Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alvareza to jakby w tym meczu w ogóle nie było.
0
Ale ręcznik ten Gazzaniga. Do wyjęcia to było.
17
O jakieś 10 milionów za mało.
3
To czerwień jest.
13
@dzefrej234 Tak, wystarczy w nie nie klikać.
1
@Dejvo To nadal o połowe za mało, ale będą jeszcze inne odejścia.
0
@mekston Z Getafe bez celnego strzału, ale u siebie z Nimi zawsze jest ciężko.
3
Wygrać z tym Rayo we wtorek i ostatni mecz przed przerwą to u siebie ten cienki Valladolid. Zrobić 4/4 i nakładać presje.
0
Ale dał Pele torpede.
0
Haha, to nie jest poziom na La Lige...
0
My za dwie kolejki też mamy Valladolid u siebie, więc spodziewam się w miare łatwego meczu.
0
No i koniec marzeń, ale z tą grą to i tak długo wytrzymali.
0
Teraz bramka dla Valladolid i niech Pele próbuje ratować im mecz.
1
Ile oni tam mieli miejsca na skrzydle, a on im piłke pod nogi podał...
1
Musi się to zemścić.
0
Oby się zemściła ta sytuacja.
5
Aż szkoda, że Real nie ma jakiegoś cięższego terminarza przed tą przerwą reprezentacyjną. Oni naprawde wyglądają tragicznie.
0
Najlepszą sytuacje w meczu miał Valladolid...
0
@VegetaPolska W co ty wierzysz chłopcze.
4
Vinicius to jest taki Neymar z Lidla. Sztuczki robi, ale pożytku z tego żadnego.
0
Fart jak cholera.
4
@RanDiFCB 10 milionów sprzedaż i 25 odkup. Nie jest to zły deal, a tam może się rozwijać. W obronie gra już 17 letni Cubarsi, nie da się grać samymi nastolatkami.
0
@mekston Gdyby kochał to by poczekał. Jeden sezon mógłby sobie odpocząć.
1
A mógł Mbappe wybrać słoneczną Barcelone z całym lewym skrzydłem wolnym dla siebie, do tego w składzie Lewy czyli taka 9 z jakimi Mbappe grać lubi. Nieironicznie, ten transfer miałby znacznie więcej sensu i dla niego, i dla futbolu.
0
Ale zabawny jest ten Real, oby tak przez 38 kolejek.
5
Valladolid ma sprytną taktyke - nie możesz stracić bramki z kontrataku jeśli nie atakujesz.
0
Kończmy już ten mecz Realu. Prześcieradłom i tak nie chce się grać, a 2 pkt po 2 kolejkach to nie jest zły wynik.
1
Dobrze, że Real nie gra o 21:30 bo już pewnie bym spał.
7
Życzę Wam w to piękne niedzielne popołudnie żeby Real jakimś cudem zgubił punkty.
0
Chiesa w Barcelonie - tak czy nie? Jestem ciekaw Waszej opinii, szczególnie tych, którzy oglądali Juventus w poprzednim sezonie.