8

@Pnog37 Hajs tak, miejsca w FFP nie bardzo.

3

@Mocher Wróci po przerwie na reprezentacje.

3

@Who_you_mam Bo on się nie chce nigdzie ruszyć. Transfer do Liverpoolu był już na ostatniej prostej.

0

@mientusek1407 No i kto powiedział, że w tym prime nie będzie? Różnie to bywa.

2

@aspr1me Albo Flick zrobi z niego topowego grajka. Może tak być. Jest stosunkowo młody, a potencjał nadal ma olbrzymi.

1

@KacperVEB Dlatego też tyle klubów Zubimendiego chciało. Liverpool ma problem z 6, Arsenal go też chciał, Barcelona gdyby miała finanse też by go chciała. Brakuje dobrych pivotów na rynku.

0

@FcPortoFan1999 Gdzie on w ogóle gra w Porto? Niżej czy wyżej?

2

@tbas 4/5 zawodników pierwszego składu.

0

@AlwaysBlaugrana We wrześniu gdzieś, pewnie pod koniec.

1

@mientusek1407 Chciał 4 mln netto czyli 8 brutto to nie jest dużo. On ma talent, nie zdziwie się jak w Liverpoolu będzie dobrym grajkiem.

1

To, że Ferran jest tak beznadziejny to jest absolutna katastrofa. My cholernie potrzebujemy skrzydłowego, który odciąży Yamala bo on nie może grać wszystkiego. Brak lewoskrzydłowego może spowodować, że Raphinha przejmie to skrzydło. Na Ferranie jednak na ten moment nie można polegać, on jest po prostu cholernie słaby. Czekam w tym momencie nawet na Fatiego, Flick wypowiadał się o Nim pozytywnie. Jeśli chociaż jednego z dwójki Ferran/Fati Flick będzie w stanie odbudować to będzie cudotwórcą.

3



Szybko poszło, nie będzie więc transferu na skrzydło. Nie wiem w jakiej formie on jest obecnie, więc nie jestem w stanie ocenić czy to dobrze czy źle, że do Nas nie przyjdzie, ale mimo wszystko trochę szkoda bo w pewnym momencie to był naprawde świetny skrzydłowy. Liverpool praktycznie nic nie ryzykuje, 13 milionów to jest nic dla nich, a mogą zyskać naprawde dobrego gracza.

4

Abstrahując całkowicie od sytuacji finansowej klubu i tego czy zawodnik chciałby przejść do Barcelony, to nie wiem czy Zubimendi nie byłby ważniejszy od Nico. To ile daje pivot potrafiący grać piłką, a do tego gdy jest lepszy fizycznie niż schyłkowy Busi jest niesamowite.

22

Busquets to był jakiś cyborg, przecież jego też kopano, często wchodził na wślizgu, takich sytuacji jak Bernal to miał dosłownie setki, a on opuścił kilka spotkań przez całą kariere...

4



Jaki to jest cholerny pech, przecież takich starć w każdym meczu to jest kilka...

4

Flick to narazie dostaje same plaskacze. Połowa podstawowego składu w szpitalu od początku sezonu, teraz wypada jedyny DM w kadrze, a on i tak zrobił 9/9 w dobrym stylu. Szkoda strasznie dzieciaka, ale to nie jest koniec kariery jak tu niektórzy mu wróżą.

0

@Nhyz Dobrze, że Wirtz tego nie widział i założe się, że Gavi na początku roku będzie śmigał jak wcześniej.

1



Chyba jednak Chiesa w Liverpoolu.

0

@Faro Wreszcie mamy profesjonalny sztab, nie martwiłbym się o to.

3

Oby zdarzył się cud i tylko jakieś naderwanie, i max 2 miesiące przerwy...

5

@Arden Tu są dwa karne, ale z jakiegoś powodu sędziowie tego nie gwiżdżą.

0



Kolejne kontrowersje związane z VARem.

⚠️ Perfect example of how to not apply the VAR protocol.


Figueroa Vázquez conditions Soto Grado: "There is a fault."


❌ The VAR referee can never decide for the field referee.


▪️ Despite the poor application of the protocol, the final decision was correct.

Czyli w tej sytuacji VAR stwierdził, że powinien być foul (czego nie powinien był zrobić bo decyzja należy do głównego sędziego), jednak w sytuacji gdzie Olmo był foulowany nie zrobili nic. Przecież to wygląda jak ewidentny wałek.



Tak jak mówie, to wygląda jak oszustwo.

6

Wczoraj znowu fantastyczny występ płotki. Całe szczęście, że Flick nie czekał do tej 60 minuty jak to Xavi miał w zwyczaju tylko od razu go zmienił bo mogłoby być za późno. Tak bezjajecznego piłkarza w ataku to ja nie pamiętam, on w tym momencie ani nie ma dryblingu, ani nie gra dobrze na małej przestrzeni, ani nie ma dobrego podania czy strzału, jedyne co robi to biega.

3

@Transu96 Żeby się jeszcze nie okazało, że Bernal szybciej wróci od De Jonga. W sumie to oby tak się stało.

2



Widać nienaturalny ruch kolana, ale w pierwszej chwili naprawde nie wyglądało to źle. Myślałem, że stłuczenie to max...

1

5 minut trwała radość, że Pedri jednak będzie żył no i nie mógł się ten pieprzony mecz normalnie skończyć.

2

@Commando Chyba czas na to żeby skończyć z przypominaniem jak De Jong wyglądał w Ajaxie bo teraz gra w Barcelonie i gra w obronie mu nie wychodzi.

5

Bernal to jest pivot z krwi i kości, wystarczy spojrzeć na to jak się ustawia. De Jong w życiu tak nie zagra jak Bernal dzisiaj i nie chodzi mi tutaj o ogólny poziom tylko o zabezpieczenie tyłów, o kontrolowanie tempa. Jeśli Bernal faktycznie wypadnie to my nie mamy żadnego defensywnego pomocnika, Casado też mi wygląda bardziej na typowego środkowego pomocnika. Nie wiem co Flick zrobi.

0

@Rifek I która część tekstu wskazuje na to, że nie wiem o tej oczywistej rzeczy ekspercie?

3

@krol211 Merino to nie pivot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?