1

Oriol, głupia sprawa wyszła...

1



Jak zwykle, no nie mogło być za dobrze.

4

Jeśli Ter Stegen nie ogarnie się w tym sezonie to jest dla mnie do odpalenia lub przynajmniej chce widzieć jakiegoś bramkarza, który będzie wprowadzany za niego. Miał fantastyczny sezon gdy zdobyliśmy mistrza z Xavim, ale on bardzo często wpuszcza strzały, które topowy bramkarz by obronił. Do tego w ważnych meczach nie daje niczego ekstra od wielu, wielu lat.

0

@Rifek Pijesz do czego bo nie rozumiem?

9

Niech wynik tego meczu nie przysłoni Wam KOLEJNEJ próby wypaczenia wyniku przez Soto Grado. Barcelona do tego spotkania wygrała 4 z 10 spotkań gdy sędziował ten klaun. Dzisiaj oczywiście nie widział oczywistego karnego, ale przypadkowe nadepnięcie szybciutko sprawdził i anulował.

Powtarzam, Barcelona ma trochę ponad 40% win ratio po dzisiejszym meczu gdy ten parodysta sędziuje. Kiedy możemy zacząć mówić o jawnym oszustwie?




8

Nawet madrycki agent nie był w stanie zabrać zasłużonego zwycięstwa.

0

@ObiektywnyKibic121 Bo wpada, już od dłuższego czasu tak jest, on miał tylko wybitny sezon 2 lata temu. On ma czasem świetne interwencje, ale też często nie dojeżdża zupełnie. Nie bez powodu też mieliśmy problem w LM w ostatnich latach, to nie była jego wina, ale zupełnie też nie pomagał.

0

1:0 po 10 minutach to najgorsze co mogło się zdarzyć na takim terenie. Bramka na konto Ter Stegena.

2

@JimMorrisonFCB kolo grudnia

4



No i trzeba było zostawić Sergiego Roberto, na środku obrony też by zagrał.

3

@Popitek12 Lamine Yamal

1

@Virusk3 Oferuje swoje ciało do badań, w których Barcelona chce sklonować Neymara żeby wypełnić luke na lewym skrzydle po odejściu Neymara.

4



No i super, powodzenia Cancelo, u Nas nie chciałbym go widzieć.

0

@Matheu12 Bez przesady.

1

@adamek20151 1-0 już

1

@kiper09 Raczej nie. Tylko tyle, że go okłamują w klubie i nie są dotrzymywane żadne terminy.

7

@MesQueUnClub96 Wstaw jakąś Margot Robbie, a nie jakiegoś 15 letniego chłopaczka...

0



Można to tylko skwitować starym, dobrym xD

1



Chyba mamy to. W życiu ważne jest żeby cieszyć się z małych rzeczy. Kiedyś czekaliśmy na transfer Neymara, dzisiaj czekamy na rejestracje Olmo.

0

@abram3k Idealny skład, ewentualnie Olmo na lewe skrzydło i Raphinha na 10.

10

Guardiola oddawaj Gundogana złodzieju.

0



To już poważne źródło. Słyszałem o Tahu dobre rzeczy, ale nie wiem czy na 100% faktycznie jest tak dobry. Problem jest taki, że został tydzień okienka, a wiadomo jak działają nasze asy z zarządu.

0

@4drian0 Jak IGN daje 7 to chyba nie jest zbyt dobrze.

1

@kuz Atletico ma cienkich obrońców, oni grają Azpilicuetą albo innym Witselem.

3

@abram3k Ale to nie jest informacja od Romero.

25



Ale się wylosowało dzisiaj, hahaha.

2

@Fourson fullreplays.com - topowa strona, na Eleven też pewnie będzie jeszcze powtórka lecieć

6



To byłby hit, całe okienko wyprzedają wszystkich na szybko żeby spiąć FFP, a na koniec podpiszą Nike. Byłoby to idealne podsumowanie tego cyrku.

0

Alvareza to jakby w tym meczu w ogóle nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?