0

Alvareza to jakby w tym meczu w ogóle nie było.

0

Ale ręcznik ten Gazzaniga. Do wyjęcia to było.

17

O jakieś 10 milionów za mało.

3

To czerwień jest.

13

@dzefrej234 Tak, wystarczy w nie nie klikać.

1

@Dejvo To nadal o połowe za mało, ale będą jeszcze inne odejścia.

0

@mekston Z Getafe bez celnego strzału, ale u siebie z Nimi zawsze jest ciężko.

3

Wygrać z tym Rayo we wtorek i ostatni mecz przed przerwą to u siebie ten cienki Valladolid. Zrobić 4/4 i nakładać presje.

0

Ale dał Pele torpede.

0

Haha, to nie jest poziom na La Lige...

0

My za dwie kolejki też mamy Valladolid u siebie, więc spodziewam się w miare łatwego meczu.

0

No i koniec marzeń, ale z tą grą to i tak długo wytrzymali.

0

Teraz bramka dla Valladolid i niech Pele próbuje ratować im mecz.

1

Ile oni tam mieli miejsca na skrzydle, a on im piłke pod nogi podał...

1

Musi się to zemścić.

0

Oby się zemściła ta sytuacja.

5

Aż szkoda, że Real nie ma jakiegoś cięższego terminarza przed tą przerwą reprezentacyjną. Oni naprawde wyglądają tragicznie.

0

Najlepszą sytuacje w meczu miał Valladolid...

0

@VegetaPolska W co ty wierzysz chłopcze.

4

Vinicius to jest taki Neymar z Lidla. Sztuczki robi, ale pożytku z tego żadnego.

0

Fart jak cholera.

4

@RanDiFCB 10 milionów sprzedaż i 25 odkup. Nie jest to zły deal, a tam może się rozwijać. W obronie gra już 17 letni Cubarsi, nie da się grać samymi nastolatkami.

0

@mekston Gdyby kochał to by poczekał. Jeden sezon mógłby sobie odpocząć.

1

A mógł Mbappe wybrać słoneczną Barcelone z całym lewym skrzydłem wolnym dla siebie, do tego w składzie Lewy czyli taka 9 z jakimi Mbappe grać lubi. Nieironicznie, ten transfer miałby znacznie więcej sensu i dla niego, i dla futbolu.

0

Ale zabawny jest ten Real, oby tak przez 38 kolejek.

5

Valladolid ma sprytną taktyke - nie możesz stracić bramki z kontrataku jeśli nie atakujesz.

0

Kończmy już ten mecz Realu. Prześcieradłom i tak nie chce się grać, a 2 pkt po 2 kolejkach to nie jest zły wynik.

1

Dobrze, że Real nie gra o 21:30 bo już pewnie bym spał.

7

Życzę Wam w to piękne niedzielne popołudnie żeby Real jakimś cudem zgubił punkty.

0

Chiesa w Barcelonie - tak czy nie? Jestem ciekaw Waszej opinii, szczególnie tych, którzy oglądali Juventus w poprzednim sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?