Progres jest widoczny od kilku lat i oby to utrzymać.
1
Boli Was wielka Legia Warszawa?
0
@Ryoumen W co ty wierzysz chłopie. Na top24 wystarczy pewnie koło 8-9 punktów.
0
Według fotmob.com Benfica miała 4,21 xG przeciwko Atletico... Co tam się działo?
7
Rządowi teraz mają naprawde cięzki terminarz, Villareal u siebie, potem Celta wyjazd, w Lidze Mistrzów zaraz BVB, Milan i Liverpool. Łatwe mecze już im się skończyły.
3
Negreira podobno ma francuskie korzenie.
2
Ogrywają ich jak dzieci, miód na moje oczy.
1
Oni już w ostatnio się męczyli na Bernabeu w Lidze Mistrzów i mogli przegrać ze Stuttgartem.
0
Laga na Mbappe i niech się dzieje. Ancelotti? TOP
0
Ancelottiemu się dupsko pali i Mambeppe juz na rozgrzewce. Miał 3 tygodnie być kontuzjowanym podobno.
1
@Pnog37 Dobry kursik.
0
Kibice Realu w szoku, że Real gra słabo. Przecież oni od lat grają to samo gówno. Ancelotti to jest trenerski beton, zabetonować defensywe i laga na Viniciusa albo Mbappe. Skuteczne to jest, ale tego się nie da oglądać.
8
To musi być karny dla Lille. Nie da się tego nie gwizdnąć.
2
Cienki ten Real jak cholera.
2
Patrze na zespół Realu Madryt od 7 minut i od 6 minut jest mi niedobrze.
3
@F3DO Nie oglądam Bayernu, ale z tego co piszą ludzie to Davies zaliczył zjazd.
0
@Cvzx No dzisiaj jego pozycja wyglądała jak b2b. Zobaczymy gdzie go Flick widzi.
0
Co ciekawe Casado grał dzisiaj niżej od Frenkiego. Może to oznaczać, że Flick całkowicie nie widzi De Jonga na DMie co miałoby sens bo on nie potrafi bronić.
5
@szkudi7 Baby shark mu w głowie gra.
3
@Worny Niepotrzebnie, Pedri był najlepszy. Ale gest rozumiem.
0
@Encore Pisałem, że to nie było na czerwo, a tutaj jakieś 70-80% o jakimś ataku na kolano pisali.
12
Niech mi ktoś powie dlaczego Xavi grał Oriolem zamiast Casado.
0
Fati już jakiś grymas na twarzy, oby nie kontuzja.
0
Zmiany Hansi, zmiany!
2
@maroon Osoba załatwiająca się.
9
Jak ktoś ma słabe nerwy to współczuje mu oglądania spotkań z takimi drużynami jak Bayern i Real gdy Flick jest na ławce. On się nie cofnie, my będziemy grać tą linią obrony na 50 metrze - oby Szczęsny coś już tam zaczął biegać bo będzie miał dużo roboty na 20-30 metrze. To będą szalone mecze.