Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Juventus po 5 kolejkach 0 bramek straconych. Niezły wynik. W tabeli jednak dopiero 4 miejsce.
1
Werder Brema widze potężne staty u siebie dzisiaj - 0 strzałów, 30% posiadania piłki i 5:0 w plecy. Ładnie.
0
I jutro znowu meczyk, może tym razem pogramy trochę dłużej w 11.
3
@Eto'o9 R10 Amen.
0
@PW27 Czerwień jak nic, bez żadnej dyskusji.
1
To jest straszne.
1
@Sulimo Pena już pokazał w poprzednim sezonie co potrafi.
0
@arasz1819 Te zmiany to tylko po to żeby się Pedri, Yamal i Cubarsi nie połamali bo mieli dużo już w nogach.
3
Trochę mnie dziwi, że Flick wcześniej nie ściągnął Lewandowskiego i nie przeszedł na gre bez 9. Nie było za bardzo pomocników, ale można było przerzucić Raphinhe do środka.
0
Ta porażka to nie jest wielki problem bo przy tej formule to normalne granie i tak zacznie się na wiosne. Tak szczerze to wolałbym żeby Flick rotował w Lidze Mistrzów, a nie w lidze nawet kosztem zajęcia miejsca 9-24.
5
Nie no, ta druga bramka to jest jakiś cyrk. On strzelił dosłownie najlepiej jak się dało dla bramkarza bo prosto na rękawice, a on i tak tego nie obronił.
13
@Peciak Jeden słabszy?
3
Chciałbym zobaczyć kompilacje zagrań Ter Stegena do przeciwników w Lidze Mistrzów. Co sezon to samo. Tak jak pisałem ostatnio, on po prostu zawala mecze na całej linii. Przypomnijcie mi - kiedy Ter Stegen wybronił Nam mecz w LM? 10 lat temu?
0
@Seledynowy To niezły blamaż 2-1. Ten mecz przegrał Ter Stegen.
3
Ten mecz to mokra szmata w twarz. Głównie od Ter Stegena.
0
A na ławce Pena, z deszczu pod rynne.
0
To jest żenada.
0
@Nefir Czytać nie potrafisz, pisać też nie.
0
@Nefir Naucz się czytać ze zrozumieniem, potem wróć.
0
Oni są chorzy na głowe, a Ter Stegen to na pewno. Ile on już takich samych błędów popełnił w Lidze Mistrzów? W poprzednim sezonie odpadliśmy przez identyczny błąd. Co robi Eric? To samo co Araujo. Może nie oglądał spotkań Barcelony gdy grał w Gironie? Szkoda słów na to wszystko.
A co do gry to mimo, że gramy w 10 to jest jakiś horror. Ile razy można stracić piłke przy wyprowadzaniu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Ter Stegen typowo w LM. Ile można?
0
Strasznie słabo oba zespoły w wykończeniu akcji. Tu przynajmniej 2 bramki powinny już paść.
1
A za rogiem mecz City z Arsenalem w Premier League i też pewnie będzie stypa jak ten dzisiejszy mecz.
0
Ale ten autobus Interu to jak za Mourinho, w jedenastu na 25 metrze.
1
Inter bardzo dobrze wygląda narazie, ale Zieliński to jest na boisku w ogóle?
3
Jak myślicie - o czym rozmawiali?
1
Spalony Militao może?
1
Ależ oni są słabi...
2
Wreszcie gol. Zasłużony.