0

Mecz na remis jak narazie. Szkoda tego farfocla.

3

@Matt921 Oni tak cały sezon. Są po prostu przeciętni.

3

Real Rykoszet Madryt

6

Oby w Barcelonie tylko takie problemy były.

2

Pięknie by było gdyby takie wieczory w Europie zdarzały się częściej niż raz na kilka lat. Musimy zbierać te punkty rankingowe to może za jakiś czas coś z tego będzie. Progres jest widoczny od kilku lat i oby to utrzymać.

1

Boli Was wielka Legia Warszawa?

0

@Ryoumen W co ty wierzysz chłopie. Na top24 wystarczy pewnie koło 8-9 punktów.

0

Według fotmob.com Benfica miała 4,21 xG przeciwko Atletico... Co tam się działo?

7

Rządowi teraz mają naprawde cięzki terminarz, Villareal u siebie, potem Celta wyjazd, w Lidze Mistrzów zaraz BVB, Milan i Liverpool. Łatwe mecze już im się skończyły.

3

Negreira podobno ma francuskie korzenie.

2

Ogrywają ich jak dzieci, miód na moje oczy.

1

Oni już w ostatnio się męczyli na Bernabeu w Lidze Mistrzów i mogli przegrać ze Stuttgartem.

0

Laga na Mbappe i niech się dzieje. Ancelotti? TOP

0

Ancelottiemu się dupsko pali i Mambeppe juz na rozgrzewce. Miał 3 tygodnie być kontuzjowanym podobno.

1

@Pnog37 Dobry kursik.

0

Kibice Realu w szoku, że Real gra słabo. Przecież oni od lat grają to samo gówno. Ancelotti to jest trenerski beton, zabetonować defensywe i laga na Viniciusa albo Mbappe. Skuteczne to jest, ale tego się nie da oglądać.

8

To musi być karny dla Lille. Nie da się tego nie gwizdnąć.

2

Cienki ten Real jak cholera.

2

Patrze na zespół Realu Madryt od 7 minut i od 6 minut jest mi niedobrze.

3

@F3DO Nie oglądam Bayernu, ale z tego co piszą ludzie to Davies zaliczył zjazd.

0

@Cvzx No dzisiaj jego pozycja wyglądała jak b2b. Zobaczymy gdzie go Flick widzi.

0

Co ciekawe Casado grał dzisiaj niżej od Frenkiego. Może to oznaczać, że Flick całkowicie nie widzi De Jonga na DMie co miałoby sens bo on nie potrafi bronić.

5

@szkudi7 Baby shark mu w głowie gra.

3

@Worny Niepotrzebnie, Pedri był najlepszy. Ale gest rozumiem.

0

@Encore Pisałem, że to nie było na czerwo, a tutaj jakieś 70-80% o jakimś ataku na kolano pisali.

12

Niech mi ktoś powie dlaczego Xavi grał Oriolem zamiast Casado.

0

Fati już jakiś grymas na twarzy, oby nie kontuzja.

0

Zmiany Hansi, zmiany!

2

@maroon Osoba załatwiająca się.

9

Jak ktoś ma słabe nerwy to współczuje mu oglądania spotkań z takimi drużynami jak Bayern i Real gdy Flick jest na ławce. On się nie cofnie, my będziemy grać tą linią obrony na 50 metrze - oby Szczęsny coś już tam zaczął biegać bo będzie miał dużo roboty na 20-30 metrze. To będą szalone mecze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?