Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Gdzie foul? Juz sędzia pomaga. :)
0
Tu już powinno być 3-1.
2
Galaktyczny Real, módl się do poprzeczki i laga na Mbappe. Fantastyczny klub.
0
Zajebista kontra... lepsza niż reprezentacji Polski ostatnio...
0
To co oni grają to jest tiki taka po roku w Rosji. Grają po obwodzie i nic z tego nie mają. Jedyne co potrafią to grać kontry jak mają 50 metrów wolnej przestrzeni.
9
Ale farciarze... Mało bramki nie rozwaliło.
0
@kanver_ Niestety tak
2
19 punktów po 8 kolejkach jeśli Lech to utrzyma. To nie wygląda jak lider ekstraklasy tylko jakiejś pożądnej ligi. U nas to bardziej spodziewałbym się 4 drużyn z jakimiś 14 punktami na czele, taka to randomowa liga.
1
No i City jako jedyny zespół w lidze z kompletem punktów. Z tak strzelającym Haalandem to nikt nie będzie miał podjazdu.
1
Ale nuda ten mecz Liverpoolu.
I gol.
0
@Katalończyk 99 A które to te lepsze? Bo sam mam problem ze znalezieniem czegoś innego.
2
Dzisiaj znowu jest piękny dzień - wraca futbol i można oglądać prześcieradła, i kibicować ich przeciwnikom.
14
Fantastyczna informacja. Jeśli to prawda to będzie czas żeby go spokojnie wprowadzać przez kilka/kilkanaście tygodni zanim zacznie się najważniejsza faza sezonu. Oby go tylko nie zajeżdżali od początku i wyleczył się w 100%.
1
Kounde wstań błagam
8
Nawet Fati prawdopodobnie wróci po przerwie na reprezentacje, a De Jonga ostatnio widziano jakieś 3 miesiące temu. Dramat.
2
Lamine urwało noge, nie zagra przez rok. Ale to normalne.
3
Wynik lepszy niż gra. Mogło być 4:0 na luzie.
0
Co on zrobił...
3
Żeby przez 90 minut nie zrobić 2-3 przyzwoitych akcji... To jest żałosne.
0
Żaden inny piłkarz w kadrze nie zrobiłby czegoś takiego co teraz zrobił Zalewski - może oprócz Zielińskiego. Różnica klas.
7
Prime Lewy to był.
2
@mesulete Pare lat nawet
4
To jest wstyd tak grać.
0
De La Fuente zmieniaj Yamala...
1
Mocna reprezentacja w tym meczu miałaby już 2-3 bramki. Obrzydliwa gra.
2
Ten bałagan w grze całkowicie idzie na konto Probierza. Tutaj nikt nie wie co ma grać.
1
Tej reprezentacji to w wyprowadzeniu piłki prime Iniesta i Xavi chyba by nie pomogli.
5
Hahaha, pomścili pierwszą drużyne.
6
@tomek8756 Właśnie zaczyna się najlepszy okres, chyba, że za tydzień przywali mrozami. Jesień i wiosna są fantastyczne, ludzie to chyba myślą, że istnieją tylko 35 stopniowe upały i 20 stopniowe mrozy.
0
@dariooo Akurat taki ruch w naszej sytuacji finansowej jest bardzo możliwy.