5

Gdzie foul? Juz sędzia pomaga. :)

0

Tu już powinno być 3-1.

2

Galaktyczny Real, módl się do poprzeczki i laga na Mbappe. Fantastyczny klub.

0

Zajebista kontra... lepsza niż reprezentacji Polski ostatnio...

0

To co oni grają to jest tiki taka po roku w Rosji. Grają po obwodzie i nic z tego nie mają. Jedyne co potrafią to grać kontry jak mają 50 metrów wolnej przestrzeni.

9

Ale farciarze... Mało bramki nie rozwaliło.

0

@kanver_ Niestety tak

2

19 punktów po 8 kolejkach jeśli Lech to utrzyma. To nie wygląda jak lider ekstraklasy tylko jakiejś pożądnej ligi. U nas to bardziej spodziewałbym się 4 drużyn z jakimiś 14 punktami na czele, taka to randomowa liga.

1

No i City jako jedyny zespół w lidze z kompletem punktów. Z tak strzelającym Haalandem to nikt nie będzie miał podjazdu.

1

Ale nuda ten mecz Liverpoolu.

I gol.

0

@Katalończyk 99 A które to te lepsze? Bo sam mam problem ze znalezieniem czegoś innego.

2

Dzisiaj znowu jest piękny dzień - wraca futbol i można oglądać prześcieradła, i kibicować ich przeciwnikom.

14



Fantastyczna informacja. Jeśli to prawda to będzie czas żeby go spokojnie wprowadzać przez kilka/kilkanaście tygodni zanim zacznie się najważniejsza faza sezonu. Oby go tylko nie zajeżdżali od początku i wyleczył się w 100%.

1

Kounde wstań błagam

8



Nawet Fati prawdopodobnie wróci po przerwie na reprezentacje, a De Jonga ostatnio widziano jakieś 3 miesiące temu. Dramat.

2

Lamine urwało noge, nie zagra przez rok. Ale to normalne.

3

Wynik lepszy niż gra. Mogło być 4:0 na luzie.

0

Co on zrobił...

3

Żeby przez 90 minut nie zrobić 2-3 przyzwoitych akcji... To jest żałosne.

0

Żaden inny piłkarz w kadrze nie zrobiłby czegoś takiego co teraz zrobił Zalewski - może oprócz Zielińskiego. Różnica klas.

7

Prime Lewy to był.

2

@mesulete Pare lat nawet

4

To jest wstyd tak grać.

0

De La Fuente zmieniaj Yamala...

1

Mocna reprezentacja w tym meczu miałaby już 2-3 bramki. Obrzydliwa gra.

2

Ten bałagan w grze całkowicie idzie na konto Probierza. Tutaj nikt nie wie co ma grać.

1

Tej reprezentacji to w wyprowadzeniu piłki prime Iniesta i Xavi chyba by nie pomogli.

5



Hahaha, pomścili pierwszą drużyne.

6

@tomek8756 Właśnie zaczyna się najlepszy okres, chyba, że za tydzień przywali mrozami. Jesień i wiosna są fantastyczne, ludzie to chyba myślą, że istnieją tylko 35 stopniowe upały i 20 stopniowe mrozy.

0

@dariooo Akurat taki ruch w naszej sytuacji finansowej jest bardzo możliwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?