1

Juventus po 5 kolejkach 0 bramek straconych. Niezły wynik. W tabeli jednak dopiero 4 miejsce.

1

Werder Brema widze potężne staty u siebie dzisiaj - 0 strzałów, 30% posiadania piłki i 5:0 w plecy. Ładnie.

0

I jutro znowu meczyk, może tym razem pogramy trochę dłużej w 11.

3

@Eto'o9 R10 Amen.

0

@PW27 Czerwień jak nic, bez żadnej dyskusji.

1



To jest straszne.

1

@Sulimo Pena już pokazał w poprzednim sezonie co potrafi.

0

@arasz1819 Te zmiany to tylko po to żeby się Pedri, Yamal i Cubarsi nie połamali bo mieli dużo już w nogach.

3

Trochę mnie dziwi, że Flick wcześniej nie ściągnął Lewandowskiego i nie przeszedł na gre bez 9. Nie było za bardzo pomocników, ale można było przerzucić Raphinhe do środka.

0

Ta porażka to nie jest wielki problem bo przy tej formule to normalne granie i tak zacznie się na wiosne. Tak szczerze to wolałbym żeby Flick rotował w Lidze Mistrzów, a nie w lidze nawet kosztem zajęcia miejsca 9-24.

5

Nie no, ta druga bramka to jest jakiś cyrk. On strzelił dosłownie najlepiej jak się dało dla bramkarza bo prosto na rękawice, a on i tak tego nie obronił.

13

@Peciak Jeden słabszy?

3

Chciałbym zobaczyć kompilacje zagrań Ter Stegena do przeciwników w Lidze Mistrzów. Co sezon to samo. Tak jak pisałem ostatnio, on po prostu zawala mecze na całej linii. Przypomnijcie mi - kiedy Ter Stegen wybronił Nam mecz w LM? 10 lat temu?

0

@Seledynowy To niezły blamaż 2-1. Ten mecz przegrał Ter Stegen.

3

Ten mecz to mokra szmata w twarz. Głównie od Ter Stegena.

0

A na ławce Pena, z deszczu pod rynne.

0

To jest żenada.

0

@Nefir Czytać nie potrafisz, pisać też nie.

0

@Nefir Naucz się czytać ze zrozumieniem, potem wróć.

0

Oni są chorzy na głowe, a Ter Stegen to na pewno. Ile on już takich samych błędów popełnił w Lidze Mistrzów? W poprzednim sezonie odpadliśmy przez identyczny błąd. Co robi Eric? To samo co Araujo. Może nie oglądał spotkań Barcelony gdy grał w Gironie? Szkoda słów na to wszystko.

A co do gry to mimo, że gramy w 10 to jest jakiś horror. Ile razy można stracić piłke przy wyprowadzaniu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Ter Stegen typowo w LM. Ile można?

0

Strasznie słabo oba zespoły w wykończeniu akcji. Tu przynajmniej 2 bramki powinny już paść.

1

A za rogiem mecz City z Arsenalem w Premier League i też pewnie będzie stypa jak ten dzisiejszy mecz.

0

Ale ten autobus Interu to jak za Mourinho, w jedenastu na 25 metrze.

1

Inter bardzo dobrze wygląda narazie, ale Zieliński to jest na boisku w ogóle?

3



Jak myślicie - o czym rozmawiali?

1

Spalony Militao może?

1

Ależ oni są słabi...

2

Wreszcie gol. Zasłużony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?