Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oriol, głupia sprawa wyszła...
1
Jak zwykle, no nie mogło być za dobrze.
4
Jeśli Ter Stegen nie ogarnie się w tym sezonie to jest dla mnie do odpalenia lub przynajmniej chce widzieć jakiegoś bramkarza, który będzie wprowadzany za niego. Miał fantastyczny sezon gdy zdobyliśmy mistrza z Xavim, ale on bardzo często wpuszcza strzały, które topowy bramkarz by obronił. Do tego w ważnych meczach nie daje niczego ekstra od wielu, wielu lat.
0
@Rifek Pijesz do czego bo nie rozumiem?
9
Niech wynik tego meczu nie przysłoni Wam KOLEJNEJ próby wypaczenia wyniku przez Soto Grado. Barcelona do tego spotkania wygrała 4 z 10 spotkań gdy sędziował ten klaun. Dzisiaj oczywiście nie widział oczywistego karnego, ale przypadkowe nadepnięcie szybciutko sprawdził i anulował.
Powtarzam, Barcelona ma trochę ponad 40% win ratio po dzisiejszym meczu gdy ten parodysta sędziuje. Kiedy możemy zacząć mówić o jawnym oszustwie?
8
Nawet madrycki agent nie był w stanie zabrać zasłużonego zwycięstwa.
0
@ObiektywnyKibic121 Bo wpada, już od dłuższego czasu tak jest, on miał tylko wybitny sezon 2 lata temu. On ma czasem świetne interwencje, ale też często nie dojeżdża zupełnie. Nie bez powodu też mieliśmy problem w LM w ostatnich latach, to nie była jego wina, ale zupełnie też nie pomagał.
0
1:0 po 10 minutach to najgorsze co mogło się zdarzyć na takim terenie. Bramka na konto Ter Stegena.
2
@JimMorrisonFCB kolo grudnia
4
No i trzeba było zostawić Sergiego Roberto, na środku obrony też by zagrał.
3
@Popitek12 Lamine Yamal
1
@Virusk3 Oferuje swoje ciało do badań, w których Barcelona chce sklonować Neymara żeby wypełnić luke na lewym skrzydle po odejściu Neymara.
4
No i super, powodzenia Cancelo, u Nas nie chciałbym go widzieć.
0
@Matheu12 Bez przesady.
1
@adamek20151 1-0 już
1
@kiper09 Raczej nie. Tylko tyle, że go okłamują w klubie i nie są dotrzymywane żadne terminy.
7
@MesQueUnClub96 Wstaw jakąś Margot Robbie, a nie jakiegoś 15 letniego chłopaczka...
0
Można to tylko skwitować starym, dobrym xD
1
Chyba mamy to. W życiu ważne jest żeby cieszyć się z małych rzeczy. Kiedyś czekaliśmy na transfer Neymara, dzisiaj czekamy na rejestracje Olmo.
0
@abram3k Idealny skład, ewentualnie Olmo na lewe skrzydło i Raphinha na 10.
10
Guardiola oddawaj Gundogana złodzieju.
0
To już poważne źródło. Słyszałem o Tahu dobre rzeczy, ale nie wiem czy na 100% faktycznie jest tak dobry. Problem jest taki, że został tydzień okienka, a wiadomo jak działają nasze asy z zarządu.
0
@4drian0 Jak IGN daje 7 to chyba nie jest zbyt dobrze.
1
@kuz Atletico ma cienkich obrońców, oni grają Azpilicuetą albo innym Witselem.
0
@Marian_Pazdzioch https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14763520#comment-14763520
3
@abram3k Ale to nie jest informacja od Romero.
25
Ale się wylosowało dzisiaj, hahaha.
2
@Fourson fullreplays.com - topowa strona, na Eleven też pewnie będzie jeszcze powtórka lecieć
6
To byłby hit, całe okienko wyprzedają wszystkich na szybko żeby spiąć FFP, a na koniec podpiszą Nike. Byłoby to idealne podsumowanie tego cyrku.
0
Alvareza to jakby w tym meczu w ogóle nie było.